Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: да ви се оплача

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Браво

    Не Знаех, че в БГ Знаят хората какво е самоучастие и Затова не сам го и писал. То може да баде 300, 500 или 1000 еуро, Зависи каква кола караш и колко години беЗ авариа.

    Както раЗбирам яко навлиЗат ЕС нормите в БГ. Това Значи , че след година още повече ще се оправи положението долу. Особенно като цафнат и от Европол след 2007година. Няма вече да е лесно да си бандит в БГ

    Сорри За оффа

    .

  2. #17

    Default

    Аз искренно се надявам като ни вкарат в ЕС да вкарат и една група немци да правят годишния технически преглед....тогава ще стане по-спокойно по улиците.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Аз искренно се надявам като ни вкарат в ЕС да вкарат и една група немци да правят годишния технически преглед....тогава ще стане по-спокойно по улиците.


    Мале колега, по добре да не идват, че точно 100 коли ще останат в движение в БГ

    Особенно теЗи дето много обичат да си махат каталиЗаторите, шото колата ставала бегачка тогава..........

  4. #19

    Default


    Quote Originally Posted by 156 m-jet
    Quote Originally Posted by KGB
    Аз искренно се надявам като ни вкарат в ЕС да вкарат и една група немци да правят годишния технически преглед....тогава ще стане по-спокойно по улиците.


    Мале колега, по добре да не идват, че точно 100 коли ще останат в движение в БГ

    Особенно теЗи дето много обичат да си махат каталиЗаторите, шото колата ставала бегачка тогава..........
    По-вероятно е немците след стотния прегледан автомобил да почнат като българите. Тук има нещо във въздуха, което предразполага... Ориента сме все пак
    147 2.0 16v TS Selespeed

  5. #20
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by 156 m-jet
    Мале колега, по добре да не идват, че точно 100 коли ще останат в движение в БГ

    Особенно теЗи дето много обичат да си махат каталиЗаторите, шото колата ставала бегачка тогава..........
    немогат огря навсякъде ...ммдааа
    ето аз си има тех преглед за 2006та вече
    без никой нищо да е виждал ....
    дамм )

    понякога си мисля, че хаоса е полезен, ако можеш да се възползваш
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  6. #21

    Default

    Вальо,

    мен в Канада са ми връщали БМВто зарадо това, че задното гърне ми "виси" по-надолу с 1 см...и ме върнаха...а там прегледа е 75долара

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #22
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Вальо,

    мен в Канада са ми връщали БМВто зарадо това, че задното гърне ми "виси" по-надолу с 1 см...и ме върнаха...а там прегледа е 75долара
    е това е щото са цивилизована държава
    както и северните държави в Европа...

    но Южнитеее..... аз само съм чувал, който знае по-подробно да каже, но в Италия на ГТП се минава като и тука, с едно обаждане по телефона

    затва и като в германия кажатг колата има ТУВ до 7.2007ма, ако междувременно не е размазана, може само да сипваш и да караш ....

    но, тук е така, и е добре да се има предвид
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  8. #23
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Даа и аз минах на преглед сметай
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •