Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: Предложение за бургазлии

  1. #16
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Опаа Бургаската секта ще се съберем май в София
    Аз в събота или неделя пътувам
    Круме къде живееш в София?
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  2. #17
    започва да се пристрастява alf 164's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by kiler_4o View Post
    "Club Alfa Romeo Bulgaria" стикери - много са красиви и страхотно пасват на дизайна на алфичките
    та откъде казваш да се сдобия с такъв стикер
    166 2.4 JTD 140 hp+chip '02 отскоро
    164 2.0 ТS 147 hp '92 my ex-, but my 1st love

  3. #18
    Младши алфист pionov's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    burgas
    Posts
    18

    Default

    колега аз имам няколко-колегата fiore ми ги изпрати но чакам да се събереме на срещата и ще ви дам които иска,имам и карти за отстапка в бензиностанции еко.надявам се другата седмица да има среща че да може и да се запознаем
    AP 155 1.9TD-предишна,Opel Vektra b 1,6 16v-предишна,AP 156 1,8ts-настояща

  4. #19
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Ползвам темата на колегата, да подхвърля идея...
    Колко от бургаските алфи са навити в неделя на 13.03.2011 да се съберем да речем към 12 някъде на голям паркинг и в колона да се забием на ОМВ (до мираж) и да направим малко смут. Пълним бензин за левче или колкото може най-малко, въртим на космос, като гледаме да правим и колона... и така колкото можем повечко време? Давам идеята, ако някой прояви интерес... да организираме нещо а?
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  5. #20
    Запален алфист la squadra azzurra's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    196

    Default

    Не знам, колега, това е най-голямата простотия, която съм виждал написана във форума И няма нищо общо с Алфа Ромео!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm, Alfa Romeo Arna 1.2, Alfa Romeo 156 2.4 JTD ex, Alfa Romeo GTV 2.0V6 ex,Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex, Alfa Romeo Sprint 1.5 ex, Alfa Romeo Arna 1.3 ex, Alfa Romeo 155 1.7TS ex, Alfa Romeo 156 1.8TS ex

  6. #21
    започва да се пристрастява viperman's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Burgas
    Posts
    39

    Default

    Quote Originally Posted by pionov View Post
    колега аз имам няколко-колегата fiore ми ги изпрати но чакам да се събереме на срещата и ще ви дам които иска,имам и карти за отстапка в бензиностанции еко.надявам се другата седмица да има среща че да може и да се запознаем
    Колега,
    Кога ще е срещата в Бургас? Искам стикер.
    Дали ще се вижда ако си затъмня стъклото?
    __________________
    Alfa Romeo 146, 1.9 JTD

  7. #22
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Quote Originally Posted by la squadra azzurra View Post
    Не знам, колега, това е най-голямата простотия, която съм виждал написана във форума И няма нищо общо с Алфа Ромео!

    Колега, никой не те е молил да четеш поста ми както и да го оценяваш. Ако не ти харесва дадена идея просто не и обръщаш внимание. А общото с алфа роме има, и това е, че за да караш алфа ромео се нуждаеш от гориво... А за да си плащаш горивото на нормална цена, не става като седиш в къщи.
    И все пак, като не ти харесва... "некст" и минаваш на друга тема във форума! Поздрави!
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  8. #23
    Запален алфист la squadra azzurra's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    196

    Default

    Както и да е, сега разбрах, че е някакъв вид протест! Бях го приел буквално за внасяне на "смут" насред бензиностанцията...Успех!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm, Alfa Romeo Arna 1.2, Alfa Romeo 156 2.4 JTD ex, Alfa Romeo GTV 2.0V6 ex,Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex, Alfa Romeo Sprint 1.5 ex, Alfa Romeo Arna 1.3 ex, Alfa Romeo 155 1.7TS ex, Alfa Romeo 156 1.8TS ex

  9. #24
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Ех а бяха времена. Варна ни идваха на гости и ходихме на гости на Варна в колона в колона сме ходили и връщали от италфестове и пролетни събори , даже в Котел (на връщане от Трявна) едни циганчета пляскаха като минахме колона с алфите. По време на сбирки сме карали колона в града, Но преди всичко сме се старали да създаваме само добро впечатление и да не затрудняваме движението и без изпълнения.
    НО Tigur идеята ти понамирисва, хората с алфи се опитват да се различават от останалите. От алфисти ще се превърнем в алфаджии, а алфаджии много прилича на голфаджии..................
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  10. #25
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Ех а бяха времена. Варна ни идваха на гости и ходихме на гости на Варна в колона в колона сме ходили и връщали от италфестове и пролетни събори , даже в Котел (на връщане от Трявна) едни циганчета пляскаха като минахме колона с алфите. По време на сбирки сме карали колона в града, Но преди всичко сме се старали да създаваме само добро впечатление и да не затрудняваме движението и без изпълнения.
    @Novachev
    Хубави времена бяха .
    Много хора още помним посрещането на бургазлии в заведението до ЦУРКА .
    Но все ми се струва ,че отминаха тия времена ...
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #26
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    @Novachev
    Хубави времена бяха .
    Много хора още помним посрещането на бургазлии в заведението до ЦУРКА .
    Но все ми се струва ,че отминаха тия времена ...

    Що да са отминали бе колега, щом е за ходене тук и там аз съм си все навит

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  12. #27
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Изобщо не става дума за безчинстване, и пречка на нормалните хора. Дата е неделя, и идеята не е да се пречи на някой, а да се започне от някъде. Моля да не бъда разбиран погрешно. Ок смут не е точната дума. Да я заменим с протест. Както писах някъде... нека се направи дата, да се съберем, и отивайки на бензиностанция или където и да се реши да се състои протеста, ДА НЕ СЕ ЕБА*АМЕ С ДРУГИТЕ ХОРА (направо си става дума за момчетата по клонките, и мацките на касата). Идеята е с това зареждане за минимална сума, да го правим сами, да сме максимално добронамерени към хората около нас. Клоната от автомобили разбирасе да е в рамките на допустимото, като минимално затрудни движението (неделя в града движението е на минимум, както и хората които работят в неделя са с над 60% по-малко от делничните дни).
    Алфаджии алфисти и каквито там да сме, цената на литър гориво е еднаква за всички... като алфисти не плащаме по-малко от другите.
    Надявам се съм бил ясен, и този път разбран! Благодаря... За Бургас кой може да поеме нещата да организира нещата... Мога да се включа, но ми се иска някой от по-дълго във форума да се занимава основно с нещата... Новачев как си с времето и идеите за тези 10 дни до 13?
    /една скоба... проблем ли е след като се съберем ние да пробваме да станем повече... било то и само с фиат форум, а и няколко марки по-добре. Все пак майката му е да сме единни, не на 8ми да протестират едни на 10 други на 13ти следващи. Така точно ще пречим и нема постигнем нищо!/
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  13. #28
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Аз ще ходя на протеста на мястото на срещата - 13.03.2011 Метро 12:00

    Ако има желаещи за предварителна среща обявявам :

    13.03.2011 McDrive Зорница 11:30

    Нека отидем колона!

    Ще си залепя и този стикер
    Attached Files Attached Files

  14. #29
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Quote Originally Posted by me4o4ko View Post
    Аз ще ходя на протеста на мястото на срещата - 13.03.2011 Метро 12:00

    Ако има желаещи за предварителна среща обявявам :

    13.03.2011 McDrive Зорница 11:30

    Нека отидем колона!

    Ще си залепя и този стикер

    В 12 на Метро.. надявам се освен нашите алфи да видя още, нека си направим среща и да покажем гражданската си позиция!
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  15. #30
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    11:30 На мак драйва... там съм! Отивам само да я измия...
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •