Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 195

Thread: РАБОТА - ТЪРСИ/ПРЕДЛАГА

  1. #136
    Запален алфист Geri_ms's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Sofia, Geo Milev - Mladost :)
    Posts
    136

    Default

    Търсим бригади- арматуристи, кофражисти и специалисти за топлоизолация. Работата е за София. За повече инфо на л.с., или тел.0879661173
    http://www.youtube.com/watch?v=ePjq6MqNOdo
    159 1.9JTDm
    156 1.8TS ...exxxx
    145 1.4TS ...exxxx

  2. #137
    sedemdesetipetist alfonso_90's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Казанлък,св.Влас,
    Age
    33
    Posts
    623

    Default

    Quote Originally Posted by Geri_ms View Post
    Търсим бригади- арматуристи, кофражисти и специалисти за топлоизолация. Работата е за София. За повече инфо на л.с., или тел.0879661173
    Това твоя телефон ли е ?
    ALFA ROMEO 75 2.0 ts
    ALFA ROMEO 75 2.5 V6
    ALFA ROMEO 146 2.0 TURBO

  3. #138
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Търся монтьор за гр. Варна. Може и без опит но с желание да работи и да се учи.

    За повече инфо, моля на лични
    Last edited by pininfarina; 09-03-2015 at 19:44.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #139
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Търся монтьор за гр. Варна. Може и без опит но с желание да работи и да се учи.

    За повече инфо, моля на лични


    Още търся!

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  5. #140
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Севлиево/Тиквенбург
    Posts
    15

    Default

    За района на Севлиево и Габрово!!!
    Монтаж на ЛАМИНАТ НИСКИ ЦЕНИ!!!

    Повече инфо на ЛС или на тел.0879/930494
    Last edited by remusa; 23-06-2015 at 15:55.

  6. #141
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default

    Търси се куриер за работа в гр.Чирпан, но той трябва да е от Пловдив или Стара Загора, т.к. сутрин се тръгва от един от двата града.

    за контакти тел.0884620992
    Alfa Romeo 1.4 TS 146 Junior
    Alfa 147 1.6 TS Remapped by OEM
    Alfa Romeo GT 1.8 TS
    Yamaha R6

  7. #142
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Tърся нормални хора за работа в производство от Севлиево/Габрово и региона, може и без специално образование или квалификация.
    За повече инфо - тел. 0897960886 или на лични
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  8. #143

    Default

    Търси се монтьор в александър ауто. Вчера Боби ми се обади да пита, дали познавам някой. Не знам какви са условията, затова оставям телефона на Боби, звънете му на него. Кажете, че знаете от Стефан за вакантното място. Тел за връзка: 0888 880217

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  9. #144
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    Tърся нормални хора за работа в производство от Севлиево/Габрово и региона, може и без специално образование или квалификация.
    За повече инфо - тел. 0897960886 или на лични
    up
    явно няма безработица в региона..
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  10. #145
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    up
    явно няма безработица в региона..
    Народа масово е мързелив ! Пари искат да имат , но зор да не си дават . Освен това масово и народът е неграмотен и без образование ... какво искаш ти ... явно не им предлагаш лесни пари и за това няма кандидати
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  11. #146
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Bella View Post
    Народа масово е мързелив ! Пари искат да имат , но зор да не си дават . Освен това масово и народът е неграмотен и без образование ... какво искаш ти ... явно не им предлагаш лесни пари и за това няма кандидати
    Aй сия. Едва ли тук е най-подходящото място за търсене на работници, с трима от Габрово и един от Севлиево във форума.
    По-трудно е да се намерят нормални
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  12. #147
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by Bella View Post
    Народа масово е мързелив ! Пари искат да имат , но зор да не си дават . Освен това масово и народът е неграмотен и без образование ... какво искаш ти ... явно не им предлагаш лесни пари и за това няма кандидати
    Има бе Белла има и образовани и грамотни и с една сюрия сертификати и прочие ама там е проблема че пари искаме , трудова характеристика и нормално отношение като към хора.Ел.техник търсел, ма щял да боядисва паркинга, да коси трева да лепи плочки и тапети.....за 400-500 лв, като стане въпрос за отпуска или болнични ....абе като ти дотрябва ще се разберем.Затуй работа с българи НЕ! От две години съм без работа, оправям се и не се оплаквам/ся вярно че между другото се появиха и други проблеми заради които не мога да почна работа и да искам, но те са си мои и не ми са виновни работодателите/.Да не говорим че възрастта има значение, какво не знам, може би на тези години не кълва на пусто и знам какво мога и какво да искам срещу това което давам.Ако претенциите на бг работодатела имаха покритие 2,5 млн българи нямаше да се изнесат зад граница, така че задоволявайте се с наличния матрял.От личен опит знам - доволен Бг работодател няма! Ако ще и да си перфектен, ако ще и да заебеш семейство и здраве и всичко никога не е доволен и не защото служителя калпав, ами щото не му са дават пари и е със самочувствието на онбашия.Първата му дума лоялност искал към фирмата, ало, лоялност се заслужава, не се дава ей така за идеята.Ама всички питали за пари, еми за какво да ти работя, за мерцедеса и ноктопластиката на жена ти ли, интересно работодателоте като сключват сделки изглежда парите не са важни и го правят ей така за лоялност, само дето след офертата първата дума е за капаро.Само преди месец ми се жалва един познат - 7 години му работя и в студ и в дъжд и на празник и на коледа и накрая се оказва че ме е осигуравал на 4 часа.Как да не станеш джихадист....Ката дойде "демокрацията" че като настана един див капитализъм, та така си и остана.И по зле ще става, наемете си бежанци.... ама - http://www.blitz.bg/news/article/373833.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  13. #148
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Аз пък никога не съм се пазарил за пари. А те винаги са идвали впоследствие в количеството, което съм очаквал.

    Този принцип до момента не ме е подвел.

    Като купуваш кола, или каквато и да е стока, плащаш ли я без да си я видял?

    Е защо тогава искате и работодателят да ви обещае заплата, която първоначално няма, как да му докажете, че заслужавате?
    Last edited by ecotronic; 14-11-2015 at 22:06.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #149
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Има бе Белла има и образовани и грамотни и с една сюрия сертификати и прочие ама там е проблема че пари искаме , трудова характеристика и нормално отношение като към хора.Ел.техник търсел, ма щял да боядисва паркинга, да коси трева да лепи плочки и тапети.....за 400-500 лв, като стане въпрос за отпуска или болнични ....абе като ти дотрябва ще се разберем.Затуй работа с българи НЕ! От две години съм без работа, оправям се и не се оплаквам/ся вярно че между другото се появиха и други проблеми заради които не мога да почна работа и да искам, но те са си мои и не ми са виновни работодателите/.Да не говорим че възрастта има значение, какво не знам, може би на тези години не кълва на пусто и знам какво мога и какво да искам срещу това което давам.Ако претенциите на бг работодатела имаха покритие 2,5 млн българи нямаше да се изнесат зад граница, така че задоволявайте се с наличния матрял.От личен опит знам - доволен Бг работодател няма! Ако ще и да си перфектен, ако ще и да заебеш семейство и здраве и всичко никога не е доволен и не защото служителя калпав, ами щото не му са дават пари и е със самочувствието на онбашия.Първата му дума лоялност искал към фирмата, ало, лоялност се заслужава, не се дава ей така за идеята.Ама всички питали за пари, еми за какво да ти работя, за мерцедеса и ноктопластиката на жена ти ли, интересно работодателоте като сключват сделки изглежда парите не са важни и го правят ей така за лоялност, само дето след офертата първата дума е за капаро.Само преди месец ми се жалва един познат - 7 години му работя и в студ и в дъжд и на празник и на коледа и накрая се оказва че ме е осигуравал на 4 часа.Как да не станеш джихадист....Ката дойде "демокрацията" че като настана един див капитализъм, та така си и остана.И по зле ще става, наемете си бежанци.... ама - http://www.blitz.bg/news/article/373833.
    Поставеяш въпроси на които няма лесен отговор. Ще ти отговоря така - вземи регистрирай фирма бре! Вземи се бори за поръчки, пробивай там където другите са го направили преди 50г, осигурявай "хляб" на 10/20 души, не спи, не яж от притеснение, бори се с бюрокрация на всяка стъпка, оцелявай няколко години и тогава пак тук, в тая тема ни обяснявай кой как се "държи". Професията ти го позволява, има ниша, естествено не е лесно. Ако го направиш - ще помагам както мога, само "свирни".
    Хората не са еднакви, някой не оцеляват там където други виреят нормално. Това го пиша от собствен опит, аз НЕ СТАВАМ за шеф, непригоден съм, разбрах го, приех го.
    Ти може да си перфектният бизнесмен, пробвай се! Тук въобще не се "бъзикам", темата е твърде сериозна.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #150
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    up
    явно няма безработица в региона..
    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Има бе Белла има и образовани и грамотни и с една сюрия сертификати и прочие ама там е проблема че пари искаме , трудова характеристика и нормално отношение като към хора.Ел.техник търсел, ма щял да боядисва паркинга, да коси трева да лепи плочки и тапети.....за 400-500 лв, като стане въпрос за отпуска или болнични ....абе като ти дотрябва ще се разберем.Затуй работа с българи НЕ! От две години съм без работа, оправям се и не се оплаквам/ся вярно че между другото се появиха и други проблеми заради които не мога да почна работа и да искам, но те са си мои и не ми са виновни работодателите/.Да не говорим че възрастта има значение, какво не знам, може би на тези години не кълва на пусто и знам какво мога и какво да искам срещу това което давам.Ако претенциите на бг работодатела имаха покритие 2,5 млн българи нямаше да се изнесат зад граница, така че задоволявайте се с наличния матрял.От личен опит знам - доволен Бг работодател няма! Ако ще и да си перфектен, ако ще и да заебеш семейство и здраве и всичко никога не е доволен и не защото служителя калпав, ами щото не му са дават пари и е със самочувствието на онбашия.Първата му дума лоялност искал към фирмата, ало, лоялност се заслужава, не се дава ей така за идеята.Ама всички питали за пари, еми за какво да ти работя, за мерцедеса и ноктопластиката на жена ти ли, интересно работодателоте като сключват сделки изглежда парите не са важни и го правят ей така за лоялност, само дето след офертата първата дума е за капаро.Само преди месец ми се жалва един познат - 7 години му работя и в студ и в дъжд и на празник и на коледа и накрая се оказва че ме е осигуравал на 4 часа.Как да не станеш джихадист....Ката дойде "демокрацията" че като настана един див капитализъм, та така си и остана.И по зле ще става, наемете си бежанци.... ама - http://www.blitz.bg/news/article/373833.
    Била съм и от двете страни .
    Давам ти пример : Преди години имах нужда от помощ за любимците ми като тя се състоеше главно в две големи за деня разходки + малко хигиена на двора + изресване на кучетата всеки ден по време на разходките ! Говорим за 3 часа преди обед и 2 часа следобед = 5 часа на ден общо ! Заплащането което предлагах беше с 40 лв над минималната за страната заплата . Работни дни 5 !
    Мой познат остана през работа през зимният период и понеже е опитен и му се доверявам и знам , че може да се справи с песовете го поканих да работи . Той прие с охота .
    Единственото което исках от него е точност или т.е. да идва в 8 часа сутрин и след това в 4 следобед .
    Уви ... човека идваше винаги с поне 30 мин закъснение , а понякога дори с 2 часа и с оправданието , че има сняг и поледица и няма градски транспорт .
    Обясних му , че при тези обстоятелства просто трябва да излиза по - рано от дома за да хване какъв да е автобус .
    Оказа се, че това за него е непосилно .
    Поради това се налагаше сутрин аз да върша неговата работа тъй като кучетата си имаха изграден режим който след като се наруши се налага голямо почистване на помещенията и т.н.
    Та... какво да кажа , издържах 1 месец и просто му казах , че ако иска да си запазим добрите отношения да не идва повече .

    Била съм и работник който цял месец работи и през това време всички са доволни , а след това взимам половин заплата .

    Според мен когато човек иска да работи винаги може да си намери работа .
    Ако няма надежда винаги може да си отиде на село да обработва земя и да гледа животинки . Ако няма селски имот може да си наеме такъв , има много празни къщи по селата .

    Просто проблемите в Бг са много , некоректни работодатели , некоректни работници които на всичко отгоре много често са некадърни .
    Особено при младите хора около 20-30 години е пълна трагедия , искат големи заплати , а дори нямат квалификация , не владеят чужди езици , не владеят дори родният си език добре .
    Законът в Бг за съжаление не е на страната на работника и има твърде много вратички за работодателите които им дава чувство на безнаказаност и си правят каквото пожелаят с работниците .
    Масово чуждите фирми в Бг експлоатират българите и ги наемат само на ниско платени места , а по - престижните и изискващи квалификация места се заемат от техни сънародници които лапат огромни суми пари + огромни командировъчни и т.н.
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •