Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 166 to 180 of 195

Thread: РАБОТА - ТЪРСИ/ПРЕДЛАГА

  1. #166
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Хората ходят да работят в чужбина ЕДИНСТВЕНО заради по-високите заплати, всички знаем що за стандарт е тук...
    Що например някой не отиде да работи в Молдова?
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  2. #167
    Младши алфист yaneff82's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    19

    Default

    И аз едновременно си търся работа и наемам хора ,занимавам се със СМР ( строително монтажни работи ) търся общи работници за Бургас и бригади свързани със всеки сектор в строителството .
    Ето така работя аз !!!
    Писна ли ви да наемате майстори които да ви свалят кожата с космически цени ? Писна ли ви да ви казват че ще почнат на другия ден , а идват след седмица .Писна ли ви да ви дават срокове ,а да не се спазват , да не си почистват обекта , или да поемат други обекти и да идват от време на време при вас , писна ли ви се договаряте за една цена , а по някое време да ви искат пари защото нещо си станало ? Писна ли ви от лошо говорещи Български език хора ( с какъв акъл ги пускате в домовете си ) Ако ви е писнало от всичко това и искате грамотни ,млади и интелигентни хора да направят вашия ремонт обадете ни се , ще направим оглед , ще ви изготвим оферта , ако желаете ще подпишем договор , с гаранция и ще ви издаваме касови ордери при всяко плащане 10% от сумата ние винаги я оставяме да се плати след като вие приемете обекта . Основните ни дейности са Монтаж на гипсокартон 17 лв и всякакви нестандартни фигури Покриви - всички видове и всичко свързано с тях Шпакловка и боя - блажна алкидна , на водна основа и латекс Всякакви монтажи Фаянс и теракота - изкуствен камък Ламинат и первази Беседки навеси ,козирки , съчаци , ламперия Ел инсталации , ел оборудване , лед осветление , скрито осветление , ключове, контакти , полилеи ,градинско осветление За нещата които не можем да правим и не са описани по горе имаме хора на които може да се разчита и работим отдавна с тях , така не ви се налага да търсите 10 различни майстори и после всеки да си измива ръцете с предния Предпочитаме ние да си доставяме нужните материали , така не ви ангажираме да ходите по магазини и складове да търсите транспорт и да разтоварвате и качвате материали , но ако имате материалите или искате вие да си ги доставите , ще се съобразим с вас . Ползваме отстъпки по складовете и магазините , които отстъпки ги залагаме в офертата , за да може да сме конкурентни . Обичаме си работата , имаме голям опит , имаме професионални инструменти , и транспорт . Нашата цел е да останете доволни и да ни препоръчате )Цената е примерна , крайна цена мога да дам след оглед ,по телефона цените които давам са ориентировъчни . Николай Георгиев Гр. Бургас тук може да видите завършени от нас обекти www.yaneff82.snimka.bg
    Alfa romeo 156 sportwagon 2.0 166hp JTS 2005 г.http://www.clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=24853&dateline=143681  1095
    Тази е старата 146 1.8 144кс 98г
    Строително монтажни дейности www.yaneff82.snimka.bg

  3. #168
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Търся монтьор за гр. Варна. Може и без опит но с желание да работи и да се учи.

    За повече инфо, моля на лични
    Ако има мераклии да ми пишат на лично или да ми се обадят по телефона за повече инфо

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #169

    Default Жени ?

    За жена става ли? Що да не си нацапам ръцете и аз?

  5. #170

    Default

    Търся монтьор за гр. Варна. Може и без опит но с желание да работи и да се учи.
    Иве, намери ли такъв? Сподели

  6. #171
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Иве, намери ли такъв? Сподели
    Да по принцип. Имаш някой в предвид ли? Ако да на лични.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  7. #172

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Да по принцип. Имаш някой в предвид ли? Ако да на лични.
    Мене си, ама съм в София

    Иначе във Варна нямам хора

  8. #173
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Мене си, ама съм в София

    Иначе във Варна нямам хора
    Да, просто си спамиш както и предполагах!

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  9. #174

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Да, просто си спамиш както и предполагах!
    Ами ти знаеш, че съм от София.
    Попитах те, защото тук сервизите са много, "Майсторите" още повече и исках да видя дали във Варна поне се намират надъхани момчета

  10. #175
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Търся монтьор за гр. Варна. Може и без опит но с желание да работи и да се учи.

    За повече инфо, моля на лични
    Обявата отново е актуална!
    Last edited by pininfarina; 13-12-2016 at 13:53.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  11. #176
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Търся автомеханик за работа в сервиз за град София,0876095822 Кирил
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  12. #177
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Търся завършил ел. техникум млад кадър. Липсата на практически опит ще се счита за предимство, както и желанието му да бъде обучен. Ще бъде учен лично от мене в перверзна обстановка: Кал, мръсотия, студ, сняг, жега.... изобщо рай за мазохисти. Ще се развива в областта "авто-ел.техник". Динама, стартери, осветление, командни възли на багери, фадроми, камиони и всякаква тежка механизация. Ще бъде изтезаван да се научи да работи с електрожен, струг и други такива, чудесни инструменти, както и лепене с бронз, припои, точкови заварки......
    Ще получи и още други умения, които не пиша тука.
    Поле за действие " Мини Открит Въгледобив" Перник. Рудниците, ЦОФ, ЖП депо....

    Хубавото е, че ще бъде пряко подчинен, само и единствено на "Главния механик на МОВ", какъвто съм по заместване в момента, както и на "Главния техник-механик", това пак съм аз.
    Ако някой иска да стане човек и да научи нещо, да се обажда!
    Посочването на ел. техникума е ориентировачно. Всеки технически грамотен човек ще бъде обучен, стига да има желание.

    Успех на всички!

    ПП Има една шайка хора, които ще ви кажат, че заплатите са ниски. Не им вярвайте! Първо говорете с мене!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #178
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Електро и мотокари изпусна

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  14. #179
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Такива няма!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #180
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Предлага работа...
    Доставчик на пици....50 лв. на ден...+ бакшиш и бонуси за оборот, безплатен обяд, кафе и безалкохолни напитки....два дена работиш, два почиваш....при желание и възможност може да взимаш и повече смени..
    за справка тел.0877166703....

    ---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

    ...иде реч за София...кв. Павлово..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •