Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 195

Thread: РАБОТА - ТЪРСИ/ПРЕДЛАГА

  1. #16

    Default

    В Сакарауто (представители на VW) се търси сервизен инженер с немски език. Може и без особен опит да е. Ако някой има интерес да ми пише.
    Lexus IS200

  2. #17

    Smile

    работа се предлага и в интернет доставчик POWERNET-София за длъжности:Маркетинг Асистент ,Компютърен специалист ,Ръководител направление Директни продажби ,Продавач консултант,Консултант Директни продажби за повече информация на www.powernet.bg .
    Alfa Romeo 156 2000 TS 155k.s.

  3. #18
    започва да се пристрастява aleksa's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    69

    Default

    Ама явно най-вече за София се предлага работа,а за Бургас няма ли нещо?
    Alfa Romeo 166 2.0 TS'99г.-бивша,Audi A6 2.5 TDI'01г.-бивша,BMW 525 2.5 TDS'99г.-бивша,Alfa Romeo 146 2.0 TS

  4. #19
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Мога да уредя на работа - момче/момиче във В. Търново -специалист по производствена отчетност на хранителни продукти.

    подробности на ЛС
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Габрово
    Age
    55
    Posts
    41

    Default

    Някой предлага ли работа в Габрово?

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    258

    Default Приведствам страницата!

    Работя като спедитор за международен транспорт.
    Но фирмата в която работя, не е съвсем коректна с мен относно плащането на заработените от мен пари.

    Търся си работа, Коректен Работодател! Може и да не е в тази свера.

    Имам опит с продажбата на PVC дограма. и др.

    Техниченки грамотен съм. Владея английски на средно ниво.


    телефон 0896 047 057
    Last edited by Nasko; 07-07-2009 at 10:49.


    С Alfa Romeo НА КРАЙ СВЕТА

  7. #22
    Откачен по Алфите :) RahzeL's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София, Овча Купел 1
    Age
    35
    Posts
    380

    Default

    Аз търся работа в заведение като Барман или ОТЗ ( Помощник управител) в София. Имам около 1 година опит като барман и почти 10 месеца като помощник управител в пицария Мис Каприз. Последния 1 месец в който работих си бях сам управител тъй като предишният напусна. Аз също напуснах, защото като барман заплатата ми беще около 500лв месечно и като ме повишиха на управител казаха че стартирам на 600 и ще се вдига, но сичките 10-тина месеца си ми даваха по 600 и нито стотинка повече, като се има в предвид, че съм замествал всеки колега ( В смисъл имам по малко опит от всичко - Готвач, Сервитиор, Барман, Хигиенист и Доставчик) На всичкото отгоре ми забавиха и последните 2 заплати , а имам да зимам и още 1 и малко заплата. Ами дано да съм бил изчерпателен. Ако някой може да ми предложи работа, по добре да го направи в тема, тъй като не си следа много ЛС-тата. Благодаря ! Също така да добавя, че съм работил и 2-3 месеца в Магазин СВА на щанда за млечни продукти ( Зареждах го) Това ми беше основната работа, но зареждах и др. места (Почти целия магазин - не е много голяма философия) Това е.
    Last edited by RahzeL; 24-04-2009 at 19:10.
    Ex Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark, 103hp. 1998
    Skoda Fabia 1.4 16v, 75hp. 2005
    Alfa Romeo 147, 1.4 Twin Spark, 105hp. 2003

  8. #23

    Default

    аз търся работа като корпусник , в корабо ремонта или ново строителство, имам около 1 година стаж, горе долу чаткам чертежите, търся работа по тая специалност извън българия, германия, литва, франция кадето и да е, минимум 10евро на час !

  9. #24
    започва да се пристрастява NIKSANA86's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    61

    Default

    Хайде и аз да се включа...
    Работя като развоен инжинер... за повечето хора просто програмист в една от големите световни компании. Е разбирасе в България не сме супер добре платени та ще ми дойде добре малко допълнителна работа ..та:
    предлагам изготвяне на софтуер(на ANSI C), с възможност и за ембедед приложения. За подробности, лично съобщение или пощата kane_niki@abv.bg
    Поздрави!


    Alfa Romeo 146 1.6 16V TS -97г

  10. #25
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default .

    няма да влизам в подробности какво мога да правя,последно работя като монтажник на алуминиеви парапети.напоследък фирмата дава назад,няма и нови обекти затова реших тук да пусна нещо за нашата работа.с мой колега правим алуминиеви парапети по тераси и стълбища със струни.цените са между 120 до 140 лв. на метър.тук имам и малко снимки от това което сме правили скоро.тел.:0887405409/0897272739 младен.
    Attached Images Attached Images

  11. #26
    Простак Рацер tuxgt's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    574

    Default

    Търся като шофьор кат.Б (бус, кола) София.
    2 x 75TS / 75TS / 75 1.8ie / Berlina 1750 / 90v6 / 75v6 / 75 1.8carb



  12. #27
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Търся проектанти, конструктор и гл. инженер. Знание руски език (задължително) и ако знаят руските норми (СНИП) ще е много добре (или са работели по проекти за Русия). Също ме интересуват проектанти - инженерни инфраструктури (Комплексное проектирование инженерной инфраструктуры), по выншните линии (наружных сетей, узлов учета тепловой энергии, ИТП, ЦТП, котельных ), ВиК и т.н.
    Last edited by OgyG; 29-04-2009 at 03:43.
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  13. #28
    Упорит Дизелджия MILEN 76's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Бургас
    Age
    47
    Posts
    227

    Post

    Ако някой има нужда от ел. бригада или всякакви електромонтажни работи да пише.Най веше изграждане на ел.инсталаци.(външни и вътрешни).
    Mercedes Benz S Class 3.2 cdi 2006
    166 2.4 JTD '02
    164 2.5 TD '98 ex
    Човешко е да се греши, но за да се объркат съвсем нещата е необходим компютър.

  14. #29

    Default

    ...
    Last edited by Tedo; 10-01-2013 at 00:13.
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  15. #30
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    И аз предлагам ел.услуги в софия и софия окръг ..... домофонни инсталации ел.инсталации апартаментни инсталаций изграждане и ремонт
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •