Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 82 of 82

Thread: Помощ за аербег централа

  1. #76
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Лелееее тука какво бойно поле съм изтървал. Не нападайте оем така момчета и момичета. Двамата с Дискънектед свършиха перфектна работа по централата и с нея няма проблем. Днес бях във Вантотрей при Боян и благодарение на професионалната му намеса и доста разглобяване по колата, проблема бе отстранен. Оказа се както се предполагаше, че една от жичките към шофьорския бег не е давала хубав контакт.
    Лампата загасна и се надявам да не светне никога вече
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  2. #77
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    и моя проблем вече изчезна. вчера след като ми казаха,че централата ми е изгоряла остана единствено да отида в лицензирания сервис на алфа. и какво се получи хората закачиха колата изчистиха грешките и сичко работи със уж изгорялата центарала. аман от майстори, само зимат пари и се учат на колите ни.

  3. #78
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    120

    Default

    Моята пък централа вече половин година си стои вкъщи. Също от толкова време се опитвам да си намеря друга. Но се оказа, че трябва да е със същия сериен номер. И работата почна да се размирисва вече. Иначе това със смяната на компонентите звучи лесна работа - компоненти колкото и каквито искаш около мен. Проблемът е, че хабер си нямам как работи тази централа, кои компоненти си заминават от времето и т.н. Ако някой може да помогне с всякаква инфо ще има наистина почерпки ( не виртуални наздравици).
    Alfa Romeo 156 2.0 '99 Selespeed
    ALFA- Always Looking For Assistance

  4. #79
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    пробвал ли си да отидеш в лицензирания сервиз на алфа. цялата процедура 30 лв. даже ми откриха и грешка на двигателя от вариатора.

  5. #80
    започва да се пристрастява Jicata's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Благоевград
    Posts
    59

    Default

    А дали може някои да ми каже каква е цената на прословутата централа? Благодаря предварително.


    alfa 156 1.9 JTD '99

  6. #81
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by pave View Post
    пробвал ли си да отидеш в лицензирания сервиз на алфа. цялата процедура 30 лв. даже ми откриха и грешка на двигателя от вариатора.
    Да, в такъв сервиз ходя. Там ми казаха: "Изгоряла е. Търси друга, но със същия сериен номер."
    Alfa Romeo 156 2.0 '99 Selespeed
    ALFA- Always Looking For Assistance

  7. #82

    Default За лампите на AirBag !!!

    Когато някой пита за нещо "ОПРЕДЕЛЕНО"..."разбирачите" Пишат ХИЛЯДИ глупости и "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" Имам няколко познати с Alfa 156 И всичките имаме ЕДИН И СЪЩ проблем със смяна на някой крушка някъде си.Неможе при всяка смана на крукшка където и да е...ВИНАГИ да ти светват 2-те лапи на AirBag...И НИКОГА НА НИКОЙ елкон да немогат да ги занулят а на всички винаги да им е изгорял блока -смешно еBOBO Какво го питате???Човека ПАРИ ИЗКАРВА С ТОВА вие искате без пари да ви каже???Много ясно,че няма да кажеАз искам да питам някой който някъде,някога е сменял крушка,светна ли са 2-та AirBagНО БЕЗ ДА МИ КАЗВА ЗА ИЗГОРЯЛА ЦЕНТРАЛА ИЛИ ПОДОБНА ГОЛЯМА ГЛУПОСТ! Благодаря предварително

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •