Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 72 of 72

Thread: Отново в бокса

  1. #61

    Default

    Колега моите съболезнования.

    Но искам да те поправя, аз не съм гледач.
    Просто имам глава на раменете и щом една камара инженери са написали ръководство за ремонт, и къде какво да се премери, не считам за нужно да подлагам написаното под съмнение.

  2. #62
    Kostadin`
    Guest

    Default

    Колега и аз съжалявам,много ме кефи тва ГТВ и ме е яд.

  3. #63

    Default

    Аз па чета и не вярвам колко си упорит. Значи тука ти се дават елементарни съвети... минали сме по подобен път, факт са много коли с туин спарк които въртят до 8000 оборота в завои на магистрали на писти и т.н. има опит. И Бобо и Енъо са се опитали да ти помогнат ама ти не. Знам че е гадно от сегашната гледна точка ама това което сам си направи човек никой неможе да му го направи. Следващия път по внимателно и с питане... щото и двамата споменати господина продължават да питат и да се учат. А за твоя мотор и валове и т.н. мисля сме си говорили. Интересно на хората в сервиза дали нещата им са ясни. Успех и горе главата.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #64
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Благодаря за съчувствито на всички ви....както казахте съм упорит,да и продължавам да съм,и тъй като всички са големи разбирачи и ние в Пловдив валове Cat cams не можем да зацепим.....ако на някой му е интересна при4ината,може да му я спомена,не е вал....не е "бедна смес"......не е майстор,.....а повдигачи,бях сменил вси4ки на смукателния, без на 4-ти цил.
    Днес свалих валовете,изкарах повдигачите:

    Колкото и да е смешно,виждате че това в дясно не е повдигач от 2.0....аз съм виновен че не проверявам,щото продавача ми е приятел,и му бях дал стария.....той вика "ей това са твоите,взимай и бягай....търча аз да слагам новите без да гледам,на доверие.....и така,както казахте аз съм си виновен,как издържало хайван4ето 1000км,не знам.Може да се сравни визуално колко е голяма разликата в канала за пълнене,и това че е по-висок,и 4е улея е на друга височина.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG168.jpg  
    Last edited by Ivo Skoklev; 21-06-2009 at 15:10.
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  5. #65
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз не съм много сигурен че проблема е в повдигача,аз доколкото си спомням,като сменях мойте повдигачи/16 бр./и те имаха разлика във височината,както твоите,мойте бяха Метели,и до ден днешен нямам проблем с тях,вече 20 000 км.Според мен просто му е дошло времето на буталото,или проблема е дошъл оттам че си сменил само няколко повдигача а не всичките
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #66
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    То и канала за пълнене е по-малък....ма да ти кажа ве4е няма никакво зна4ение....като събера пари-V6.....до тогава без пове4е теми,няма смисъл да разтягаме локуми около умрели двигатели.....междувременно...някои ако има глава(без смук.кол.),колкото да я събера да я карам,ще съм благодарен.
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  7. #67
    Старши алфист Ilko Ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Монтана
    Age
    47
    Posts
    694

    Default

    Имам глава колега. Ако искаш звънни - 0878583031.
    Sprint-ex./155 2.0 16v. x2-ex./145QV-еx./156 2.0-ex./ GTV2.0 -ex./166 2.0-ех./147jtd-ex./156SW 2.4jtd-ex./146jtd-ex.
    Alfa 147jtd/Alfa 147 Selespeed

  8. #68
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    Колеги няма да отварям нова тема искам само да попитам в Пловдив къде да си закарам ГТВ-то за диагностика че бях в бош и не ми прочетоха компютъра и нз къде да отида
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

  9. #69
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Формулата в кв. Южен
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  10. #70
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by KaTsArA View Post
    Колеги няма да отварям нова тема искам само да попитам в Пловдив къде да си закарам ГТВ-то за диагностика че бях в бош и не ми прочетоха компютъра и нз къде да отида
    Можеш да дойдеш в сервиза дето се човъркаме-"Оптела",има БОШ КТС,модел на една година,потдържа вси4ки коли до 2008Тракия,между околовръсното и "Романтик",зад Мебелна къща
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  11. #71
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Какво стана с тази кола? Дай малко инфо..
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  12. #72
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    К'во да стане няма спирачки след първо натискане и нямам време да я човъркам да видя от къде иде проблема.......за сега не мога нищо да твърдя....а и от друга страна Мерцедес Е 200 ме взима на летящ старт.....като цяло работата е shit !Въобще урочасана работа......Абе колата събира прах с една дума
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •