Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: Alfa Brera вътрешен дизайн

  1. #31
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    32

    Default

    колеги не намирайте косури на това чудо на техниката!!!имах възможност да покарам една 159-ка за 5 минути и ви казвам-такова чудо няма!!!карал съм много нови коли но алфата е просто велика!!!пожелавам на всеки от нас да може да си купи такава кола и да и се наслади с пълна сила!!!аз лично имам възможност да си купя само алфа 155 ако може да се нарече лошо разбирасе но просто като 159-та няма втора!!!а отностно критиките за волана и прочие ....... трябва само да се качите вътре и ............нямам думи всичко оснава на заден план!!!найстина евала на италианците!!!

  2. #32
    Старши алфист kopele-mopele's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by 156 m-jet
    Quote Originally Posted by BatVas
    А защо да е по малък волана след като управлението е много по-директно от на другите автомобили и оборотите които прави до крайно положение са много по-малко от колкото другите масови марки. Ако правеше толкова обороти , тогава е оправдано по малък волан, за да говъртиш по-бързо, но когато е подиректен по големия волан позволява на непрофесионалиста да е доста по прецизен (все пак не е само кола за писта или състезание, а за ежедневно ползване с всичките му маневри.
    Точно обратното е колега, т.е. малак волан/директно , голям волан/недиректно. Затова и старите Мерцедеси имат такива големи волани
    Колегата имаше предвид, че колата има много по-директно управление като цяло (от изправено до крайно ляво положение волана прави оборот и съвсем малко) => при това директно управление на колата не и е необходим малък волан, който гони подобен ефект...
    155, 156, 159 That's the way I count
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •