Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: Откраднаха ми капака от предната бронята

  1. #16
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна
    Posts
    24

    Default

    Нека да не се крадем един друг!
    Alfa Romeo 164 super T.SPARK 2.0 1996-ta

  2. #17
    164 TWIN SPARK nachkata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    353

    Default

    Много просташко не е колегиално малко останахме с такива коли даите да не се серем с извинение един друг.

  3. #18

    Default

    ми то ше го е напраил които има такава, броим са на пръсти !

  4. #19
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by life style View Post
    ми то ше го е напраил които има такава, броим са на пръсти !
    Особено Супер-ките сте по-малко от нас със старите брони и фарове
    Суперки знам 5 или 6 във Варна и поне десетина от старите - само във Владиславово сме 3
    И всичко на всичко 4-5 човека пишем тук от Варна .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #20
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Бе да ви кажа и на мойта едната (не от страната на шафьоро) и пораснаха краченца още на третия месец. Па другата си беше отишла още преди да се земем с Бабата - девойката която я е карала преди мен е решила да я заобли малкичко. Добре че само бронята е пернала уекинко - даже фара си е останал здрав (може оттогава да нема габарити дебиш).
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  6. #21
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна
    Posts
    24

    Default

    Хаха , да вземем да си създадем червена книга като за изчезващ вид!! Аз не съм си и помислял да ходя да крада.Пазя си остатъка от кофата за боклук и формите от картон които очертавах и рязах
    Alfa Romeo 164 super T.SPARK 2.0 1996-ta

  7. #22
    164 TWIN SPARK nachkata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    353

    Default

    Може да потрябват.

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Особено Супер-ките сте по-малко от нас със старите брони и фарове
    Суперки знам 5 или 6 във Варна и поне десетина от старите - само във Владиславово сме 3
    И всичко на всичко 4-5 човека пишем тук от Варна .
    4-рима сме , аз ти , червената пред 9-ти блок и една от 304-ти блок

  9. #24
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by life style View Post
    4-рима сме , аз ти , червената пред 9-ти блок и една от 304-ти блок
    + една пред 20 блок срещу Мистрала ама доста време вече седи за ремонт в един сервиз - май не могат да и намерят чаркове за матора , че и май ако не са ме излъгали е 3.0 .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    + една пред 20 блок срещу Мистрала ама доста време вече седи за ремонт в един сервиз - май не могат да и намерят чаркове за матора , че и май ако не са ме излъгали е 3.0 .
    а да и тя, верно, ако става за зелената въпрос, тя 2.0 150к.с. със добавките на Q4 , колко години ми текаха лигите по нея.....
    Last edited by life style; 16-04-2009 at 19:16.

  11. #26
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Точно тя и май точно Q4 си е била но е преживявала трансформации на маторя . То на оня звяр къде да му намериш чаркулак .

    П.С. Раздразни ме сега ще трябва да си намеря някаква работа при Веско с климатиците за да отида до завода за безалкохолни да я видя дали още седи там да си чака донор .
    Last edited by Sunny; 16-04-2009 at 17:32. Reason: П.С.
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Точно тя и май точно Q4 си е била но е преживявала трансформации на маторя . То на оня звяр къде да му намериш чаркулак .

    П.С. Раздразни ме сега ще трябва да си намеря някаква работа при Веско с климатиците за да отида до завода за безалкохолни да я видя дали още седи там да си чака донор .
    ами преди нова година я имаше ф мобиле-то за 4000 франка я беше пуснал, ама за Q4 мотора не знам, ама е ебахти красивата, с таа джанта направоо....не знам сега дали е за чаркуляк, преди 1 месец я видях пред мистрал, ако търсиш части виж при италянеца долу на езерния път, гледам има една като твоята разглобена...

  13. #28
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Varna Bg
    Posts
    16

    Default

    Червената е пред 8 блок.Все още жижея там
    antoan

  14. #29
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by antoan View Post
    Червената е пред 8 блок.Все още жижея там
    Знам - колко пъти ти свиркам като минавам ти са чудиш - тоя пък какво иска . Аз съм със сивата 164-ка горе от 31-ви блок с КН регистрацията
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  15. #30

    Default

    и аз го засяках един път долу до авто-салоните и ме изгледа мн криво, се едно ми завидя че моята е суперка хахахаха

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •