Results 1 to 9 of 9

Thread: Пластмасов нож за Алфета гт/гтв6

  1. #1
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default Пластмасов нож за Алфета гт/гтв6

    Май тук ще е по-удачното място от в "купува" да потърся тоз нож. Ако на някой му се намира такъв излишен или би споделил неговия за едно копиране нека пише на лс моля!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC01095.jpg  

  2. #2
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    До колкото знам това е една изключително дефицитна част. Все пак според мен това е първото, нещо което се чупи при удар и последното, което помага на колата да се кара след удара. Аз не знам да има кола в България със здрав нож. Това черното ГТВ6 на познатия на Пешката. Може той да го има.
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #3
    Младши ентусиаст Nikoror's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    241

    Default

    какво е това нож?
    Rice SAE
    www.racingowls.com
    oo=v=oo

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Nikoror View Post
    какво е това нож?
    Това е голфаджииски израз по принцип,става дума за спойлера отдолу под бронята
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Офф, простете пернишкия ми голфаджийски жаргон! Търся пластмасов спойлер от алфета гт/гтв6 или пак не е ясно?!?

  6. #6
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Споко, бе явно и аз съм пернишки голфист колкото и ти. Виж как те разбрах от 2 думи.
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #7
    Младши ентусиаст Nikoror's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    241

    Default

    не съм искал да се заяждам, питах чисто информативно. все пак не мога да помогна с нищо ако не знам за какво става въпрос. това от снимката прилича на zender предната броня, която не се произвежда вече, но понякога изпада в ebay (примерно тук: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=270358401704 ---но вече е свършило), друг вариант е на lester бронята, която е http://www.lester.it/it/catalogo_articolo.asp?id=4695 и струва 326 евро. изключително приатен вариант е http://autovolante.tripod.com/id7.html като в един момент се продаваше целия кит за 1200$, сега вече фирмата е пред затваряне та трябва да се обадиш ако те интересува. разбира се има и grand prix вариант-а, който е произведен в 650 екземпляра, но му се продават реплики - за това повече: http://www.alfabb.com/bb/forums/alfe...-body-kit.html

    в крайна сметка, най-изгодно финансово ще е да си го направиш в софия при някоя от фирмите, които се занимават с това и ако им стоиш достатъчно много над главата най-вероятно ще стане доста добре.
    Rice SAE
    www.racingowls.com
    oo=v=oo

  8. #8
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Аз все още съм в издирване на въпросната престилка/сполйлер/нож или там под каквото име е известно.

  9. #9
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Аз все още съм в издирване на въпросната престилка/сполйлер/нож или там под каквото име е известно.
    Ми дай да убием някоя стара броня от старата 33-ка примерно, няма да е оригинал, ма не пречи да се пробва.
    Някъде из мазетата имам една излишна. Ако ти се занимава с глупости, твоя е.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •