Page 23 of 23 FirstFirst ... 13212223
Results 331 to 339 of 339

Thread: Проблеми с оборотите

  1. #331

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ми да.Интересното е че на фиата/брава/ е същото обаче като е на нула не се включва.Нулата си е изключено отвсякъде.На алфата за чий и е тая нула не знам.Като искаш авто има си авто за целта.Някой е решил че трябва за удобство да ти се включва автоматично.
    моето като е на нула не се включва
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #332
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Че що моето се включва да го ева
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #333

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Че що моето се включва да го ева
    сигурно е счупено моето прави каквото му кажа
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #334
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Когато вентилатора е на "0", но лампичката на климатика свети - компресорът върти, вентилаторът работи, но на по-ниски обороти и от духалките си духа. Положението на врътката на вентилатора не може да включи/изключи климатика. Също така поставянето на врътката за градусите в червената зона не изключва климатика - той продължава да си работи, а клапата топло/студено регулира температурата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  5. #335

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Когато вентилатора е на "0", но лампичката на климатика свети - компресорът върти, вентилаторът работи, но на по-ниски обороти и от духалките си духа. Положението на врътката на вентилатора не може да включи/изключи климатика. Също така поставянето на врътката за градусите в червената зона не изключва климатика - той продължава да си работи, а клапата топло/студено регулира температурата.
    Моя не работи със сигурност, нито му свети лампата, свети само когато го пусна, нито духа, изключен е напълно
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #336
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Когато вентилатора е на "0", но лампичката на климатика свети - компресорът върти, вентилаторът работи, но на по-ниски обороти и от духалките си духа. Положението на врътката на вентилатора не може да включи/изключи климатика. Също така поставянето на врътката за градусите в червената зона не изключва климатика - той продължава да си работи, а клапата топло/студено регулира температурата.
    Кат са видим ще се убедиш че е така.Когато е студено и му дам макс температура не включва.Когато се стопли почва да се включва, и тогава трябва ръчно да го изключвам.Когато се включи климатика няма как да не го усетя.А за 0 -та ми е чудно за какво е на алфата.На бравата служи да е изключено всичко.На авто си поддържа зададената температура.На 1 2 3 4 си дуа студено със зададената скорост.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #337
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Кат са видим ще се убедиш че е така.Когато е студено и му дам макс температура не включва.Когато се стопли почва да се включва, и тогава трябва ръчно да го изключвам.Когато се включи климатика няма как да не го усетя.А за 0 -та ми е чудно за какво е на алфата.На бравата служи да е изключено всичко.На авто си поддържа зададената температура.На 1 2 3 4 си дуа студено със зададената скорост.
    Компресорът на климатика не се включва при температура по - ниска от 4 градуса. Ако компресора е изключен и поставиш вентилатора на 0 тогава вентилатора не върти и съответно не духа. Нещо ми се струва, че не можем да се разберем .
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  8. #338
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Е аз като не искам да ми се включва когато да било ко прайм.За мен нулата е off а не при тая темп се вкл. а при оная не.На фиата е тъй 0 нищо не се случва ако ще да -20 или + 50.Като искаш парно пускаш си парно, като искаш клима - бастър копче даваш на ауто и да си дуа.Къв е тоя тоталитарен климатик на алфата дето ще ти духа искаш не искаш.Аз се кефя на отворен джам.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #339
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Е аз като не искам да ми се включва когато да било ко прайм.За мен нулата е off а не при тая темп се вкл. а при оная не.На фиата е тъй 0 нищо не се случва ако ще да -20 или + 50.Като искаш парно пускаш си парно, като искаш клима - бастър копче даваш на ауто и да си дуа.Къв е тоя тоталитарен климатик на алфата дето ще ти духа искаш не искаш.Аз се кефя на отворен джам.
    Това е направено така за да не се занимаваш - настройваш си веднъж градусите и зиме и лете си е една температура - на книга, де. Парното не пречи на климатика да работи, даже във влажно време така много по - бързо се изсушават стъклата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

Page 23 of 23 FirstFirst ... 13212223

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •