Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45

Thread: Леко ПТП

  1. #31
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    оо има и друг колега който страда от дженерали мамкаим .

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by umax View Post
    Каското колега е абонаментна такса която плащаш за да не ти изчезне колата
    Дали не си се заблудил?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Дали не си се заблудил?
    Колегата umax не е много далеко от истината.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  4. #34

    Default

    Тона ми е ироничен,все пак не идвам от гората знам какво е каско!
    А като ти вземат каляската колко парички ще вземеш?
    А ако ти се обадят че може да дадеш еди колко си...от застахователите ще ти ги върнат ли???
    А като си платиш на свестен майстор и перфектни части....на 100% ли си обезщетен??
    Можете ли да сметнете колко губите от каско и колко печелите,респективно застрахователите?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Можете ли да сметнете колко губите от каско и колко печелите,респективно застрахователите?
    да мога... дал 550 лв в дзи - зел 1250 на ръка до тук и 4 пребоядисани детаила. За новото каско в дал 600лв -засега сменен преден джам. Та на мен от пръв поглед ми се вижда че се печели!?
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  6. #36
    започва да се пристрастява Kosakov's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    64

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Тона ми е ироничен,все пак не идвам от гората знам какво е каско!
    А като ти вземат каляската колко парички ще вземеш?
    А ако ти се обадят че може да дадеш еди колко си...от застахователите ще ти ги върнат ли???
    А като си платиш на свестен майстор и перфектни части....на 100% ли си обезщетен??
    Можете ли да сметнете колко губите от каско и колко печелите,респективно застрахователите?
    Точно така,аз имах 3 щети и ми прекратиха каското,и също така следващата 1 година не можеш да се застраховаш при тях,ама да се оправят застрахователи колкото си искаш!!!
    166 2.4JTD 140PH

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    128

    Default

    Имам въпрос след като смених ремъците и ролките колата работи много добре върви даже по добре от преди но се появи шум при по високи обороти като на дрънчене нещо долу по тръбите и понеже не съм пипал нищо там та какво може да е се едно съм си сложил РЕМУС или неква такава простотия....

  8. #38
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Да не би да се е скъсал тампона над колекторните тръби?

  9. #39
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    128

    Default

    Бях обърнал балансиращите валове и за това.... оправих го вече

  10. #40
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    128

    Default

    Към колегите с 2.0 доволни ли сте от вървежа на 166-цата и по точно с пуснат климатик моита като пусна климатика и доста умира...

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by BIzZkIt4o View Post
    Към колегите с 2.0 доволни ли сте от вървежа на 166-цата и по точно с пуснат климатик моита като пусна климатика и доста умира...
    Мога да кажа, че има разлика, но чак пък да умира - не. При 1.6 поумирва малко.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  12. #42
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    128

    Default

    Пускам климатика ,пълня резервоара и сядат 2-ма души по 100кг заедно с мене като аз съм 80 и трябва да я бутам.. ужас като съм си сам без и без климатик върви добре... освен да не съм я зацепил добре но нямам пети ако някои може да каже от къде да си купя ще съм благодарен..

  13. #43
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by BIzZkIt4o View Post
    Пускам климатика ,пълня резервоара и сядат 2-ма души по 100кг заедно с мене като аз съм 80 и трябва да я бутам.. ужас като съм си сам без и без климатик върви добре... освен да не съм я зацепил добре но нямам пети ако някои може да каже от къде да си купя ще съм благодарен..
    Абе, човек, има сервизи за тая работа бе, 166 не е Жигула да си я правиш сам. Хора, отнасяйте се сериозно към колите си.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  14. #44
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    [quote=BIzZkIt4o;487993]Пускам климатика ,пълня резервоара и сядат 2-ма души по 100кг заедно с мене като аз съм 80 и трябва да я бутам.. ужас като съм си сам без и без климатик върви добре... освен да не съм я зацепил добре но нямам пети ако някои може да каже от къде да си купя ще съм благодарен..[/q

    Аз моите ги купих от някакъв магазин за инструменти в Бургас.. Мисля че си внасят стоката от Италия и имаха и пети за центровка на алфа... Струваха 115 лв... За 1.8 и 2.0 са едни и същи. Трябва да са сини на цвят...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  15. #45
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Age
    38
    Posts
    128

    Default

    От няколко случки в сервиз повече не хода най елементарното смяна на масло на lanciata не ми бяха стегнали масления филтър и ми течеше масло щом едно масло не могат да сменят кво остава за нещо друго....,а на 1 приятел с алфа 156 за смяна на ремъци и ролки всичко бяха объркали и целия мотор хвърли.... намерих си пети в софия 150лв от магазина на BETA сини са както казваш
    Last edited by BIzZkIt4o; 29-05-2009 at 09:46.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •