Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28

Thread: Замислил съм нещо...

  1. #1

    Default Замислил съм нещо...

    Здравейте колеги, замислил съм нещо за ГТВ то, темата не е за тук, а в раздела на ГТВ, но тук повече хора могад да ми дадат акъл. Та за какво става въпрос за преправяне на покрива на ГТВ, разполагам с пари, но незнам дали ще се осъществи проекта, смисъл как преправяне ами да го направя по-нисък(да се отреже) да се махнат предното и задното стъкло и трябва съответно нови стъкла по малки и задни странични тези на вратите мойат само да се отежат и да се скъсят. Та с колко искам да го преправя по-нисък ами 10 15 см не сам нисак ами 180, но около 15 сантиметра от главата то тавана и искам 10 сантиметра да я сваля и, ще придобие друга по-спортна и по-хубава форма. Съжелявам, че нямам снимков матрИал, но секи мойе да види снимка на ГТВ отстрани и да си представи как, ще изглежда горе-долу пак ще пиша по темата и, ще се опитам да ви дам снимков матерял.
    Spin City!

  2. #2

    Default

    Ебаси приключението ще е това - така както си го представям първо ще трябва да видиш дали ще можеш да намериш други стъкла....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    GTV-то си е достатъчно легнало според мен ... това което искаш да направиш е скъпо, трудно, рисковано и крайния резултат е доста сигурно да не се хареса на широката аудитория!
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Ебаси приключението ще е това - така както си го представям първо ще трябва да видиш дали ще можеш да намериш други стъкла....
    ами да, май няма да стане щото от де да взема други стъкла дето да станат трябжа да са правени а такива никаде не правят
    Spin City!

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    GTV-то си е достатъчно легнало според мен ... това което искаш да направиш е скъпо, трудно, рисковано и крайния резултат е доста сигурно да не се хареса на широката аудитория!
    Не съм съгласен с теб, щото колкото по-ниско толкова по-агресивно и по-добре, ще му стой пак казвам мое си е мнението
    Spin City!

  6. #6

    Default

    познавам човек който прави тези неща... сега му нямам координати но ще те свържа

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #7
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    А стъклата може би има начин да се прережат ? Поне страничните
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  8. #8
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Някой можещ да направи един проект на Фотошопа да видим как ще изглежда тая работа с тавана.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Някой можещ да направи един проект на Фотошопа да видим как ще изглежда тая работа с тавана.
    Ако има таланти с желание нека спретнат нещо, наистина мисля, че ще стой добре.
    Spin City!

  10. #10
    започва да се пристрастява element_jori's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    61

    Default

    ти определено взимаш много хероин

  11. #11
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Един познат направи копие на Шелби Кобра,та за него си прави стъкло по поръчка,в германия го правиха,ако много държиш ще поразпитам.Ма предполагам че цената няма да ти хареса.+ това аз сега едвам не си удрям главата като се навирам,а пък със срязан таван не знам.Като толкова държиш да направиш хот род,вземи един стар форд,имат толкова модели,които стават за рязане,и се упражнявай(и аз съм го мислил рязането,много преди да си вземеш ти твоето!)
    Не се опитвам да те разубедя,напротив интересно ми е ,и като остане време ще направя един фотошоп,но за мен лично,от съвременните модели на алфа,това е най-красивия,и ако се пипа,трябва да е в мярка!
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  12. #12
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Не издържах.....:


    Чесно казано,бая трябва да го погледам за да ми хареса,прилича малко на доберман с одрязани уши
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  13. #13

    Default

    Мен ме кефи, но не си заслужава труда

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Skoklev View Post
    Не издържах.....:
    Чесно казано,бая трябва да го погледам за да ми хареса,прилича малко на доберман с одрязани уши
    Ами, ако отпред HE е много челен а малко по-удалжен и по-нисък сега ми прилич на новият скайлайн.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails nissan-gtr-wallpaper1.jpg  
    Spin City!

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Zhivkov View Post
    Ами, ако отпред HE е много челен а малко по-удалжен и по-нисък сега ми прилич на новият скайлайн.
    колега не ми се сърди но си намислил абсолютна безмислена глупост дето ще налееш пари за да окипазиш колата.по добре ги дай в друга насока по колата има доста по съществени неща които може да направиш ако имаш лев.
    поздрави
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •