Results 1 to 15 of 157

Thread: VМ двигатели - ремонт и проблеми свързани с тях

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #15
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    Колеги,интересува ме по евтин вариант за смяна на обтягащия амортисьор на ремъка (ВМ32Б) днес ми обявиха цена от 307 лв. до колкото съм чувал ставал такъв амортисьор и от БМВ ТДС ,даже тук някъде го четох и май се говореше за цена от 60-70 лв..... което е доста голяма разлика,но майстора каза че бил уж същия ама по дълъг. Нека някой който е по запознат да пише на лично. Предполагам че пак Боби ще ме спасява. Бая бира му се насъбра да го черпя

    ---------- Post added at 17:16 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Правя тази темата тъй като често има въпроси свързани с ВМ двигателите.Повечето от нас знаят,че тези двигатели се слагат не само в моделите на Алфа Ромео,а и много други, като :Крайслер,Форд,Опел,Ровър и т.н. Много глупости се пишат по форумите от "майстори","специалисти" и не знаещи за тези двигатели.Надявам се,че темата ще бъде полезна,не само за нас. Ще кача файлове за основен ремонт на двигателя.Ако някой има също ръководства за ремонт,снимки на ремонти които е правил,съвети,проблеми,въпроси нека пише в тази тема.
    Боби,браво за темата. Има си нужда за такива като мене малоумници
    Last edited by guvech; 09-10-2009 at 20:34.


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •