Results 1 to 12 of 12

Thread: Неизвестният рацер...

  1. #1

    Default Неизвестният рацер...

    Я са рацера с рег. номер С6321.. да си признае веднага кво е правил вторник вечер (17.01)!?!?!?!
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  2. #2
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Подскажи ква е колата - сега гадая и не мога да се сетя на кого е този номер.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #3

    Default

    За съжаление, не съм 100% сигурен защото колегата, който ми разказа случката е от Ланчия форума, и не ги познава много алфите... Но ми каза че приличала на моита (155-ца)
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    268

    Default

    чакай да си признае!!! Поне разкажи ако е нещо интерсно

    Alfa 145 1.3 boxer, 96 godina-"Бах, мама му, тая имала чип":каза бате БОБО
    Fiat Bravo 1.6 1997
    Fiat COUPE 2.0 16V

  5. #5

    Default

    Ми историята ми я разказа Yuri Ivanov от Ланчия форума и е слидната:
    Прибира си се той от княжево, по тоя булеварда с паветата, и си кара доста прилично с мерджана (той си кара доста бързичко) и изведнъж някъв почва да му се пъне да го изпреварва в отсрещното... ма некъв такъв все едно да се рейсват иска... Юрката естествено не му се дава, нищо че е с 190-тка Дизел... В това време обаче вече стигат до кръстовището на околовръстното, и Юри намалява, щот все пак си е опасно, пък оня продължава да пържи в насрещното и минава от другата страна на островчето (нали там има островче по средата на кръстовището) намалява и дърпа ръчна точно пред Юрката и спира така напреки на шосето пред него... излиза от колата и почва да вика нещо " ти луд ли си бе, на къв се правиш" и т.н. ...
    На мене историята ми се струва типично голфаджииска, и за тва реших да се опитам да намеря тоз посрамник на нашата любима марка
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  6. #6
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by 100letov
    ... Юрката естествено не му се дава, нищо че е с 190-тка Дизел...
    кво значи това "не му се дава" ... типичния номер "къв си ти че да ме изпреварваш" и газ нали
    извинявай, ама като някой е тръгнал да те изпреварва, и в правилника пише че се отнема газта , с цел да се съкрати пътя за изпреварване, а не да даваш газ като луд и да предизвикаш опасност от ПТП!!
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  7. #7
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    Quote Originally Posted by 100letov
    ... Юрката естествено не му се дава, нищо че е с 190-тка Дизел...
    кво значи това "не му се дава" ... типичния номер "къв си ти че да ме изпреварваш" и газ нали
    извинявай, ама като някой е тръгнал да те изпреварва, и в правилника пише че се отнема газта , с цел да се съкрати пътя за изпреварване, а не да даваш газ като луд и да предизвикаш опасност от ПТП!!
    Абсолютно подкрепям Юрката да се кефи че не сме били ние с Мъри в колата че щеше да ми стане на 190 -ки
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #8
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Quote Originally Posted by 100letov
    ...
    На мене историята ми се струва типично голфаджииска, и за тва реших да се опитам да намеря тоз посрамник на нашата любима марка
    Ама защо се чудиш и се маеш ? Отдавна тия с мерцедесите са с диагноза ГОЛФ !
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  9. #9

    Default

    Оф ама и вие сте ми едни разсеяни... кака да е но офенс
    Може би и аз не съм разказал превилно случката, но я помислете реално малко "знаячите"?
    Коя е най-слабата 155-ца? при бензините 1.7, а при дизеловите много рядко срещана 1.9ТД... така коя от тия двете коли, ако наистина би изкала просто да го изпревари не би се справила?!? говориме за най-слабите модели!!! Мерцедеса е с отдавна не сменяни консумативи и практически без тампони на скоростната кутия и диференциала и дори и по книжката дето му дават 72 коня не може да ги изпълни... и му се е опънал... да бе ей са
    Извинете ме за тона, но вие си мислите "оня си го е изпреварвал а юри му се е правил на гъз!! Ебаси тъпака е тоя!!!" ми помислете пак. Нали сте всичките опитни шофьори и големи рацери...

    Как да е сори наистина ама се вбесих малко, надявам се че не съм обидил никой и с удоволствие ще приема още коментари по темата
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    коментара ми по темата е, че и на двамата ЕГН-та сигурно са прекалено малки, и е невъзможно да ни им се случват такива неща Напълно нормална случка.

    п.п. Тая 190ка ще да е била доста запазена, та другия да заобиколи островчето
    Audi A6 & Alfa GTV

  11. #11
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by 100letov
    Оф ама и вие сте ми едни разсеяни... кака да е но офенс
    Може би и аз не съм разказал превилно случката, но я помислете реално малко "знаячите"?
    Коя е най-слабата 155-ца? при бензините 1.7, а при дизеловите много рядко срещана 1.9ТД... така коя от тия двете коли, ако наистина би изкала просто да го изпревари не би се справила?!? говориме за най-слабите модели!!! Мерцедеса е с отдавна не сменяни консумативи и практически без тампони на скоростната кутия и диференциала и дори и по книжката дето му дават 72 коня не може да ги изпълни... и му се е опънал... да бе ей са
    Извинете ме за тона, но вие си мислите "оня си го е изпреварвал а юри му се е правил на гъз!! Ебаси тъпака е тоя!!!" ми помислете пак. Нали сте всичките опитни шофьори и големи рацери...

    Как да е сори наистина ама се вбесих малко, надявам се че не съм обидил никой и с удоволствие ще приема още коментари по темата
    Ами колега щом почна да обесняваш колко върви едната и колко другата коментара ми е NO COMMENT

    P.P. А да си се замислял че може да съм бил аз и бременната ми жена да е била вътре и да не искам да се права на рацер а просто да изпреваря културно бавно движещ се Това да го помисли
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  12. #12

    Default

    ОК, приемам всички критики, просто не искам да се карам с никой, защото ако продължа да пиша ще го направя... а това както всички знаем няма смисъл.
    Темата според мен загуби смисъла си и от просто търсене на една кола се превърна в плюене на един от най-добрите ми приятели. Бих помолил някой от модернаторите да я заключи и да прекратиме този безмислен спор.
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •