Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: 03.05.2009г., писта Сливен - І-ви кръг по драг рейсинг

  1. #46
    Alfa tifosi yori's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Хасково,София-Дружба 1
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    да доста добри и бяха времената но не тя трябваше да е на 1-во място и двата пъти на финала тръгна преди Влади с голфа но както каза един познат почти всичко е нагласено ако беше тръгвал Влади щяха да ги върнат но нали момчето с аудито си беше от сливен и нямаше как да го върнат наградата трябваше да си остане в сливен а не да замине за някъде из БГ
    А този познат чул от негов приятел,който имал вуйчо дето виждал на снимка бегачка!Айде без неподготвени изказвания,щом не ви харесва и е нагласено на ходете!!!Но не умаловажавайте труда(който е ужасно много) и парите на хората,които все пак го правят и за публиката.Състезанието беше супер,а организацията безгрешна и за първи път на такова ниво в България.
    Alfa Romeo 147 JTD '01


  2. #47
    запален алфист HRI100_H's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    плевен
    Age
    42
    Posts
    231

    Default

    И на мене като цяло ми хареса,не мисля че е имало нищо нагласено,наи малкото че почти всичките финални гонки бяха с коли на драгпаулър,трябва само да сужаляваме че колите не бяха повече-иначе поздравления на участниците за колите(имаше наистина много добре подготвени коли),поздравления и за организаторите които мисля че добре се бяха подготвили и нямаше кои знае колко голямо чакане между класовете-и не на последно място да благодарим на господ че нямаше дъжд(защото като гледам щеше да има хиляди разочаровани и напразно пътужащи хора от цяла бг)
    ALFA 147 1.6

  3. #48
    Alfa tifosi yori's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Хасково,София-Дружба 1
    Posts
    128

    Default

    Колега,просто вчера беше някакъв голям карък,много от колите на старите муцуни се изпотрошиха на първите си стартове,това е единственото за което можем да съжаляваме.Никъде не мернах събрани Алфички на куп,имаше ли такива?
    Alfa Romeo 147 JTD '01


  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by yori View Post
    А този познат чул от негов приятел,който имал вуйчо дето виждал на снимка бегачка!Айде без неподготвени изказвания,щом не ви харесва и е нагласено на ходете!!!Но не умаловажавайте труда(който е ужасно много) и парите на хората,които все пак го правят и за публиката.Състезанието беше супер,а организацията безгрешна и за първи път на такова ниво в България.
    изказванията изобщо не са неподготвени все пак бях точно срещу стартовата линия и все пак виждах кои и как тръгва и кои върнаха за фалстарт и кои не айде да не спорим а!

  5. #50
    запален алфист HRI100_H's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    плевен
    Age
    42
    Posts
    231

    Default

    Quote Originally Posted by yori View Post
    Колега,просто вчера беше някакъв голям карък,много от колите на старите муцуни се изпотрошиха на първите си стартове,това е единственото за което можем да съжаляваме.Никъде не мернах събрани Алфички на куп,имаше ли такива?
    ами аз мернах на куп само тези които снимах-иначе аз не бях с моита кола че трябва да и сменям маслото и не исках да я мъча по пътя до сливен-а без съмнение щях да я поузоря до там(че сега с тези празници няма един трезвен майстор да ми смени маслото)
    ALFA 147 1.6

  6. #51
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    на пук на всички които твърдят че първия кръг не е бил интересен аз ще кажа че беше много интересно организацията беше на ниво а и автомобилите също също така беше поставен и нов рекорд 10.058 ако не се бъркам нещо така че очаквам следващите кръгове да бъдат доста по интересни и борбата по жестока също така очаквам и някои да слезе под заветните 10.000
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  7. #52
    Alfa tifosi yori's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Хасково,София-Дружба 1
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    изказванията изобщо не са неподготвени все пак бях точно срещу стартовата линия и все пак виждах кои и как тръгва и кои върнаха за фалстарт и кои не айде да не спорим а!
    Ако искаш може да поспорим,а?Специално отношение не е имало,няма и няма да има към нито един от участниците.БФДР не организира тези мероприятия с цел да се изтъкнат определени участници и клубове,а с целта все пак в България да има Драг рейсинг!!!А ако някой има претенции за неправилно съдийство има към кого да се обърне или си адвокат на някой?Вместо да се чудите как да оплюете труда на другите,се запитайте как може да помогнете за развитието на спорта!И да измислим за другия кръг организирано присъствие на Алфите.
    Alfa Romeo 147 JTD '01


  8. #53

    Default

    Quote Originally Posted by yori View Post
    Ако искаш може да поспорим,а?Специално отношение не е имало,няма и няма да има към нито един от участниците.БФДР не организира тези мероприятия с цел да се изтъкнат определени участници и клубове,а с целта все пак в България да има Драг рейсинг!!!А ако някой има претенции за неправилно съдийство има към кого да се обърне или си адвокат на някой?Вместо да се чудите как да оплюете труда на другите,се запитайте как може да помогнете за развитието на спорта!И да измислим за другия кръг организирано присъствие на Алфите.
    ами като искаш може да соприм колкото искаш защо не му дадоха фалстарт като тръгна и двата пъти за това и блади се зачуди още в първия път т.е. втория и се забави макар 4е пак беше с по добро време но третия старт не го догони така че аз си споря за което съм видял лично разбирам някои да ми го е казал и да се съглася че може да не е така но си го видях и си го знам

  9. #54
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    еиии мина покарай колата ми но аз бях до химическите и докато ида до колата и да те догоня и избяга (ако беше ти де без емблема на капака)
    тоя ще да съм бил аз без емблемата -ма отидох много късно и не видях други алфи
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  10. #55

    Default

    Quote Originally Posted by Sergey_gigov View Post
    тоя ще да съм бил аз без емблемата -ма отидох много късно и не видях други алфи
    а точно ти беше

  11. #56
    започва да се пристрастява MaD-BoY's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково
    Age
    36
    Posts
    68

    Default

    Че имаше панайр Имаше !!!
    Аз несам доволен само от МесТата за Гледане много хора имаше Всеки напреде стърчи нищо ме можах да Скибам касмет , че с един френд се качихме на един кош за Ц-то та видяхме нещо ..... 2р кръг се говори ,че може да е па сливен
    Who Likes To Fuckin' Partyy Alfa Romeo 1.4 TS

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •