Results 1 to 5 of 5

Thread: проблем с .. нз какво..

  1. #1
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default проблем с .. нз какво..

    Ами напоследък съм забелязал (нз как успях имайки предвид все колко бързам), че като дам на контакт преди да запаля и започва да се чува пукане някъде от към таблото.. честно казано нямам идея от какво може да е ама ме притеснява.

    То описанието на проблема е едно описание.. направо да се хвърлиш от мост ама толкоз разбирам и аз ..

    Ами .. ако някои има продобен проблем или има идея от какво може да се получава, ако може да сподели...щото никакъв шанс няма да види сервиз скоро време ..

    Благодаря!
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

  2. #2
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by blank_jack View Post
    Ами напоследък съм забелязал (нз как успях имайки предвид все колко бързам), че като дам на контакт преди да запаля и започва да се чува пукане някъде от към таблото.. честно казано нямам идея от какво може да е ама ме притеснява.

    То описанието на проблема е едно описание.. направо да се хвърлиш от мост ама толкоз разбирам и аз ..

    Ами .. ако някои има продобен проблем или има идея от какво може да се получава, ако може да сподели...щото никакъв шанс няма да види сервиз скоро време ..

    Благодаря!
    Ако имаш проблем с чистачките може и да се чува едно такова почукване от към таблото като пак го направи пусни чистачките на високите скорости и ги спри и виж дали няма да изчезне пукането (ако е от моторчето на чистачките се чува периодично даже и като караш) първия път много му се чудих от какво е и без даискам разбрах
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #3
    Запален алфист pioneer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    139

    Default

    Quote Originally Posted by blank_jack View Post
    Ами напоследък съм забелязал (нз как успях имайки предвид все колко бързам), че като дам на контакт преди да запаля и започва да се чува пукане някъде от към таблото.. честно казано нямам идея от какво може да е ама ме притеснява.


    Ами .. ако някои има продобен проблем или има идея от какво може да се получава, ако може да сподели...щото никакъв шанс няма да види сервиз скоро време ..

    Благодаря!
    Много вероятно е да е от клапите за въздуха. Пробвай да изкл. вентилацията или да променяш посоката на духане.
    Ex 156 SW 2,4 JTD .
    Renault Megane Grandtour 2010
    Ex Dedra 2.0 ieLS

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Ако имаш проблем с чистачките може и да се чува едно такова почукване от към таблото като пак го направи пусни чистачките на високите скорости и ги спри и виж дали няма да изчезне пукането (ако е от моторчето на чистачките се чува периодично даже и като караш) първия път много му се чудих от какво е и без даискам разбрах
    Колегата Новачев е прав, пробвай го това !
    На мене чат пат ми прави същите номера

  5. #5
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Това пукане само като е студена сутрин ли го прави или през цялото време!?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •