Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Търся А Л Ф Е Т А, части и литература

  1. #16

  2. #17

    Default

    алфа 90 америка май няма... просто 75-ците са имали модели америка тъй като са произвеждани специално за американския пазар(даже не се водят алфа 75 а алфа милано)..... даже са все 6 цилиндрови америките имат малко по малка мо6тност поради по строгите емисии и са малко по високи като ока4ване и с по тежки и масивни брони...пак заради задокеанските изисквания....
    ина4е старите 6 цилиндровите алфи са мания

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default Алфета

    Пичове, става въпрос за Алфета. Има голяма разлика спрямо, Алфа 90 и Алфа 75.

  4. #19

    Default

    be men ako pita6 tehni4eski razlika nqma mejdu 90 75 i alfeta samo 90-tkata ima umopomra4itelno typo digitalno tablo

  5. #20
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default za 90 model

    ei ne samo tablo mai i dizaina i e umopomra4itelen
    predvaritelno se izvinqvam na sobstvenicite na tozi
    model ama tova e .....

  6. #21
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    абе таблото не го знам какво е на 90 ката а дизайна е като на другите "80's" алфи - тесни, ниски с издължено торпедо, къс багажник и ниски стопове абе хубави и много здрави са ама тръгнеш ли да ги ремонтираш нещо проклинаш италианската техническа мисъл... все едно са правени с конкурси по тъпи решения... трябват ти часовникарски инструменти, гинекологични умения и херкулесова сила
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default Алфета

    Хайде хора, питайте, разпитайте! Намерете ми една Алфета бензин ,в движение, от най-старите,а външния вид не е от значение. Искам да участвам с нея в следващия Италфест.

  8. #23
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    35

    Default Re: Алфета

    Quote Originally Posted by street_vagabont
    Хайде хора, питайте, разпитайте! Намерете ми една Алфета бензин ,в движение, от най-старите,а външния вид не е от значение. Искам да участвам с нея в следващия Италфест.
    street_vagabont...жалко че не си в софия..имам един приятел---който е "болен мозък" на по-старото поколение италиански автомобили а на всичкото отгоре е и автомонтьор..та..относно откаде могат да се намерят оригинални бутала за такава АЛФА ще го разпитам още днес..Въпросния се "изяде" от яд че не е дошъл на феста с неговата "арджента" 2000 която няма аналог в БГ. Следващия път ще го доведа защото той не е сядал пред компютър и не е нясно какво съществува в нета АМА съм се заел да го образовам малко

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default Re: Алфета

    Quote Originally Posted by svetulkin
    Quote Originally Posted by street_vagabont
    Хайде хора, питайте, разпитайте! Намерете ми една Алфета бензин ,в движение, от най-старите,а външния вид не е от значение. Искам да участвам с нея в следващия Италфест.
    street_vagabont...жалко че не си в софия..имам един приятел---който е "болен мозък" на по-старото поколение италиански автомобили а на всичкото отгоре е и автомонтьор..та..относно откаде могат да се намерят оригинални бутала за такава АЛФА ще го разпитам още днес..Въпросния се "изяде" от яд че не е дошъл на феста с неговата "арджента" 2000 която няма аналог в БГ. Следващия път ще го доведа защото той не е сядал пред компютър и не е нясно какво съществува в нета АМА съм се заел да го образовам малко
    Светулник, имаш страхотен Фиат. Търсих такъв, но няма никъде, нито запазен, нито бракуван за продажба. Твоят приятел, каква Аржента има? Няма аналог по какво? Ако беше дошъл с Аржентата на Италфеста, щях да си имам конкуренция.

  10. #25
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Абе не знам каква е на Бобо 90-ката ама си спомниам, че като я гледахме беше като електроцентрала, а какви екстри има за годините си ....


  11. #26
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Абе не знам каква е на Бобо 90-ката ама си спомниам, че като я гледахме беше като електроцентрала, а какви екстри има за годините си ....
    ма я крие до Пловдих ходихме не ни я показа
    бутало и намерихме не я сглоби
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  12. #27
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default Алфета

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Абе не знам каква е на Бобо 90-ката ама си спомниам, че като я гледахме беше като електроцентрала, а какви екстри има за годините си ....
    Да, за екстрите на старите италиански коли неможе и да става спор. И моя Фиат е с доста екстри за годините си.
    Никибой, дай някъква връзка за Бобо!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •