Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29

Thread: Честито ми,и аз родих. 2

  1. #1
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default Честито ми,и аз родих. 2

    И моята роди.След поредица от няколко хопа на пътя и скорост 120-130 и истекаха водите от долу.Самоче бяха черни.След по обстоен оглед се забелязва;започва да се множи като едноклетъчно-чрез делене.Картера се е разделил на поне 4 парчета.Сега една седмица съм в след-родилни болки.
    Давайте колеги да намираме някакво решение за тия ниските коли.Вече втори път ражда моята като прибавя и където съпругата ми и свали радиаторите на земята всичките става три пъти.Вече иска да я продаваме,но мен си ме кефи и искам да си лягам с мисълта за нея а не с мисълта за някой НЕМСКИ КУРНИК.
    Last edited by teodor80; 28-04-2009 at 21:08.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  2. #2
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by teodor80 View Post
    Давайте колеги да намираме някакво решение за тия ниските коли.
    Аз намерих решение - и не е немски курник.



    А пък вие от провинцията добре си помислете за кого ще гласувате - щото аз си купих Жипка заради тоя олигофрен



    Щото ако до юли не го вкарат в панделата (или поне в предварителния арест), може цяла България да заприлича на София - а тук и Жипка може да счупиш.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  3. #3
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Колега това твойто раждане е друго раждане ...
    На теб само са ти изтекли водите, ако нямаш други поражения може да се радваш, ако двигателя е родил вече лоша работа
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  4. #4
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Кофти решение.По зле и от немския курник.
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  5. #5
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Pinko добре си го решил ама нали сме свободна страна,демократична и т.н. - всеке може да избира и аз съм избрал не искам общината или държавата да ме налага да си взимам това което не ми харесва.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  6. #6
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by teodor80 View Post
    Pinko добре си го решил ама нали сме свободна страна,демократична и т.н. - всеке може да избира и аз съм избрал не искам общината или държавата да ме налага да си взимам това което не ми харесва.
    Да, да - ама не.
    Коя е свободна страна бре колега - па и демократична била?
    Кой те излъга бе брат - ти на кой свет живееш?
    На колко години си и още ли вярваш в дедо ти коледа?
    Като чета - имаш жена и книжка - значи си над 18-годишен (щото предполагам не си ром, оженен на 12) - та не разбра ли, че това нещо дето живеем в него по прилича на територия - щото в държавите такива неща не може да се случат - или поне не без последствията за гейовете осрали картинката.
    Права е жена ти - заебвай 166, купувай Нива, ма от старите и си №1.
    Спирам да пиша повече, само за да запазя добрия тон на форума и за да не обидя някого без да искам.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  7. #7
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Жалко за главоболията... Но нищо , ще я оправиш. Не продаваи такава кола. Сам знаеш чувството- да притежаваш 166... ... Сигурно Теодор е над 12 , а аз подозирам че е на 29 или тази година ще ги прави...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  8. #8
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    Жалко за главоболията... Но нищо , ще я оправиш. Не продаваи такава кола. Сам знаеш чувството- да притежаваш 166... ... Сигурно Теодор е над 12 , а аз подозирам че е на 29 или тази година ще ги прави...
    Колега трябва да участваш във Ясновидци.Щом чете човек лесно става.А колегата с по горния пост-нека прочете между редовете(както му се казва)та да схване че говоря с надсмешка,ирония и че няма да продам самолетчето.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  9. #9
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Такова Чероки съм карал - няма такава трагедия. Все пак за да съм коректен - малко по-старо от това на снимката. Абсолютна щайга.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  10. #10
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Абе,май не Бойко Борисков е олигофрен да ви кажа.Ние сме такова племе,че все някой трябва да ни е виновен,така да ви кажа аз.Ама темата е друга.Често пишат колеги за разбити долници на 166,май май не спящите полицаи са ни виновни,ми колиците са си ниски.
    Успех с колата ,колега!

    P.S-Ум царува,ум робува,ум Станишев за премиер избира
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  11. #11
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    На където го избихте... не мога да повярвам.
    Най-вече ми става смешно и жалко, когато някой си "Пешо" си взема някоя абсолютна барака (166), и почва леко по леко да я прави но всички отстрани го сочат със пръст - глей го тоя "олигофрен" как разби колата дееба!
    Опичайте си мозъците - и всеки да решава за себе си.
    Това тук до колкото си спомням не е предизборно студио - не го забравяйте - още повече и модовете защото става грозно.

  12. #12
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Абе,май не Бойко Борисков е олигофрен да ви кажа.Ние сме такова племе,че все някой трябва да ни е виновен,така да ви кажа аз.Ама темата е друга.Често пишат колеги за разбити долници на 166,май май не спящите полицаи са ни виновни,ми колиците са си ниски.
    Успех с колата ,колега!

    P.S-Ум царува,ум робува,ум Станишев за премиер избира
    Колега мисля че доста добре съм описъл как съм я ударил не е на легнал полицай а на не свършената работа от страна на нашата мила КМЕТИЦА която същата реши че данъците в Добрич ще се умножават по 2,2 и трябва да платя данък около 350 лева.Как няма се нервя?
    п.с. това бях писал:И моята роди.След поредица от няколко хопа на пътя и скорост 120-130
    Last edited by teodor80; 29-04-2009 at 23:37.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  13. #13
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Да,да колега.Аз видях ,но мисля ,че имаше една тема "колите ли са ни ниски или общината е за съд" та направи х аналогия.Както и да е.Прави сте ,че не е това мястото да се хулим и говорим за политика.
    А аз си мисля ,че ти се е разминало.Според мен, могло е и по зле.Пример и носачи отпред да заминат или щанги да се посукат.Както и да е.Сменяш картера,масло и поемаш пак по републиканската пътна мрежа.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  14. #14
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Да,да колега.Аз видях ,но мисля ,че имаше една тема "колите ли са ни ниски или общината е за съд" та направи х аналогия.Както и да е.Прави сте ,че не е това мястото да се хулим и говорим за политика.
    А аз си мисля ,че ти се е разминало.Според мен, могло е и по зле.Пример и носачи отпред да заминат или щанги да се посукат.Както и да е.Сменяш картера,масло и поемаш пак по републиканската пътна мрежа.
    Само да те информирам че тая тема която споменаваш е моя и ако те заведа там кадето стана "нещастието" и с астра и с голф и с пасат и с тойота ще се случи същото шото някой не си е свършил работата и една метална шахта стърчи достатъчно малко за да не я видиш и достатъчно много за да ти изкорми колата. А по повод неуместната ти реплика сменяш картер масло и готово мога само да кажа следното: Картер 800+ лева, кората която стана на трески 250+ лева, маслото 70 лева.... а труд? а разправия? а акта който ми написаха? ... аре са' помисли на кой му се е разминало и после поемай по републиканската ни "пътна" мрежа и пиши глупостии..... ти по цар борис минавал ли си тея месеци да видиш как и джиповете са "ниски" там... или нагоре към владая да видиш на неосветен път без маркировка как са нарязали асфалта и са го за*бали така....
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  15. #15
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Добре ,прави сте.Всичките сте прави.Само да кажа ,че няма как да сменят асфалта ,ако не изрежат стария.Тва ,че работниците са бездарни и пияници и че некой е откраднал парите е друга история.Тфа ,че на алфата картера и е 800 лева , никой не ни е виновен.Иначе да кажа има съдилища завеждате си иск,доказвате вината на общината и готово. Айде да спра с "глупостите"
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •