Results 1 to 5 of 5

Thread: Как се сменя крушка в средната конзола на Алфа 147?

  1. #1

    Default Как се сменя крушка в средната конзола на Алфа 147?

    Здравеите,

    имам следният въпрос? Знае ли някои как се сменя крушка в средната конзола на Алфа 147. Не ми работи крушката за степените на парното и искам да я сменя, без да издраскам или нараня конзолата? Ако имате опит с разглабянето, моля ми пишете!

    Мерси предварително!

  2. #2

    Default

    ? ????? ?? ?????? ?? ?????? ?????? ??? ???? ?????? ??? ? ?????? ???????? ??? ?? ?????? ?? ????? ???? ??????? ?? ?? ? ?????? ??? ?? ?? ????? ?????
    ________
    TOYOTA INNOVA SPECIFICATIONS
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 14:07.

  3. #3

    Default

    Не е много лесно да се разглоби там таблото...ще трябва да сложа диаграмита как се прави това...ако си решил да се захващаш да го оправяш.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Не е много лесно да се разглоби там таблото...ще трябва да сложа диаграмита как се прави това...ако си решил да се захващаш да го оправяш.
    Ами ще съм ти много благодарен, ако не те затруднявам да сложиш тези диаграмки. Ако ми се стори сложно няма да го правя . А знаеш ли колко ще ми вземат в сервиза за това?
    Мерси предварително!

  5. #5

    Default

    Заминавам извън София до неделя...като се върна ще сложа диаграмите с обяснения....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •