Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: пролетен събор - 2009

  1. #16
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    леле .......... много жалко колега , иначе мн добре си прекарахме през деня и в хотела вечерта.Много жалко че е станало така,дано поне имаш каско.

  2. #17
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    имам неска им званях поне 3-пати, кат се направиха на дупета и ми казаха че не е към тях този случай и да се обърна към агенцията за защита на потребителя. смях от сякаде, а аз се обърнах към адвоката си. в понеделник ще видя какво ще ми кажат от дженерали на огледа. ако не по друг път ще си търся правата.

  3. #18
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    колега ако имаш като допълнителна застраховка за джанти, немогат гък да ти кажат, а и според новата наредба на кат за такива случай и когато колата има каско дори не идват на птп-то, а ми казаха да кажа на дружеството че има регестрирано обаждане да проверят, те ги знаят тея работи ама се праят,тре да ти платят, отиваш и се разправаш това е, а й дори докато си бил там е можело да исакш от кат протокол и да съдиш общината за повредите, успех и пиши какво е станало,и аз съм към дженерали пробваха разни номера ама аз не се давам, и си взех парите накрая де!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  4. #19
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    При нас в Търновския край ако не дойдат ченгетата има е тел. на общината,звъниш там и ти пращат двама трима на оглед.И след техните писаници ако се установи че общината е виновна от застрахователите ти поема джанти,(гуми ако имаш спукани),и щети по окачването.Така че търси си правата докато му е време още.Успех

  5. #20
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    много сте прави.тая работа няма така да остане, понеделник идва и ще видим.

  6. #21
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Все пак винетки,данаци и накрая какво чупиш си колата заради някой некадърник който не е сложил един знак.Дано застрахователната компания не те ебне.

  7. #22
    Авиомеханик firedragon's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас,София
    Age
    34
    Posts
    891

    Default

    Абе ***** им грозна на тъпите мангали дето правят пътя.Така и не се научиха да слагат знаците.И аз имах подобни преживявания ама се разминах.Първият път един приятел караше по околовръстното от Меден Рудник към центъра,вечерта,естествено осветление нямаше и бяха изровили пътя и нацелихме едната яма с 80 ама нямаше поражения.Втория път беше в комлука само,че през деня аз карах и го видях трапа та се наложи да скачам на спирачките за да не замине окачването и джантите.И в двата случея нямаше нито знаци нито предупреждения.Само в последните 10 метра в комлука ми се мярна един знак,преди това поне 500 метра нищо,само дупки.
    Alfa Romeo 33 SW 1.7 16v - Няма я вече.
    Alfa Romeo 155 1.8 8v TS - и нея
    Alfa Romeo 156 1.9 jtd 8v '02 - и нея
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtdm 16v '07

  8. #23
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    това е нормално за тях.вчера след като пребрах колата едвам едвам спрях на кпп-то на входа на бургас да питам куките, незнайно как но бях попаднах на много отзивчив полицай.та той ми каза за същите случай в комлука и също така че отиват на място а не като в моя случай да не дойдат.и последния сават от пичагата беше ако застрахователната конпания нещо се прави на интересна да ходя в кат ст.загора или кат казанлък със една молба или жалба до началника им за да се стреснали и да ми издадът протокол за проишествието. и това полицая ми го каза. смятайте колко зор си дават ако е нещо обикновенно.та вече си дойдох в софия със смляните джанти и час от окачването и утре ще ходя в дженерали да видя каква ще е тяхната глупост.

  9. #24
    sedemdesetipetist alfonso_90's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Казанлък,св.Влас,
    Age
    33
    Posts
    623

    Default

    М дааа и аз минавах от там на 6 ти работата беше зле както се вижда на снимките много кофти за тези които незнаят за тези ремонти особено ако идваш от Бургас и гледаш ремонтиран път и аидеее
    ALFA ROMEO 75 2.0 ts
    ALFA ROMEO 75 2.5 V6
    ALFA ROMEO 146 2.0 TURBO

  10. #25
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    дженерали - аз

    1 : 0

    продължение в четвъртак.

  11. #26
    започва да се пристрастява ana19754's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    77

    Default

    тия тарикати от дженирали много трудно дават пари за една щета ме мотаха 2 месеца при законов срок 14 дни навъртих 50 лева телефон но си получих парите пожелавам ти късмет
    Alfa Romeo 146 1,4 ts 99

  12. #27
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    много ядове покраи тях само ме мотат.надявам се да има прогрес накрая въпреки,че ще ми прекратят полицата.

  13. #28
    започва да се пристрастява ana19754's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    77

    Default

    как ще ти прекратят полицата
    Alfa Romeo 146 1,4 ts 99

  14. #29

    Default

    сори за колата на голегата..

    ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ БУРГАСКАТА ГРУПА КАТО НАЙ–СЕРИОЗНИ!

    обещавам ако не ни мине котка път на 13.06.2009 вечерта сериозна група видни "ПОСЛУШНИЦИ" от София ще гастролира по нощните заведения на Бургас и всички са поканени да се реваншираме

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #30
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    дано да не мине тази черна котка,че лошо. вече ми прекратиха полицата сега си търся друга застрахователна фирма по качествена от тези педали.остават ми още малко разправии и след това ще пусна специална тема за тях да ги оплуя с материали и сичко каквото имам аи няма да е само тука.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •