Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48

Thread: Alfa Romeo тест-драйв

  1. #46
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Незнам как 159 ви се е сторила тромава.Колата си върви доста прилично.Пък и все пак е дизел.Вие какво искате да орете асвалта ли?Защо хулите марката без аргоменти.Един тест драйв не е само да видиш колко може да вдигне колата.Като искате ряз да бяхте покорали Мазератито.
    Ами да дизел си е и си е тромав и тежък няма две мнения. А мазератито не го даваха и все пак ако имам 360 000лв отделени за кола няма да си купя точно него.
    Last edited by GoPlay; 10-05-2009 at 02:57.
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

  2. #47
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Smile

    Айде и аз да се похваля! Карах Митото и 159-ката (благодарности на Христофор, който като колега алфист успя да ме "вреди", че стълпотворението беше страшно) И двете коли ми харесаха много, особено Митото беше голяма емоция! Все пак имам някои забележки, които ще спомена:
    - и двете коли са с много твърди окачвания, като при Митото направо не се търпи - явно не са предвидени за нашите "аутобани"
    - на 159 скоростите се сменят супер тегаво
    - на Мито волана е неприятно лек.
    В крайна сметка и двете ме изненадаха приятно, все пак са Алфи и емоцията е гарантирана
    Last edited by code; 10-05-2009 at 12:56.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #48
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Burgas
    Posts
    58

    Default

    [quote=code
    - на Мито волана е неприятно лек. /quote]

    При по голяма скорост се втвърдява (city режим), обаче наистина е много лек при ниска скорост. и на мен не ми хареса.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •