Results 1 to 8 of 8

Thread: Сервиз в района на Бургас където правят фаровете на 156 като подобие на ГТА???

  1. #1
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default Сервиз в района на Бургас където правят фаровете на 156 като подобие на ГТА???

    Някой знае ли някъде в района на Бургас, където могат да отворят и да ми пръснат фаровете с черен лак, за да станат по подобие на ГТА???
    Нямам време да се занимавам по сваляне на бронята, отваряне, пръскане и залепване на фаровете, така че ако има някое сервизче което е правило и извършва тази услуга.
    Бях се навил на фарове DAYLINE, но в тази криза вместо да им падат цените то им ги вдигнали още.

  2. #2
    Moderator diapper's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София,Люлин 8
    Posts
    864

    Default

    В Продава има 1 човек,който ги продава готови потърси темата
    Alfa Romeo 146 Junior 1.4i 16V Twin Spark 103hp 98'

  3. #3
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Quote Originally Posted by raffaello View Post
    Някой знае ли някъде в района на Бургас, където могат да отворят и да ми пръснат фаровете с черен лак, за да станат по подобие на ГТА???
    Нямам време да се занимавам по сваляне на бронята, отваряне, пръскане и залепване на фаровете, така че ако има някое сервизче което е правило и извършва тази услуга.
    Бях се навил на фарове DAYLINE, но в тази криза вместо да им падат цените то им ги вдигнали още.
    Я стига се излага няма как да нямаш едни 3-4 часа свободни и да си ги направиш
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

  4. #4

  5. #5
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    не ми се взимат други фарове направени така като на ГТА, защото после ще трябва пък да търся пазар на моите
    искам да си направя моите така, иначе видях и чисто нови за 260 лв

  6. #6
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by raffaello View Post
    не ми се взимат други фарове направени така като на ГТА, защото после ще трябва пък да търся пазар на моите
    искам да си направя моите така, иначе видях и чисто нови за 260 лв
    ако имаш свободен ден ще ги направим замисляме едно такова масово правене на фарове ама да видим колко сме сериозни
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  7. #7
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    ако имаш свободен ден ще ги направим замисляме едно такова масово правене на фарове ама да видим колко сме сериозни
    нямам вече свободно време приятелю, хвана ме сезона здраво и вече няма мърдане, ще се поосвободя чак към есента

  8. #8
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    като сте се захванали и аз ще очаствам само кажете кога и каде ще ги отваряме тея фарофе и да ги преправим. ще трябва доста количество бира.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •