Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 124

Thread: Спортни Пружини ...

  1. #1
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default Спортни Пружини ...

    Здравейте,навил съм се да слагам пружини на моята 156.Дайте малко акъл какви да бъдат червени , сини , жълти.
    А може и да не трябват акъли ако всичките са един дол дренки.

  2. #2
    нов в бранша ilin4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    varna
    Posts
    53

    Default

    аз съм с червени eibah немски =доволен
    MiTo 1.4 155

  3. #3
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Един приятел е със същите eibach,возих се в колата и доволен останах.Като цяло бях малко скиптично настроен,но ще се слагат пружинки

  4. #4
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    а от каде и на какви пари.

  5. #5
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    E това е хубав въпрос .Ако някой даде линк за онлине покупка ще е много хубаво.

  6. #6
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Ще сме доволни и на малко допълнителна информация за това има ли разлика във височината на колата съответно ако колата е с сини, жълти или червени пружини или само твърдостта се променя.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  7. #7
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by kpacuo View Post
    Един приятел е със същите eibach,возих се в колата и доволен останах.Като цяло бях малко скиптично настроен,но ще се слагат пружинки
    Вози се ти ама в града. Тая вечер пътувах за Търговище и познай по нашия хубав асфалт как подскача цялата. След 180 почва да се тресе цялата кола и става страшно. Като си ниско долу пътя се свива зверски и усещаш и фас ако има хвърлен

    Не можах да вдигна повече от 200, че ме достраша. Много бабунки


    Иначе баси усещането. След 150 ускорява по-бързо от колкото преди това. Като ми се откри един равен участък след Омуртаг, на 5-та като и скочих на врата за секунди бях от 120 на 200. Жената се хвана за де що дръжка има в колата. А то няма баш и познай за коя дръжка се хвана и вика само "Оле, оле, що се тресе така..." Па викам ми на 200 получаваш бонус вибростимулатор за оргазъм...
    Last edited by oem; 05-05-2009 at 00:13.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #8
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    аз съм с червени, нз марка, но е сток с тях, ианче смъква 4 см колата, а относно вибромасажора колегата е прав, нема да имам камани в бъбреците никога, иначе е мн стабилна на завой с висока скорост, недозавиването се намяля, визия уникална, чувстваш пътя, направо се сливаш с колата понякога и с асфалта но съм за спортно окачване колеги, пиши какво си направил колега

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #9
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Повярвай ми не искам да се сливам със Софийския асфалт...или по-точно такъв липсва...Тааа всяка дупка не ми се ще да я усещам Иначе са много красиви така ниски колите, но аз лично сложих спортни амортисьори на нормални пружини + 17ки джанти и имам стабилност в изобилие, що годе комфорт и стойка..Та съм доволен....
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #10
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Вози се ти ама в града. Тая вечер пътувах за Търговище и познай по нашия хубав асфалт как подскача цялата. След 180 почва да се тресе цялата кола и става страшно. Като си ниско долу пътя се свива зверски и усещаш и фас ако има хвърлен

    Не можах да вдигна повече от 200, че ме достраша. Много бабунки


    Иначе баси усещането. След 150 ускорява по-бързо от колкото преди това. Като ми се откри един равен участък след Омуртаг, на 5-та като и скочих на врата за секунди бях от 120 на 200. Жената се хвана за де що дръжка има в колата. А то няма баш и познай за коя дръжка се хвана и вика само "Оле, оле, що се тресе така..." Па викам ми на 200 получаваш бонус вибростимулатор за оргазъм...

    Да но сам видя че съм за пружини,видя как се държи колата

  11. #11
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by kpacuo View Post
    Да но сам видя че съм за пружини,видя как се държи колата
    E ти щото искаш да взимаш 90 градуса завой с 200. Как да стане? Слагай една туба в багажника да тежи поне, да не ти се вее задницата толкова. И отиди да проверят задницата щото може да не е регулирана добре и за това да мята дупето.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  12. #12
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    като си купих 17-ките и след 100 по нашия хубав път немога да е вкарам в него, много подскача и хваща наляво и на дясно.та надявам се след като сменя предните амортисиори или намеря спортното окачване да нямам такива проблеми.а иначе като си карах с 15-те нямах проблем с тези неравности.какво мислите дали ще има ефект или нещо друго трява да се прави.

  13. #13
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    като си купих 17-ките и след 100 по нашия хубав път немога да е вкарам в него, много подскача и хваща наляво и на дясно.та надявам се след като сменя предните амортисиори или намеря спортното окачване да нямам такива проблеми.а иначе като си карах с 15-те нямах проблем с тези неравности.какво мислите дали ще има ефект или нещо друго трява да се прави.

  14. #14
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by pave View Post
    като си купих 17-ките и след 100 по нашия хубав път немога да е вкарам в него, много подскача и хваща наляво и на дясно.та надявам се след като сменя предните амортисиори или намеря спортното окачване да нямам такива проблеми.а иначе като си карах с 15-те нямах проблем с тези неравности.какво мислите дали ще има ефект или нещо друго трява да се прави.
    И на мен ми подскача така и хваща на ляво на дясно. Със спортно окачване съм и 16 цола гуми. 205/55. Клати са на ляво, на нясно все едно някой я бута от страни. Аз имам разбити долни носачи и стабилизираща щанга и се надявам като ги сменя да се оправи. Задницата съм я проверил и е бетон. Една биалетка съм сменил от дясно и стаб. щанга напречна задна. Преди много бягаше задницата. След смяна на стаб. щанга се оправи. После и след реглава се оправи още, но от 80 км. до към 130 ей така бяга. После след 130 изобщо не усеща какво има от долу. Няма време да реагират пружините И направо прелита над дупките.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #15
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Ще видиме живот и здраве като сложим "хубавите" пружини

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •