Здравейте приятелчета,
имам следния въпрос - има ли предно стъкло, което след удар става на пясък както страничните, понеже тая от магазина за автостъкла не може да ми намери предно стъкло вече 2 седмици и ме заплашва, че ако съм й донесяла старо не се знаело дали при евентуален удар от камъче нямало да ми се пръсне в лицето. Четох, четох из интернет и не намерих подобна информация. Ще Ви бъда много благодарна. Колко време да карам с цепнато стъкло, а и колата е старичка ...
Лъже ме само - утре щял да дойде камиона с новите стъкла - отивам не на другия, а на по-следващия ден и ми заявява, че в момента бил пристигнал камиона и го разтоварвали - до половин час трябвало да свършат. Връщам се след един час и се мотая още половин пред магазина, за да ми каже че още не са свършили, стъклото е само едно и не се знаело дали ще е здраво. На другия ден ми обяснява, че колегата й щял да ходи на помен и нямало да отворят до 11ч /не, че я питам де/. На другия ден й звъня в 13ч понеже магазина е затворен, за да ми каже, че колегата й бил за риба и нямало да може да дойде. Обеща да звънне 3 пъти и не го направи -изнервих се. Какво да си мисля, освен че нямат предно стъкло и ме мотат докато си намерят.
Та... има ли предно стъкло, което да става на пясък след удар?