Results 1 to 5 of 5

Thread: Разлика между Спортвагон и Седан при 156.....

  1. #1

    Default Разлика между Спортвагон и Седан при 156.....

    Интересува ме дали има някаква конструктивна разлика между Спортвагона и седана на 156 в пространството между двата задни "ботуша" на задното окачване, в часта в купето - както виждам при седана има една напречна преграда на която се хващат възглавничките на задните седалки - искам да знам при спортвагона дали го има това, и изобщо някой ако има снимка ще е още по добре - и ако това го няма, дали има някакво допълнително подсилване на тая област......в смисъл дали ако при седана го махна тая напречна преграда ще трябва да сложа разпънка между двата ботуша....аз така или иначе ще сложа де, но просто искам да знам със сигурност....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    Запален алфист sp_romeo1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Plovdiv
    Age
    41
    Posts
    235

    Default

    Ами при SW връзката между ботушите са двете части на облегалката само,а на седана тая ламарина дет държи подглавниците е толкова кекава че и да я махнеш няма да окаже влияние.Не съм сигурен ама май там се хващаше и облегалката та трябва да побългаряваш после
    EXАlfa Romeo 156 1.8ТС 98г.+ кожа МОМО и капли тип ГTA
    Suzuki GSXF600 99г.
    Bravo 1.9 8V Multijet

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by sp_romeo1 View Post
    Ами при SW връзката между ботушите са двете части на облегалката само,
    Искаш да кажеш че при спортвагона само обрегалката на седалката играе тая роля......
    НАйстина мисля да махна на седана тази ламарина там, смятам че разпънката между ботушите ще върши по добра работа, и без това задницата не е особенно натоварена.....и без това вече успях да махна 30 кила от нея.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    116

    Post

    Колега, ето снимки от SW. От мобилен са снимките, но мисля, че се вижда достатъчно ясно
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC00343.jpg   DSC00344.jpg   DSC00345.jpg  
    There's always more money to make and more shit to bitch about.
    156 SW 2.4 JTD

  5. #5

    Default

    М-м-м.....чудесно, утре с флекса режа напречната гредичка.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •