Results 1 to 2 of 2

Thread: Конкурс за елегантност 2009

  1. #1
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default Конкурс за елегантност 2009

    На 16 май, събота, в 12 часа хотел „Хилтън” отваря врати за ценителите на автомобилното изящество на миналия век

    Елитният автомобилен клуб Royal Classic Car Club – София организира своя традиционен Concourse d`Elegance 2009 – фестивала на ретро автомобилите в България. На 16 май, събота, в 12 часа хотел „Хилтън” ще отвори врати за ценителите на автомобилното изящество на миналия век. Организаторите обещават повече ексклузивни модели, допълнителни събития и изненади за специалните гости на събитието.
    Тази година ще бъдат изложени повече от 50 класически автомобила. Те ще бъдат разделени по класове в зависимост от годината на производство. Традиционно присъстващ е и класът „La Novelle Elegance” за суперлуксозни съвременни автомобили. В него са поканени 10 автомобила. Критериите на конкурса са много високи, тъй като броят на участниците е строго определен. От огромно значение са ексклузивността на колата и нивото на реставрация. Сред участниците тази година отново е Националната служба за охрана с уникалния Mercedes Pullman Landaulet и още 4 съветски луксозни автомобила. Както и участници от Гърция, Македония, Англия и др. От огромно значение за провеждането на конкурса е отличното сътрудничество на всички поканени за участие клубове за ретро автомобили на Балканите, както и международното жури, което включва членове от всяка от участващите страни. Мероприятието ще се състои съгласно правилата на FIVA и FIA относно класовете и системата за оценяване, а за модния конкурс и модерните спортни коли ще има отделна система за оценяване и специални призове.
    Агенция Speed-Press



    Ще има и алфи... и то какви... Аз съм там!
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #2

    Default

    Начи ше се видим щото и Аз съм там 101%

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •