Results 1 to 11 of 11

Thread: акумулатор

  1. #1
    Запален алфист emo84's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Монтана
    Age
    40
    Posts
    230

    Default акумулатор

    здравейте,можели да ми препоръчате какъв акумулатор да си търся,щото др.месец трябва да си взема,какви ампери е най добре и каква марка,един приятел ми каза за magneti marelli но не намирам в нета информация за цените им.за моята alfa 146 /1.4 TS. знам,че трябва 55 ампера,давайте мнения мерси

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by emo84 View Post
    здравейте,можели да ми препоръчате какъв акумулатор да си търся,щото др.месец трябва да си взема,какви ампери е най добре и каква марка,един приятел ми каза за magneti marelli но не намирам в нета информация за цените им.за моята alfa 146 /1.4 TS. знам,че трябва 55 ампера,давайте мнения мерси
    В метро ги има, даже май в момента са на промоция

  3. #3
    Запален алфист emo84's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Монтана
    Age
    40
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by soldier_vl View Post
    В метро ги има, даже май в момента са на промоция
    е да,ама в монтана няма метро,а нямам излизане за сега,а знаеш ли някакъв сайт да си поръчам по нета?

  4. #4
    започва да се пристрастява clockmaster's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    88

    Default

    Аз през януари си купих Bosch Silver S4, 56Ah - 155 лв.
    Хубавото му е, че е с по-малки габарити и по-лесно влиза на поставката - за по-големите размери трябва вазелин...
    За сега нЕмам грижи...
    Last edited by clockmaster; 16-05-2009 at 15:29.
    Alfa Romeo 146 1.4 TS / 11'99

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    leader exade или магнет марели това е за италианките.60а/ч ти е достатъчно ако караш яко.миналата зима взех бош българска зглобка и понеже карам 2 коли,случва се някога да карам 1ната повече и като се кача на тая с бош иска зарядно.алфата я взех с лидер ексайт преди 2г а той по печат е на още 3 и е пушка.

  6. #6
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Вземи си ИСКРА. Добър е акумулатора - моя даже е 65ач необслужваем. Поне едно нещо да има българско в тази кола, отколкото разни Бош ментета, пък и ще помогнеш на икономиката ни
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  7. #7
    Запален алфист emo84's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Монтана
    Age
    40
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    Вземи си ИСКРА. Добър е акумулатора - моя даже е 65ач необслужваем. Поне едно нещо да има българско в тази кола, отколкото разни Бош ментета, пък и ще помогнеш на икономиката ни
    аз четох за тея искра и повечето мнения са добри,но ще видиме,сега до края на юни требва да съм се сдобил с акумулатор за да не тръгна пеша,щото съм с акумулатор на заем

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by emo84 View Post
    аз четох за тея искра и повечето мнения са добри,но ще видиме,сега до края на юни требва да съм се сдобил с акумулатор за да не тръгна пеша,щото съм с акумулатор на заем
    може и старт taxi pover за по-чести запалвания.

  9. #9
    Алфист - Турист serafim's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    329

    Default

    имам искра, която изкара на тежък(ама наистина тежък) режим цели 5 години - от май 2004. но сега вече се скапа - за лятото все още става, но издъхна... както казват - дай боже всекиму...

    Alfa Romeo 146 1.4 T.Spark Lusso (AR 33503) ZAR93000002178535
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 Distintive (940 A4000) ZAR94000007041346

  10. #10
    Запален алфист emo84's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Монтана
    Age
    40
    Posts
    230

    Default

    Quote Originally Posted by serafim View Post
    имам искра, която изкара на тежък(ама наистина тежък) режим цели 5 години - от май 2004. но сега вече се скапа - за лятото все още става, но издъхна... както казват - дай боже всекиму...
    е тва в късмет,аз пък къв съм карък две коли продавам с чисто нови акумулатори,и сега 3-та кола и тоя умре малко след като я купих и сега пак търса.та на мен с акумулатори неми върви грам.дано си намера некакъв нов ли втора ръка ли и да забрава вече

  11. #11

    Default Акумулатор

    Препоръчвам ти Varta, те са със по силен пусков ток.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •