Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 91 to 105 of 121

Thread: Тунингисти... спорове...

  1. #91

    Default

    Gaida ща пращам бри Белата да му се отчиташ. Нали ти забраних да даваш глупави мнения... аз съм карал Ц20ХЕ преди 4 години а Бобо е шампион с такава кола Какво да ти пиша мамин... моля те не пиши глупости щото няма да отговарям а ще трия

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #92
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    И какво стана сега ще има ли дръпка или не
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  3. #93
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    И какво стана сега ще има ли дръпка или не
    Ти пък само масло в огъня наливаш
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  4. #94
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Баси хората, тоя гниларник опела не тежи повече от 1100кг а 146 е поне 1340кг. Я сложи 200кила в опела и да видим какво ще стане няма да може да откине. И много ми е интересно каква е третата кола за която не се споменава. А отгоре на сичкото астрата е със сигурност пипана, с моита 145-ца биех сток астри или малко пипани пък нямах валове, дори филтъра винаги ми е бил хартиен, Бобо само чип ми беше праснал а пък много правени вектри що бой са изяли ама тежът почти колкото 145-цата. Та преди да пишеш глупости по нечии адрес земи свери данните на самолетите опел които незнам защо слагат двигатели от Алфа а Фиат иска да ги купи щото са фалирали

  5. #95
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Интересно ми е как малко пипан 16В ТС бие малко пипано Ц20ХЕ, тоя мотор е адски добър и в по-лекото купе просто нашите любими италианки нямат шанс

    Аз пак призовавам всички в събота на Калояното да дадете времене да и да видим какво що
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  6. #96

    Default

    последно кое е по добре да ти голяма устата или големи лаината

  7. #97
    Ламер и то от класа mladfen's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    45
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore View Post
    Интересно ми е как малко пипан 16В ТС бие малко пипано Ц20ХЕ, тоя мотор е адски добър и в по-лекото купе просто нашите любими италианки нямат шанс

    Аз пак призовавам всички в събота на Калояното да дадете времене да и да видим какво що
    Взе ми думите от направо от устата
    Ц20ХЕ е доста добър двигател, като е мапнат в купе на вектра и астра се движи около средни 15-ски, а сивата калибра която доскоро идваше на Калояново даваше 15,8-15,9 напълно сток /поне човека го познавам/
    Вижте на какво ни направиха нашите "БРАТЯ"
    ПОЛ РОШЕ: „Мощноста най-вероятно бе около 1400кс, но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280кс” - BMW М3 87г.
    LPG

  8. #98
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    И какво стана сега ще има ли дръпка или не
    дръпка ще има макар и не тез дни , резултата на мен ми е ясен , защото знам и 2-те коли , но ще видим все пак де да не говоря на празно
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  9. #99
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Gaida ща пращам бри Белата да му се отчиташ. Нали ти забраних да даваш глупави мнения... аз съм карал Ц20ХЕ преди 4 години а Бобо е шампион с такава кола Какво да ти пиша мамин... моля те не пиши глупости щото няма да отговарям а ще трия
    слушай сега нз за кой път да ти кажа че гайдата и аз сме различни хора с колио белата сме комшии и нямам никакви проблеми ! ко да пиша глупости май ти ги пишеш ,,,, всички ти видяха работата за хиляди левове ....незнам как някокой дето сте му тунинговали колата не е дошъл да ви обеси с ангренажния си ремък ... също съм чувал и как сте правили тунинг и основен ремонт и след 2 седмици пак основен ремонт на свършената ви работа .... ами ще триеш то друго неможеш да направиш ако бъркам ме поправи с аргументи !

  10. #100
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Обаче голяма реклама правите на всички тунери ..... Едвали ще има човек прочел тази тема който ще иска да иде в тунинг фирма да му ровят колата.....
    Кой как защо няма голямо значение той ne0 беше написал,излизате на пистата и си решаваре споровете

  11. #101

    Default

    Quote Originally Posted by gaidata View Post
    слушай сега нз за кой път да ти кажа че гайдата и аз сме различни хора с колио белата сме комшии и нямам никакви проблеми ! ко да пиша глупости май ти ги пишеш ,,,, всички ти видяха работата за хиляди левове ....незнам как някокой дето сте му тунинговали колата не е дошъл да ви обеси с ангренажния си ремък ... също съм чувал и как сте правили тунинг и основен ремонт и след 2 седмици пак основен ремонт на свършената ви работа .... ами ще триеш то друго неможеш да направиш ако бъркам ме поправи с аргументи !

  12. #102
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Олееееее майкооооооооооооо
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  13. #103

    Default

    добрее взе да се получава клоаката вече почна и да мирише .... браво на всички спомогнали за така приятната тема и евала на модератора дет са сети да отдели от другата тема само каимака

  14. #104
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by Sergey_gigov View Post
    дръпка ще има макар и не тез дни , резултата на мен ми е ясен , защото знам и 2-те коли , но ще видим все пак де да не говоря на празно
    Това да се чува
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  15. #105
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    добрее взе да се получава клоаката вече почна и да мирише .... браво на всички спомогнали за така приятната тема и евала на модератора дет са сети да отдели от другата тема само каимака
    За нас беше удоволствие да се насладим на тази тема в цялата и прелест
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •