Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 121

Thread: Тунингисти... спорове...

  1. #16
    Младши алфист Desi323's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    burgas
    Age
    36
    Posts
    25

    Default

    в момента пиша от на сестра ми компютара;от отдавна следя темата разни мнения на професори акьли савети и разни други глупости и започнах малко да се засягам.пробвал сам почти всичко на всякакви алфи почти всеки пат финансите се оказват дефицит на финала и мотора е вече на пихтия но този пат мисля да го достигна.не че 145-та е нешто кои знае какво ама живот и здраве на феста ште се види всичко било то на максим.ск. на дрифт на спиране или в проход сьс завои и разни други центрове на тежести.да не забравите и колите от двора.ако искате всичките ги докараите пак които бие евала.важно е да се види нешто не само празни приказки.аиде успех на всички проектанти и лека

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    ако са верни поне малко резултатите от Серес.... моята алфа 145 1.6 със 128 коня и тегло 1160 кг. върви наравно с 200 коня на Петко... ти си прай сметката за въртящ момент няма да споменавам и чр 147-цата е с торсен диф.

    за данните имам документи от Проспийд и Надин

    тука може да се спами много.. ама много ти е промит мозъка.. не ти го казвам с цел да те обидя просто към момента си задблуден.

    а голяма част от тунинга е правен от собственика на Екстрийм Тунинг ЕООД Добромир Христов и колата си я знаем перфектно.. па Петко още по-добре.

    Яко си на върбата, ма много яко
    Ненчо, като си продаваше мотора пишеше на хората, че е 170кс. сега пишеш, че е 128кс.

    Има два варианта:

    1. ЛЪЖЕШ хората в тази тема

    2. ЛЪЖЕШ хората които биха имали интерес към твоя мотор.

    И в двата случея си си чист Лъжец!!!


    ОТНОСНО моята кола;

    Когато Драго е правил нещо по нея...демек спортно гърне и тръбите за новия коолер....то той въобще не е имал нещо общо с Екстрим тунинг (то тогава и гледачките не знаеха, че някога ще има подобна фирма)...като гледам последните ти писания, то Драго и в момента няма нищо общо с вас.

    ...А ти дори и Алфа не си имал тогава!!!

    От страшно много време в колата ми единственото нещо останало от Драго е 15см-рова тръба преди мотора...полирана и т.н.

    Във вашия сервиз единственото правено по моя кола е сменята на здрав дебитомер преди няколко години, с нов дебитомер които не е за нея....тогава за соленойд и управление на турбо не бяхта и чували...като гледам колата на Поох, май и сега не знаете за какво става на въпрос!!!


    Относно Серес....жалка картинка....време измервателната техника била неточна, друг бил карал колата на Бобо...само дето по снимките от пистата и часа в който е дадено въпросното време...всичко съвпада. С едно 3 секунди на обиколка е по-бавна вашата икона "300коня със шпер и сликове"...спортни седилки, 4 слика и т.н.



    Повече нямам какво да ви напиша....сами си го изпросихте.

    Останете си горе на върбата...и не занимавайте хората с вашите простотии.

    Живи и здрави.
    Last edited by KGB; 17-05-2009 at 01:37.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #18

    Default

    Петка що се излагаш като ученичка....

    отговарям ти щото те уважавам

    моторите за които говориш (който продавах и предния който счупих ) са различни и просто няма какво да пиша повече за това.

    И ТЕ ПРЕДИЗВИКВАМ
    1. С МЕГА БЪРЗИЯ ТИ КЮМУР СРЕЩУ МОЕТО СКРОМНО БРАВО )и то е кюмур) А БОБО ще стартира зад нас на 10 метра където поискаш, за каквото поискаш, когато поискаш

    2. За Серес, ето пред всички ти поемам разходите до серес, Ще ти купа и гуми и се гоним ти с твоя дзвер аз след теб с червената и клипове... смях смях..... не се претиснявай ще си купа хубава течност за чистачки не че ще ми е нужна. Кой губи поема празходите.

    отностно работата на Драго мисля няма какво да коментирам.


    А и чиповете ти са кенеф и искам да намериш човек на тая земя дето съм му взел пари за лъжа... аз мога да дам пример
    за теб... ок лъжеца вика дръжте лъжеца

    Истината е че бърза алфа не мое да ни изкарате и ще ви скъсаме дупетата.


    п.с. Имам алфа от 2004
    Last edited by ne0; 17-05-2009 at 02:13.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #19

    Default

    Хората сами си преценяват кой колко струва...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #20
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post

    Във вашия сервиз единственото правено по моя кола е сменята на здрав дебитомер преди няколко години, с нов дебитомер които не е за нея....тогава за соленойд и управление на турбо не бяхта и чували...като гледам колата на Поох, май и сега не знаете за какво става на въпрос!!!


    Относно Серес....жалка картинка....време измервателната техника била неточна, друг бил карал колата на Бобо...само дето по снимките от пистата и часа в който е дадено въпросното време...всичко съвпада. С едно 3 секунди на обиколка е по-бавна вашата икона "300коня със шпер и сликове"...спортни седилки, 4 слика и т.н.



    Повече нямам какво да ви напиша....сами си го изпросихте.

    Останете си горе на върбата...и не занимавайте хората с вашите простотии.

    Живи и здрави.
    Първо се извинявам на момчето че му насрахме темата щото е фен и прави нещо ценно!

    Ти Петко явно или друсаш или имаш халюцинации

    А за смяна на дебитомер на твоята кола спомен нямам но явно ти самият си много зле щото номера на оригиналния няма кой да ти убърка А кой бе умнико ти раздвижи умрялата геометрия на турбината като не бяхме чували за управление на такава бе - аз и Драго! Като гледаш колата на Пух ше си останеш с гледането мой толко коне ти само можеш да сънуваш

    Относно серес - за времеизмерването аз само ще кажа че искам да обесниш на Фераритата и Поршетата и то най-бързите на пистата как алфа Мито е по-бърза от тях ? Останалото за времеизмерването да напишат другите които бяха там и видяха. А ти лично в петък ми даде транспондера и ми каза да си го сложа в колата при положение че си бил уведомен че трябва да е на предната броня е евала ти правя за спортсменството
    За моята кола да с шпер спортни седалки и т.н и кво те притеснява? Ти нали стартира точно зад мен в събота когато гумите ми бяха на парцали още от петък и при положение че навъртях обиколка на тримата последни ти като беше толкова бърз що не ме изпревари ами изостана бе бързия? Мойте приказки могат да ги потвърдят всички на пистата! А я кажи сега как мойта супер бавна кола в петък гръцките най-бързи ГТА-та неможаха да я стигнат и хората дойдоха да ме поздравят за това пък ти явно си бил поне 3-4 секунди по-бърз от ГТА-тата там ?

    Аз повече няма да ти отговарям на интригантските мнения и няма скоро да ме видиш на тая твоя висока върба дето си се качил
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #21

    Default

    Явно няма с какво да се похвалите и решихте да се опитате да лъжете хората, че моята кола вие сте я правили....хахахахахха...КОЛКО НИСКО ПАДНАХТЕ ти и Нео...

    БОБО когато Драго ми е правил нещо по колата то ти не си, си и помислял да се занимаваш със сервизни дейности и ремонти на коли.

    Аз от работата на Драго съм доволен и до ден днешен...и за това на накрайника на аспуха все още имам надпис "Драгон" и единствената причина да спря да му ползвам услигите сте Ти и Нео...заради вашите интриги, злоба и ненавист.


    За Серес...освен да се срамуваш от лъжите които си написал друго не виждам какво може да направиш...

    Вземи си погледни собствената чиния и не гледай в тази на другите....стига злобяхте срещу нас, срещу Орлин (WhitePower) срещу Радо, срещу Лисан, срещу Румен......

    Погледните си вашите неща и се опитайте да се подобрите....защото само с плюене по другите и страхотна злоба не става.

    Успех ви пожелавам.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #22
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Гледам пак дърпаш на където ти е удобно ама тоя път си дърпай аз няма да ти се вържа

    Да ти кажа с хвалби не става тая работа За Драго ти колко глупости изприказва представям си от някой като не си доволен кво ше стане

    Ти недей гледа нашта паница тя си е добре И пак ти казвам не забравяй че на серес не си бил само ти ами и доста други хора С/у гореспоменатите лица не плюя пиша във форума и в спорове с тях влизам да кво те брига тебе

    Айде успех и глей са да не откараш темата към държавна политика
    Last edited by Bobo; 17-05-2009 at 04:44.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #23

    Default

    Айде живи и здрави.
    Last edited by KGB; 17-05-2009 at 05:08.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  9. #24
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    На Пътя сичко се изяснява не се карайте смисъл няма пише пише се ..... важно е да има действие
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    На Пътя сичко се изяснява не се карайте смисъл няма пише пише се ..... важно е да има действие
    Викаш да излезнем на пътя и да се избием???

    .........

    По-скоро да седнем някъде да се почерпим и да поспорим.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #26
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    Викаш да излезнем на пътя и да се избием???

    .........

    По-скоро да седнем някъде да се почерпим и да поспорим.
    Mи така се разбира кой на кво ниво е иначе след това може важно е тръпката да я има
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  12. #27
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Силно се надявам да си пишете още, защото ми стана много интересно. Очаквам го с нетърпение дори повече от следващия епизод на "Забранена любов"

  13. #28

    Default

    за таквази работа се искат топки.....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #29
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Нямам никакво намерение да влизам в споровете ви за миналото ( дето не го знам цялото и без това ), но за Серес ще се намеся:

    - И петък и Събота имаше доказани проблеми с измервателната апаратура.

    - Който е бил там знае, че имаше момент в който ДЕМО Митото на местния представител даде времето на Ф430

    - Събота когато стартираха всички БГ коли аз и Илиан 75 бяхме на старт/финала да снимаме БГ колите и това което помня на 1-во четене (без да правя справки с снимки и видео е):
    1. Бобо задмина Митото ( А Косьо от Милано мотор определено МОЖЕ да кара ) + още 1-2 коли преди да се прибере в бокса (1-2 обиколки преди края ). Мислехме че има проблем, но се оказа че просто няма гуми.

    2. Петко не можехе да поддържа темпото на Бобо ( май тръгна след него на старта ).

    Самите Гърци си признаха за проблеми и грешки в измерването и Петко много добре знае за това тяхно признание.. лично аз не бих пуснал списъка с резултатите от Серес без това уточниение ( както направи той в друга тема ). Не става дума кой е по-бърз, а за това че има ДОКАЗАН ПРОБЛЕМ и ГРЕШКА в измерването.

    Според мен споровете трябва да се решават на писта/път - поне в този бранш. Ако имате претенции кой е по-по-най... С БГ нямаме Серес, но 400 и повече метра асфалт и в БГ си имаме и можете да решите всеки един спор на него, а не да се карате излишно тука.

  15. #30
    идиоДче didiod's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен/Свищов
    Age
    40
    Posts
    940

    Default

    Last edited by didiod; 17-05-2009 at 19:46.

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •