Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47

Thread: кому е нужна тая тъпотия ?

  1. #1

    Default кому е нужна тая тъпотия ?

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    cvetelin e баннат за пряка обида и открито обсъждане работата на модераторите. Наказанието изтича на 24.06.09 г. ~12.00
    ето че отново си имаме баннат потребител заради егото на някои от "шефчетата" ......аз не мога да разбера не че ми влиза в работата де но съм длъжен да ви попитам .... не се ли сещате че тоя начин не помага на форума и състоянието му а точно напротив озлобявате потребителите си един срещу друг ....интересно виждане за развитие на клуб или форум....отново нови лица модерират и тоново се започна ....отново са се взели насериозно ....но отново всичко ще е ден до пладне ....аз съм тук от 5-6 години вече и нещата от тогава насам не са се променили към добро с много ....да не казвам че все по зле става ...освен това с тоя си открит начин на неуважение към членовете на форума и клуба и пьлната липса на нормална комуникация от страна на хората с права тук успяха да дистанцират доста ценни кадри ....от това място ....други от тях са банвани многократно ....е питам ви замислете се какъв успех ви донесе заветното натискане на бутона: "изгони тоя потребител"
    мога и аз да ви отговоря ако искате за да не се чешете сега дето не ви сърби ще каже че това ви е донесло само :НЕГАТИВНО ОТНОШЕНИЕ !!!!
    та това драги фенове членове потребители шефчета и прочее беше мнение на проз провинциален потребител които е бил собственик на алфа ромео 10 години но не е член на клуба по лични убеждения а по думите на виден пияница и член на клуба (които клуб благодарение на него и групата му дори се разпадна) та тоя виден мамин златен каза че дори съм бил цитирам: " нефен на марката" и се опита да ме злепостави пред много от вас за което още не съм му изказал личните си благодарности е според вас кои са тогава феновете на марката ако тея като мен ...не са ....????
    и на последно място искам да се извиня ако някого съм наранил или пък съм му развалил нормалното храносмилане на някое шефче и ся се е запенил и зачервил в изблик на чувства към особата ми

  2. #2
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Мислех да ти отговоря в твой стил но ще ти пиша като на колега.
    1) Ти проечете ли ми забележката за това къде се обсъжда работата на модераторите? Щото пак го правиш публично.
    2) Мислиш ли, че окачествяването на нечие действие като тъпотия e правилно или доброжелателно?
    3) С отсъствието на този потребител форума спечели липса на спам.
    Отново нови лица модерират и отново стари лица спамят и обиждат.
    4) Каква липса на комуникация, какви пет лева? За две изтрити мнения, които бяха пълен спам, Цветелин питаше най-заядливо кой "самозабравил се модератор" ги е изтрил. Разбирате ли, някой си е позволил да изтрие неговите велики писания. Беше му обяснено съвсем човешки в темата, че мненията са спам и затова са изтрити, той обаче започна да обижда. Заради пряка обида му беше наложено само предупреждение, въпреки че си заслужаваше още тогава наказанието. Накрая прекали като продължи и на ЛС с глупостите.
    Е питам кому е нужна твоята тема? Да ви се извиня публично, че ви прекъснах седянката с Цветелин, която много държахте да проведете в тема за продажба, може би?
    Last edited by Old Fox; 24-05-2009 at 22:56.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  3. #3

    Default

    мисля дори да не ти отговарям лично тъи като темата не е насочена към твоите деиствия персонално а по принцип !!!
    не мисля че би имала някакъв успех но не мисля че подминаването на проблемите води до развитие !!! а личната ти воина с цветелин пък която е и причина за бана му не ме вълнува !!!!

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    а хахахаха
    яко

    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5

    Default

    6 месеца не бях писал във форума поради нежеланието ми да се занимвам с глупости и банове за щяло и нещяло. заради продажбата на колата прописах пак.
    не, че някой са му претрябвали моите писания или глупости, но не съм единствения който спря да се занимава с това нещо тук наречено форум.

    Old Fox: както знаеш говорихме с теб за спама в темата за алфата ми. Аз ти казах, че спам в моите теми не ми пречи. И както знаеш ти казах да не триеш, че няма проблеми. Така и в тази тема за релето която стана проблемна. Не знам защо реши, че фразата " самозбравил се мод" е обида... и го прие като такова.
    Също така в личното ти съобщение в което ми обясни за точки и т.н. и ме предупреди ти казах " Боли ме прави каквото искаш Велики модераторе" ако това за теб са обиди, Изивянвам се....

    както много хора ме познават и мога да кажа, че има адски много хора тук които уважавам адски много и с които се чувам и виждам.Обаче такива хора които се мислят за велики само защото имат мод панел и клатят пръс за щяло и нещяло... повярвай ми дори не искам да чувам. Също така мога да допълня, че на италфеста в София доста хора дойдоха и се държаха приятелски настроени и т.н. и след няколко дни ме банаха пак за това, че съм написал в бмв форума еди какво си ....


    Пожелавам Ви леко модериране и клатене на пръс ...
    съжелявам, че изобщо направих тази грешка да пропиша отново и да пробвам да бъда полезен с малкото което знам.

    Приятна вечер...


    п.с. сега може да ми банете и този ник... защото ми е втори, а други лица с бан у форума с вторите си никове имат по 300 поста вече .... срамота

  6. #6
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Е там е работата, че няма лична война. Толкова ли е трудно да се схване - ако псуваш из форума получаваш бан. Едва ли е толкова трудно за проумяване.

    Цветелине защо пропусна да споменеш и този си пост:
    "bягай бе превъзбуденяк ко си ми са разклатил на пръс голема работа
    аре трий цялата тема"
    Last edited by Old Fox; 24-05-2009 at 23:29.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Е там е работата, че няма лична война. Толкова ли е трудно да се схване - ако псуваш из форума получаваш бан. Едва ли е толкова трудно за проумяване.
    дай да я видим тая псувня?
    покажи личното съобщение, че не мога да си влезна с ника

  8. #8

    Default

    безмислието е пълно ......логиката липсва напълно и кво остава ....само светещите в жълто човечета които са решили да изпълняват мисията на живота си .....аа и хора като търтея които ...неее те не са спамери те са компетентни по всички теми имат какво да кажат ето и тук си е изказал мнението въпросния другар ....

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Old Fox View Post
    Е там е работата, че няма лична война. Толкова ли е трудно да се схване - ако псуваш из форума получаваш бан. Едва ли е толкова трудно за проумяване.

    Цветелине защо пропусна да споменеш и този си пост:
    "bягай бе превъзбуденяк ко си ми са разклатил на пръс голема работа
    аре трий цялата тема"
    щото съм го забравил
    а така
    при полужение, че ти казах, че в мои теми не е проблем спам ти пак реши да триеш наред....

    това ли ти е обидата заради която ми сложи бан за 1 месец ?
    да му се невиди преди за по сериозно неща ми слагахте бан ... а сега вече за "превъзбуденяк"

    сигурно след 6 месеца ще ми сложите бан, че не съм си изрязал ноктите на ръцете...

    айде успех в модерирането и приятна вечер

  10. #10
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Немам никво желание да се изказвам по темата. Сърдете се, пулете се - Old Fox е постъпил правилно в тоя случай. Много жалко за Цветелин, че е малко по-избухлив и това му носи бан след бан. Малко ли спамерски теми има да си леете мисълта, че трябва все да е където не трябва и ние да се чудим как да оправяме ситуацията без да има скандали. Мислите си, че е лесна модераторската, ама ... от едната страна правилата, от другата - недоволни потребители .... аман
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  11. #11
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Очевидно не се сещат че е трудно взимането на такива решения... и очевидно УЕБ егото им е над всичко друго....

  12. #12
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Ще цитирам сам 2 мнения на колеги.

    На много българи винаги им е виновен друг, колата,жената, началника, държавата, не знам кое си, само не и тоя, дето сутрин се пули в огледалото
    И

    Незнам защо няколко човека отказвате да примете, че във форума си има правила, които ВСИЧКИ трябва да спазваме и когато не го правите сте нарушители, а не потърпевши .
    Друго няма какво да добавя.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    ето че отново си имаме баннат потребител заради егото на някои от "шефчетата" ......аз не мога да разбера не че ми влиза в работата де но съм длъжен да ви попитам .... не се ли сещате че тоя начин не помага на форума и състоянието му а точно напротив озлобявате потребителите си един срещу друг ....интересно виждане за развитие на клуб или форум....отново нови лица модерират и тоново се започна ....отново са се взели насериозно ....но отново всичко ще е ден до пладне ....аз съм тук от 5-6 години вече и нещата от тогава насам не са се променили към добро с много ....да не казвам че все по зле става ...освен това с тоя си открит начин на неуважение към членовете на форума и клуба и пьлната липса на нормална комуникация от страна на хората с права тук успяха да дистанцират доста ценни кадри ....от това място ....други от тях са банвани многократно ....е питам ви замислете се какъв успех ви донесе заветното натискане на бутона: "изгони тоя потребител"
    мога и аз да ви отговоря ако искате за да не се чешете сега дето не ви сърби ще каже че това ви е донесло само :НЕГАТИВНО ОТНОШЕНИЕ !!!!
    та това драги фенове членове потребители шефчета и прочее беше мнение на проз провинциален потребител които е бил собственик на алфа ромео 10 години но не е член на клуба по лични убеждения а по думите на виден пияница и член на клуба (които клуб благодарение на него и групата му дори се разпадна) та тоя виден мамин златен каза че дори съм бил цитирам: " нефен на марката" и се опита да ме злепостави пред много от вас за което още не съм му изказал личните си благодарности е според вас кои са тогава феновете на марката ако тея като мен ...не са ....????
    и на последно място искам да се извиня ако някого съм наранил или пък съм му развалил нормалното храносмилане на някое шефче и ся се е запенил и зачервил в изблик на чувства към особата ми

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Немам никво желание да се изказвам по темата. Сърдете се, пулете се - Old Fox е постъпил правилно в тоя случай. Много жалко за Цветелин, че е малко по-избухлив и това му носи бан след бан. Малко ли спамерски теми има да си леете мисълта, че трябва все да е където не трябва и ние да се чудим как да оправяме ситуацията без да има скандали. Мислите си, че е лесна модераторската, ама ... от едната страна правилата, от другата - недоволни потребители .... аман
    нямаш никакво желание да се изказваш а си написал цял роман не искам дори да си представя ако ти се прииска какви ли ще ги надробиш .....та да те питам с нежелание подобно на твоето : Как така реши че Олд фокс е прав да банва за това че са му казали истината и това го е засегнало ??? и никъде не сме казали че му е лесно на вьпросния медалист да изпълни мисията на живота си в първия си ден като началник на клоака ....

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Очевидно не се сещат че е трудно взимането на такива решения... и очевидно УЕБ егото им е над всичко друго....
    очевидно е че тук проблеми има ама по лошото е че е очевадно че с години нищо не се прави за да се променят нещата ....

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Ще цитирам сам 2 мнения на колеги.......Друго няма какво да добавя.
    тук освен спам от админа които е наи виновен в тоя казус друго не виждам дори трябва да се самонакаже в случая въпросния бос което надали някога би се случило в нашата мила страна .......


    Quote Originally Posted by galinves71 View Post
    колега наистина се радвам че има дори и рядко срещани трезвомислещи все още в тоя форум

    п.с. извинявам се за дългия пост ма се чувствах длъжен да отговоря на всички а не ми се пускаха няколко поста ....

  15. #15
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Делта,
    Прав си... просто не трябваше да се застъпвам за Цветелин преди време.... реално той се изака на всички усилия които положих тогава за него.

    Има правила - те трябва да се спазват. Ако някой не го кефи... да не пише, да не чете и т.н.

    Всички си имаме проблеми и поводи да сме нервни... ама това не ни дава право и оправдание да нарушаваме правилата.

    И малко почвам да се дразня, че все друг ви е виновен - Не сте прави!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •