Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43

Thread: Снощи на бояна Боксер срещу дизел

  1. #31
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    малеее чакайте сега
    ние сме ходили горе на бояна не като WhitePower,NE0,Drigata ot КАРБ а като Орлин Добри и Нено и др, така че аз какво правя и къде си е изцяло моя работа ,когато не съм на мероприятие организирано от КАРБ , иначе ако КАРБ ме ограничава ще го осъдя че ми нарушава човешките права
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  2. #32
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Определено съм на мнението на Нео ,че става въпрос за заядливост явно.

    Я стига сте се излагали всички, всеки един от вас има две лица - когато е на работа и когато е извън работа. Същото е. Когато си на работа , не правиш това или онова, защото не е правилно, но като свършиш работа може да отидеш в някоя кръчма на се насвяткаш и да правиш простотии, казвам го примерно. Никой неможе да ти бъде съдник, сам определяш как да живееш и какво да правиш. Ако Нено, Орлин, Добри и т.н. правят неправилни постъпки на Италфест е едно, но ако ги правят извън него е съвсем друго. Айде сега да осъдим всички рацери по улиците, защото са представители на клубове и форуми.

    Неофициалните гонки и уличното каране не са организирани от КАРБ
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  3. #33
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Тука за някакви двойни самоличности ли става на въпрос?!? Не може във форума ти да си ПРИМЕРНО Neo от матрицата и да казваш, че си против гонките, и в същото време да организираш и участваш в такава. Ако се имаш за състезател и ще правиш такива неща поне недей да пускаш теми, в които да четеш морал на останалите.
    146 1.6TS CF1 '98


  4. #34
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by vankata_ll View Post
    Тука за някакви двойни самоличности ли става на въпрос?!? Не може във форума ти да си ПРИМЕРНО Neo от матрицата и да казваш, че си против гонките, и в същото време да организираш и участваш в такава. Ако се имаш за състезател и ще правиш такива неща поне недей да пускаш теми, в които да четеш морал на останалите.

    Определено не си на правилния път в разбирането на това което се опитваш да кажа, но както и да е.
    НЕО не е КАРБ , и КАРБ не организира НИЩО по улиците. Темата за морала я е пуснал защото е модератор и защото неможеш да я пуснеш ти.
    Last edited by tsvety; 11-06-2009 at 11:33.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #35
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    Аз май нарочно го сложих в червено да се набива на очи ама май повечето само си клатят пръстите по клавиатурата !!! и пак само 2 думи copy/paste [/COLOR]...и да ги коментират във форума.


    С две думи! МАХНЕТЕ часта в ЧЕРВЕНО в онази тема за КАРБ И НЯМА ДА ИМА СПОР
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  6. #36
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Слушаите ся щот ме дразните. Форума не е на КАРБ, разграничавайте ги тези две неща, тъй че КАРБ е против гонките, но няма общо с форума на който Не0 е модератор в раздел специално за тунинг и ......... Тъй че тои като лице на този раздел се грижи за доброто му представяне Който не му харесва да стане член и по законния ред да подаде искане за отнемане на членстовото на моя милост, Не0 и който още не му харесва. Докато не сте членове и не ви е ясна ситуацията по добре не се занимавайте с глупости, та да трупате мнения. Двоен стандарт единичен стандарт, все някой от нещо не е доволен ами я кажете като не прилагате двоен стандарт вие какво направихте за форума или клуба.

  7. #37

    Default

    Няма смисъл от такива дискусии. Докато няма жертви и пострадали сред нас всичко е ОК. Като стане сакатлъка тогава ще му мислим. А и в крайна сметка всеки, който е горе знае че има опасност, така че си поема някакъв риск доброволно. А и какво правят пешеходци на 6 лентов път посредата с мантинела?
    Lexus IS200

  8. #38
    Привържаник Balagan's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Maina Town
    Posts
    396

    Default

    Пичове не ме разбрахте....


    След като има важна тема в която ясно е упоменато че КАРБ е против тия неща... и не трябва да се коментират във форума най малко от кленове на клуба....


    Интересно ми е ВИЕ като членове пък какво сте направили за КЛУБА след като единия МОдер го направи на въпрос освен доволното количество Его и самочуствие(имат нещо отбщо)... така че Мен ми писна да се заяждате с обикновенните потребители и в теми като тия да се плюнчите само ! Ясен ми е българския манталитет просто съвсем скоро ще спра и да пиша а само да чета понеже сменям марката иии нещо атмосферата във форума наистина ама наистина е супер сектантска и отпеделено има хора с ИЗКРИВЕНИ психики !!!
    ex AlfaRomeo 145 2,0 QV -> Голямата ЛюбоФ
    Nissan Qashqai 2,0 140hp
    Renault Megane III Coupe 1,6 16V 110hp
    ShineRay XY350ST-2 StreetKiller

  9. #39

    Default

    карай кашмикая и споко....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #40
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    Пичове не ме разбрахте....


    След като има важна тема в която ясно е упоменато че КАРБ е против тия неща... и не трябва да се коментират във форума най малко от кленове на клуба....


    Интересно ми е ВИЕ като членове пък какво сте направили за КЛУБА след като единия МОдер го направи на въпрос освен доволното количество Его и самочуствие(имат нещо отбщо)... така че Мен ми писна да се заяждате с обикновенните потребители и в теми като тия да се плюнчите само ! Ясен ми е българския манталитет просто съвсем скоро ще спра и да пиша а само да чета понеже сменям марката иии нещо атмосферата във форума наистина ама наистина е супер сектантска и отпеделено има хора с ИЗКРИВЕНИ психики !!!
    Значи КАТ има Правилник да не се превишава скоростта и още един куп правила - ЗАКОНОВО Защитени
    а сега си сложи ръка на сърцето и кажи че ти спазваш Всички закони на кат?
    стига си спамил
    отишли сме пили сме по кафе и сме се покефили
    а да не казвам че половината форум трябва да бъде порицан щото и те ходят на бояна
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by Balagan View Post
    Пичове не ме разбрахте....


    След като има важна тема в която ясно е упоменато че КАРБ е против тия неща... и не трябва да се коментират във форума най малко от кленове на клуба....


    Интересно ми е ВИЕ като членове пък какво сте направили за КЛУБА след като единия МОдер го направи на въпрос освен доволното количество Его и самочуствие(имат нещо отбщо)... така че Мен ми писна да се заяждате с обикновенните потребители и в теми като тия да се плюнчите само ! Ясен ми е българския манталитет просто съвсем скоро ще спра и да пиша а само да чета понеже сменям марката иии нещо атмосферата във форума наистина ама наистина е супер сектантска и отпеделено има хора с ИЗКРИВЕНИ психики !!!
    По всяка вероятност като членове на клуба са си платили членски внос колега, което е абсолютно достатъчно. Да се заяждат? Интересно, но на мен ми се струва че тук се заяждаш ти.. А когато направят една скромна пистичка, след като ни затвориха Божурище, ще се надбягват там. Така че, както за състоянието на пътищата в България, където се избиваме(не нощно време на Бояна) е виновен някой боклук политически, така и за рацерите...Айде със здраве.
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  12. #42
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    и сега ако меже модератора да изтрие спама ще е супер
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  13. #43
    бъдещ "авиоинженер" MogaTa's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    170

    Default

    ихааа толкова много глупости на едно място не бях чел до сега само отиде темата, а започваше обещаващо
    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    и сега ако меже модератора да изтрие спама ще е супер
    най-добре...!
    1986 Alfa Romeo Sprint ex.
    1993 Fiat Croma 2.5 TDI ex.
    1999 Citroen Saxo 1.0
    Never Give Up! Just keep walking... ®

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •