Results 1 to 6 of 6

Thread: втулки

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    софия
    Posts
    163

    Default втулки

    може да ме псувате ама ще питам че нещо не разбрах.Ще смениавам втулки на шенкелите отзад колко гущера са и какви са тия от мерцедес а и ако не ги сменя какво може да се случи
    alfa 166jtd@super

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by genko1982 View Post
    може да ме псувате ама ще питам че нещо не разбрах.Ще смениавам втулки на шенкелите отзад колко гущера са и какви са тия от мерцедес а и ако не ги сменя какво може да се случи
    Викат им скърцащи втулки от мерцедес и се продават почти навсякъде. Цената им е 20 лв. на втулка. Ми ако не ги смениш колата ти може да поднесе някъде с висока скорост и после на теб да ти купуват нещо друго.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Викат им скърцащи втулки от мерцедес и се продават почти навсякъде. Цената им е 20 лв. на втулка. Ми ако не ги смениш колата ти може да поднесе някъде с висока скорост и после на теб да ти купуват нещо друго.
    Освен това задните колела стоят разчекнати, видимо накриво, от което следва да яде гумите и т.н. ако ще си слагаш нови гуми най-малко е задължително да ги направиш. Друг е въпроса че е доста трудоемко и ще ти се наложи да си намериш и преса да избиеш старите и набиеш новите. Аз тая операция я направих при Румбата в клубния сервиз и съм адски доволен от пича. Успех!
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    софия
    Posts
    163

    Default

    мерси колеги.
    alfa 166jtd@super

  5. #5
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Ще използвам темата на колегата! Колеги преди около 5-6 месеца смених въпросните втулки и сега пак са разбити бахти буклуците! Тези втулки не могат ли да се заменят с нещо друго, знам че са шарнирни но като знам колко е трудоемко! Мамка и, само буклуци продават!
    Alfa 166jtd,1999

  6. #6

    Default

    моите още си карат, виж да няма друго разбито, за да се скапват така бързо, не бих казал, че е трудоемко
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •