Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32

Thread: Дойде и моя ред да се похваля с 156-ца

  1. #1
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default Дойде и моя ред да се похваля с 156-ца

    Момчета дойде и моя ред да се похваля с новата си придобивка- Алфа 156, 2.0. Чувството е невероятно просто, а как върви само не е истина, ма и крака ми се оказа тежък де. Колата е в перфектно състояние, направо е бонбон- да чукам на дърво ... Колата е 99 г- регистрирана, на 90000 км които "НАИСТИНА" изглеждат реални.Салона,таблото, двигателя са нови, отзаде в багажника нищо не е пипано, рез.гума и комплекта са чистак бърсак, а и колата върви с всички италиански документи каде и кога е била по сервизи, а последното е от май месец тази година, преди около 1000км.Но както и да е, много и се кефя, и дано така да продължи всичко
    Ето и малко снимки че незнам как да кача тук.
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=388511

    ПП.Нещо за сбирка край Сливен не се чува да се присъединя и аз
    Last edited by Lyubo; 12-06-2009 at 16:59.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София, кв.Подуяне
    Posts
    52

    Default

    ... мноо арна бре Атанасе... Хайде, да си я караш със здраве и много безаварийни км.... и да пазиш честта на италянската марка като шофираш по съвест и чест!
    п.п.И какви парички ако не е тайна? Тези 10лв да не са с 3 нули отзаде???
    Last edited by sandeto; 12-06-2009 at 17:24.
    156 1.8 TS '98 144hp

  3. #3
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Човече, невероятна е!!!
    Даже надписите на скоростния лост не са изтъркани!
    Честита да ти е.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  4. #4
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by sandeto View Post
    ... мноо арна бре Атанасе... Хайде, да си я караш със здраве и много безаварийни км.... и да пазиш честта на италянската марка като шофираш по съвест и чест!
    Мерси мерси.Трябва да сложа една тухла под педала на газта че много се уливам и много бега

  5. #5
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Готина е!Много безаварийни километри.

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  6. #6
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Човече, невероятна е!!!
    Даже надписите на скоростния лост не са изтъркани!
    Честита да ти е.
    Благодаря ти.

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София, кв.Подуяне
    Posts
    52

    Default

    Малиййй... ко ти се е случило та си го докарал Вентото до такъв вид?!!! Май наистина крачето ти палаво и трябва го озаптяваш... с тухла ли не знам... ама по-лекичко го давай, че тези новите 155 коня мноо рипат!!!
    156 1.8 TS '98 144hp

  8. #8
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by sandeto View Post
    Малиййй... ко ти се е случило та си го докарал Вентото до такъв вид?!!! Май наистина крачето ти палаво и трябва го озаптяваш... с тухла ли не знам... ама по-лекичко го давай, че тези новите 155 коня мноо рипат!!!
    Ами един кълвач, изкочи от една бензиностанция без да ма изчака да мина и се стигна до тук. Иначе Алфичката си я къткам, по магистралата я настъпах, но днеска като ходих до Ямбол- беше кротко 80-90км. Колко ми свиркаха ако знаеш ама хич не ми пука, че ценното съдържанието много бързо свършва.От София сложих 60 лв бензин (30 литра) и до сливен преди минералните бани ми светна крушката.

  9. #9

    Default

    Бензинка, двойка, какво му трябва да човек - иначе италианчето явно я е кътало, и нашия джамбазин се е олял с връщането на километрите, 90к за 10 години, тоя само до магазина трябва да е ходил с нея......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София, кв.Подуяне
    Posts
    52

    Default

    Май модераторите ще ни мъмрят и ще местят темата в общи приказки така като гледам... Иначе сипвай й хубав бензин, капризни са 156-ците... моята например с '98 от ЛукОйл не върви никак добре... но като сложа 100 от ОМВ или ЕКО перка здраво. И разхода ме кефи... около 6,9-7л/100км ако карам почти пенсионерската по магистралата (120 макс) иначе пусна ли я 150-170км/ч... отлитам автоматично на 11-12/100
    156 1.8 TS '98 144hp

  11. #11
    Запален алфист ancho's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bulgaria
    Posts
    155

    Default

    Честита да ти е, много безаварийни. Колата наистина изглежда много добре, ама тия ключове нещо не ми мязат на такива от 156 Незнам може и да бъркам, ама ми направи впечатление

    Искам и друго да питам: Всички ли 156ци заводски излизат с черните ленти по броните, или има изключения когато те са боядисани в цвета на колата. Моите са боядисани, на някои други също съм виждал,с боядисани изглежда по-добре, ама ме съмнява че от завода едва ли излизат така и мойта е пребоядисвана

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София, кв.Подуяне
    Posts
    52

    Default

    Quote Originally Posted by ancho View Post
    ..... така и мойта е пребоядисвана
    Мисля че 2х2 = 4
    Нищо, ако е направено добре какво ти пука...
    156 1.8 TS '98 144hp

  13. #13
    Младши алфист Zeppelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    14

    Default

    Quote Originally Posted by ancho View Post
    Всички ли 156ци заводски излизат с черните ленти по броните, или има изключения когато те са боядисани в цвета на колата
    Принципно моделите произведени през и след 2002 година идват с аксесоарите по бронята в цвета на купето и огледалата в цвета на купето. Интересното е, че на моята която е с два месеца по-стара и все още е с първото табло, броните също са изцяло в цвета на купето.

    Edit: честито на новият собственик! 2.0 е един прекрасен двигател, но тежеста на десният ти крак ще е силно обратно пропорционална на тежеста на резервоара Да си я караш със здраве!
    Alfa Romeo 156 Sportwagon Selespeed '01 Distinctive

  14. #14
    започва да се пристрастява jivko15's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    32

    Default

    Тя нова бре колега честито

  15. #15
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Бензинка, двойка, какво му трябва да човек - иначе италианчето явно я е кътало, и нашия джамбазин се е олял с връщането на километрите, 90к за 10 години, тоя само до магазина трябва да е ходил с нея......
    Ами незнам дали е връщал по сервизна книжка която е минала на преглед и смяна на консумативи е март 2009 година, с документи от там.Но нищо вече не е сигурно. Като си купим от магазина (дано някой ден- пожелавам го на всеки) ще им знаем реалните км.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •