Page 2 of 57 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 16 to 30 of 854

Thread: Срещи 155 в Пловдив

  1. #16

    Default

    за6то редовни,,нали изкате да е сре6та на 155-ци,,не 4е и другите не са поканени,колкото пове4е толкова по добре

  2. #17
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Аз съм навит да си вдигна дупето и да дойда се видием в Пловдив.
    Предлагам да си подискутираме една ДАТА и да си насочим една среща. Който може и има желание идва ,който не здраве.
    Но трябва да има време за дискусията да се развие и да се удобри и насочи датата.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  3. #18
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Аз ще докарам две и с мен стават три 155 но само ако е в събота след 15.00 иначе нямам възможност и също мястото е добре да е нещо по удобно от това за постоянни срещи ...
    Alfa 155 2.0 16v

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Аз съм навит да си вдигна дупето и да дойда се видием в Пловдив.
    Предлагам да си подискутираме една ДАТА и да си насочим една среща. Който може и има желание идва ,който не здраве.
    Но трябва да има време за дискусията да се развие и да се удобри и насочи датата.
    и аз сам за,,6те доида

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by dimo View Post
    Аз ще докарам две и с мен стават три 155 но само ако е в събота след 15.00 иначе нямам възможност и също мястото е добре да е нещо по удобно от това за постоянни срещи ...
    Ами давайте предложения и ще ги обсъдим.С колегата ALFA USER ще се видим тия дни и ако до тогава няма предложения,ще измислим нещо и ще ви предложим вариант.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  6. #21

    Default

    от 4 юли до 10-ти сам на море,моля ви само да не е в тези дати,за6тото м се идва

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    от 4 юли до 10-ти сам на море,моля ви само да не е в тези дати,за6тото м се идва
    Ама аз имам намерение да са редовни срещите,така че и да пропуснеш първата ще дойдете на друга.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  8. #23

    Wink

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Ама аз имам намерение да са редовни срещите,така че и да пропуснеш първата ще дойдете на друга.
    а вие 6те идвавате ли на на6ите в софия

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    а вие 6те идвавате ли на на6ите в софия
    Ако ни поканите
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Ако ни поканите
    е ние как 6те доидем,или не сме поканени

  11. #26
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Отдавна си мисля за национална среща (или поне междуградска) на 155-ците. Миналата година направихме тук в Пловдив една голяма и много хубава среща на GTV-тата - по моето скромно мнение се получи доста добре, и всички бяха много доволни. Ето тук можете да видите как беше и да се настроите за нещо подобно, а защо не и по-масово и по-хубаво, с участието на легендата Алфа 155
    Мисля си, че 155-ци ще има не само от София, Пловдив и Пазарджик - желаещи има със сигурност и от други градове. Давайте да се стягаме в кръста, и да се организираме както подобава !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  12. #27
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    еми айде да го направим тази събота или неделя а най добре и двата дена аз лично бих се изкефил да си направиме едно джамборе на открито с палатки огньове месо и бира. пък който не може два дена поне за един да дойде. само колегите от пловдив да измислят подходящо местенце.
    @Алекс : бе кво става с Костадин от пазарджик де се изгуби тоз момък ?
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  13. #28

    Default

    аз сам за и ако 6те има там сам,но даите време и на колегите,има някои от тях които сас сигурност о6те не знаят за темата и да им дадем малко време,но ако 6те има там сам,надявам се да не сам сам от софия

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by alf View Post
    еми айде да го направим тази събота или неделя а най добре и двата дена аз лично бих се изкефил да си направиме едно джамборе на открито с палатки огньове месо и бира. пък който не може два дена поне за един да дойде. само колегите от пловдив да измислят подходящо местенце.
    @Алекс : бе кво става с Костадин от пазарджик де се изгуби тоз момък ?
    Нека не бързаме толкова,да видят всички темата и да се съберем повече.Плюс това два дена е много добре,обаче до 26 юни ще стана татко и не мога да зарежа жената така за два дена,нито върви да дойде с мен в това състояние.Имайте търпение и ще направим нещо запомнящо се.Абе откъде се тръгна за срещи в Пловдив,та и национална среща да организираме,от това по-хубаво няма.

    П.П. Идеите за срещи в Пловдив още ги чакаме:място най-вече предложете,часа е лесен за уговаряне.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  15. #30

    Default

    как откаде се трагна,,от теб,,,,а за таткото да ти е 4естито,надявам се да е живо и здраво,успех и леко раждане,,,това важи за жена ти

Page 2 of 57 FirstFirst 12341252 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •