Page 4 of 57 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 46 to 60 of 854

Thread: Срещи 155 в Пловдив

  1. #46
    Старши алфист Grim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    St.Zagora
    Age
    45
    Posts
    824

    Default

    Само да вметна че заглавието е подвеждащо.... аз затова и доскоро не обръщах внимание че всъщност става дума за национална/регионална/ среща на 155 в Пловдив. Ако има опции и аз съм там......
    '97 155 1.8 16V
    GMC YUKON DENALI 5.7 V8
    the cost of living is dying...everybody pays...

  2. #47
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Ми то темата в началото не тръгна с идеята за нацонална среща - нещата сами тръгнаха натам
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #48

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Ми то темата в началото не тръгна с идеята за нацонална среща - нещата сами тръгнаха натам
    Нищо де да си направим една национална,а пък ние ще си мислим после за нашите си.Колеги от София се включиха с желание да дойдат и от там тръгна всичко,ама лошо няма де нека покажем любовта си към тази кола завладяла сърцата ни и нека всички останали да разберат,че АЛФА РОМЕО е начин на живот.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Нищо де да си направим една национална,а пък ние ще си мислим после за нашите си.Колеги от София се включиха с желание да дойдат и от там тръгна всичко,ама лошо няма де нека покажем любовта си към тази кола завладяла сърцата ни и нека всички останали да разберат,че АЛФА РОМЕО е начин на живот.
    абе то хубаво си пи6ем ама помислете да зададем ниакаква дата,да може някои колеги да реагират

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    абе то хубаво си пи6ем ама помислете да зададем ниакаква дата,да може някои колеги да реагират
    Абе изчакайте ако е удобно след като ми се роди детето и тогава може,че сега съм на тръни,чакаме всеки момент.После казваме една дата по-далечна,за да може да реагират всички и готово.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  6. #51

    Default

    аиде дано мине вси4ко добре,абе 4акаи да пия една ракия,,,аи наздраве на вси4ки

  7. #52
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Абе изчакайте ако е удобно след като ми се роди детето и тогава може,че сега съм на тръни,чакаме всеки момент.После казваме една дата по-далечна,за да може да реагират всички и готово.
    всичко добро на семеиството ти , и от мене ,всичко да мине добре , паа после баия трея и да черпиш..
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  8. #53
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    Е щом ще има такъв повод да пиеме в Пловдив,значи на 100% идвам..Дано всичко мине както трябва.А, НАЗДРАВЕ.
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

  9. #54

    Default

    Благодаря за пожеланията!!!А сега по същество:току що обсъдихме мястото на първата среща и то е пред стадион ЛАУТА,точно срещу картинг пистата,като завиете към централния вход на стадиона на 100-тинаметра навътре от ляво има доста местенце като за първо мероприятие,деня е тази неделя 21.06 от 19.00 часа.ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА 155,приканвам колегите от пловдив да се събудят и да се съберем повече хора.Ако някой има други идеи нека ги споделя и ще се съобразим един с друг,но като за начало е добре мястото да се видим,после е лесно.А за националната среща нека го обмислим и да си го направим като хората,един малък 155ФЕСТ,а защо не и голям,от нас зависи.обаче това не означава,че сега са поканени колеги само от пловдив,пак казвам всички желаещи 155-ци нека заповядат.
    Last edited by 155_8000rpm; 18-06-2009 at 22:42.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  10. #55
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Хубаво ще е да се съберем пловдивската група, за да видим кой какви идеи има за голямата среща, и да започнем да се организираме. А и все пак е хубаво да се видим кой кой е
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #56

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Хубаво ще е да се съберем пловдивската група, за да видим кой какви идеи има за голямата среща, и да започнем да се организираме. А и все пак е хубаво да се видим кой кой е
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Благодаря за пожеланията!!!А сега по същество:току що обсъдихме мястото на първата среща и то е пред стадион ЛАУТА,точно срещу картинг пистата,като завиете към централния вход на стадиона на 100-тинаметра навътре от ляво има доста местенце като за първо мероприятие,деня е тази неделя 21.06 от 19.00 часа.ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА 155,приканвам колегите от пловдив да се събудят и да се съберем повече хора.Ако някой има други идеи нека ги споделя и ще се съобразим един с друг,но като за начало е добре мястото да се видим,после е лесно.А за националната среща нека го обмислим и да си го направим като хората,един малък 155ФЕСТ,а защо не и голям,от нас зависи.обаче това не означава,че сега са поканени колеги само от пловдив,пак казвам всички желаещи 155-ци нека заповядат.
    а ако доида някои трябва да ме посре6тне

  13. #58

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    а ако доида някои трябва да ме посре6тне
    И това ще се уреди,само желание да има.
    АЙДЕ БЕ КОЛЕГИ ОТ ПЛОВДИВ СПИТЕ,ДНЕС Е ПЕТЪК ДРУГИДЕН ВИ ЧАКАМЕ,засега сме трима:аз,алекс(Alfa User) и Милена(Milenamr).
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    И това ще се уреди,само желание да има.
    АЙДЕ БЕ КОЛЕГИ ОТ ПЛОВДИВ СПИТЕ,ДНЕС Е ПЕТЪК ДРУГИДЕН ВИ ЧАКАМЕ,засега сме трима:аз,алекс(Alfa User) и Милена(Milenamr).
    каде 6те ме 4акате,за6тото идвам,таман смених масла,носа4и и т.н,,,

  15. #60

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    каде 6те ме 4акате,за6тото идвам,таман смених масла,носа4и и т.н,,,
    Ти кажи само място,което знаеш в Пловдив и ще дойда да те взема.Или кажи от къде ще влезеш и да дойда някъде там.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

Page 4 of 57 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •