Page 5 of 57 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 61 to 75 of 854

Thread: Срещи 155 в Пловдив

  1. #61
    Старши алфист Grim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    St.Zagora
    Age
    45
    Posts
    824

    Default

    ми... 19.00 часа не е ли късно...? и къде е това място? някой ше ме посрещне ли някъде около магистралата?
    '97 155 1.8 16V
    GMC YUKON DENALI 5.7 V8
    the cost of living is dying...everybody pays...

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by Grim View Post
    ми... 19.00 часа не е ли късно...? и къде е това място? някой ше ме посрещне ли някъде около магистралата?
    Ами за часа така го решихме не е окончателно,но за първа среща ще видим как ще е положението и като не ни изнася ще променим часа,но общо взето за нас в Пловдив е удобно,защото сме си вкъщи дето се вика,ама за вас от по-далече ще е по-кофти,но желанието е достатъчно и часа не може да те обърка според мен,пък и по-хладничко да е...в тия жеги...А относно посрещането кажи само къде ще се чакаме и ще те взема разбира се,ако искаш гледам,че и mitaka_111 също иска да дойде,та разберете се с него откъде ще слезете от магистралата и да ви взема накуп,ако не казвай място и съм там...
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Ти кажи само място,което знаеш в Пловдив и ще дойда да те взема.Или кажи от къде ще влезеш и да дойда някъде там.
    ами или на магистралката или на село труд,става ли

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Ами за часа така го решихме не е окончателно,но за първа среща ще видим как ще е положението и като не ни изнася ще променим часа,но общо взето за нас в Пловдив е удобно,защото сме си вкъщи дето се вика,ама за вас от по-далече ще е по-кофти,но желанието е достатъчно и часа не може да те обърка според мен,пък и по-хладничко да е...в тия жеги...А относно посрещането кажи само къде ще се чакаме и ще те взема разбира се,ако искаш гледам,че и mitaka_111 също иска да дойде,та разберете се с него откъде ще слезете от магистралата и да ви взема накуп,ако не казвай място и съм там...
    еи полу градски здрасти,,аз сам от казанлак,но засега работя и живея в софето,кайи каде и кога аз смятам да е по обед или малко след обед 4е да можем да се поразходим

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    ами или на магистралката или на село труд,става ли
    Писах ти на лично.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Писах ти на лично.
    мерси видях и аз ти писах

  7. #67

    Default

    изка6е ми се да не сам сам от софия за пловдив ама какво да се прави,аз идвам

  8. #68
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Grim View Post
    ми... 19.00 часа не е ли късно...? и къде е това място? някой ше ме посрещне ли някъде около магистралата?
    Тебе аз ще те посрещна - мястото ти е известно Ще се радваме да се видим отново !

    П.С. А дали да не направим наистина срещата малко по-рано, щом ще идват хора от далеч ? Все пак трябва да е удобно и да се върнат ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #69

    Default

    вие ре6авате,нали сте домакини,мен ли4но не ме барка,хем разхотка,хем сре6та,хем нови запознанства

  10. #70
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    И аз предпочитам да е малко по-рано срещата, примерно към 18ч., но каквото каже мнозинството
    А къде ги видяхте тия жеги незнам ?
    Тези дни вечер става страшен студ
    Но това няма да е проблем за срещата

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  11. #71

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    И аз предпочитам да е малко по-рано срещата, примерно към 18ч., но каквото каже мнозинството
    А къде ги видяхте тия жеги незнам ?
    Тези дни вечер става страшен студ
    Но това няма да е проблем за срещата
    една жена да имате,остава и да не я слу6ате

  12. #72
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    на лаута е тясничко не мислете ли

    10-15 коли и край....
    Last edited by dimo; 20-06-2009 at 13:20.
    Alfa 155 2.0 16v

  13. #73
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Става дума за пътя към стадиона - там встрани могат да се наредят доста коли. Пък и някак не ми се вярва на първата среща да се съберем повече от 10 коли. Виж за голямата среща вече ще намерим подходящото място.
    Очакваме предложения за часа - за 19.00 ли остава, или по-раничко да я направим ?
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #74

    Default

    аз така или ина4е 6те сам от по рано ,така4е вие ре6авате

  15. #75

    Default

    Ами така да е и аз съм съгласен за 18.00 тамън навреме ще успея да взема и Митака.Нека да е удобно за всички!!!Като гледам и Алекс е съгласен и Милена и колегата от Ст.Загора,така че нека в 18 часа да бъде,аз съм за!

    П.П.За тези,които не успеят да проследят развитието на темата и в 19.00 да дойдат сигурно пак ще сме там,така че...
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

Page 5 of 57 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •