Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: Пак за камерите на КАТ

  1. #46
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Аз по скоро съм много доволна, че стана така, защото около този случай получих много точна и полезна информация относно камерите на КАТ и законността на използването им при налагането на актове и глоби.

    Лошото е само, че макар сега КАТ да го отнсесат(при консултация с адвокат се оказа,че те изгарят по най-малко 3 пункта),тези двамата рекетьори полицайчето и неговата ......инспекторката ще си останат безнаказани, защото доказуемостта на тяхното нарушение е доста сложна.И те ще си продължават да изнудват лековерните хорица по тяхната измамна схема.
    Имам информация ,че доста хора вече са изгоряли по тоя път и от уплаха и шаш са си плащали безусловно.
    Иначе КАТ ще си го отнесат безпроблемно, но тях пък бълха ги ухапала.

    Ето една интресна статийка, свързана с тази тема



    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=156735

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  2. #47
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Много се надявам някой да ми отговори на въпроса. Вярно ли е, че радарите всеки ДЕН трябва да минават през измервателна лаборатория за годността на прибора?
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  3. #48
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Направо си е измама или в най-добрия случай изглежда така но и при двата варианта си заслужава да се разнищят нещата ...
    Alfa 155 2.0 16v

  4. #49
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Много се надявам някой да ми отговори на въпроса. Вярно ли е, че радарите всеки ДЕН трябва да минават през измервателна лаборатория за годността на прибора?
    Не, не е вярно. Измервателната апаратура минава на проверка и калибровка веднъж в годината по принцип. Но в момента може и да бъркам, защото за радарите на КАТ май беше на 6 месеца.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #50
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Къде е станало въпросното "засичане" ?
    Alfa 155 2.0 16v

  6. #51
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by dimo View Post
    Къде е станало въпросното "засичане" ?
    Ако питаш къде са залепили стикера, това е станало в неделя следобед, докато колата на Алекс е била паркирана пред блока.
    Тоест намерили са го по местоживеене , въпреки че ужкем са щели да го обявяват за национално издирване
    Last edited by milenamr; 19-06-2009 at 12:22.

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  7. #52
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    И мен точно това ме замисли ... Любезния господин ми обясни, че понеже КАТ работи от 8.30 до 16.30, е хубаво като отида сутринта в 8.30, да му звънна за да можело да ме приемат с предимство ... Ебаси ...
    Това на 300% е някаква измама такава бланка образец най-малкото кръгла на вид освен за спиране от движение в МВР няма,после либсва подпис и полицай никога няма да си остави номера на мобилния,на призовката задължително пише кой полицай/име и фамилия/ те призовава. Мен като ме снимаха преди няколко месеца,лично кварталния ме откри връчи ми призовка с дата и час за явяване и толкова.На деня си изчаках реда пред рпу-то,показаха ми снимката,след което ме обрисуваха,връчиха ми акта и чао.
    Last edited by toshko69; 20-06-2009 at 02:02.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  8. #53
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Не, не е вярно. Измервателната апаратура минава на проверка и калибровка веднъж в годината по принцип. Но в момента може и да бъркам, защото за радарите на КАТ май беше на 6 месеца.
    и радарите се калиброват един път годишно,и тогава им се чисти паметта
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  9. #54
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Последен ъпдейт по темата - ще има съдебна разправия между мене и КАТ, а за ония двамцата, дето се опитаха да ме вкарат в тоя филм "дай парички да те оправим" ще измисля нещо. Консултирах се с адвокат, и няма да оставя нещата така! Лошото е, че нещата ще се проточат доста, както по принцип става в БГ-то, но като има някакво развитие, ще пиша своевременно.
    Между другото, ако някой от вас получи такава преписка за регистрирано нарушение със техническа система TFR1-M, да ми пише, за да ви кажа как и какво да направите.
    Поздрави на всички, и умната по пътищата !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  10. #55

    Default

    И аз завеждам дело срещу кат сега ,защото не искат да ми върнат книжката ,след изричо постановление от прокуратурата, в което ясно е казано ,че аз съм правоспособен водач. Завеждаме делото ,(то е дълго и широко имам си тема) за да ми се изчистят точките

    На тия и на паяците , само такъв е варианта ..дълго ли ,нищо важното е резултат да има . Още 1000 такива дела срещу кат и, тия ще почнат да се замислят какво и как го правят
    Дееба тая шибана управляваща паплач

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  11. #56
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default

    Алекс, кажи моля те, какво остана в крайна сметка? Извинявам се че пиша сега, но днес прочетох темата и ми стана безкрайно интересно....
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •