Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53

Thread: !!!!!!Колеги моля за съдействие!!!!!!

  1. #46

    Default

    Браво колега, макар, че никой не иска да се занимава и да се съди и застрахователите знаят това, един що годе добър адвокат казва и се позовава дали има шанс. Това беше повода и аз да си търся правата като теб и въобще всички хора трябва да го правят. Друг е въпроса защо трябва за такива неща да се стига до тук, но явно в България ще е така.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  2. #47
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by slaviego View Post
    След четири годишна сага,отказ на Левинс да изплатят колата и водене на дела, мога да се похваля, че вече ги осъдих окончателно.
    Днес ми се обади адвоката и ми съобщи радостната вест.
    Така че хич не му мислете, а си търсете правата ако смятате, че сте ощетени.
    Да се надявам скоро пак в редиците.
    Много правилно, за съжаление това е пътят, щото пари взимат, ама ако трябва да дават се запичат яко.

    ---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Важното е, че независимо от всички атаки към съдебната власт тя все пак функционира.
    То функционирането се губи на едни други етажи, където трябва да е най силно, ама да не почваме и тук ..
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  3. #48
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    А на някой случвало ли му се е да си забрави ключовете в контакта, и колата да стои отключена цяла вечер?На мен ми се е случвало 2-3пъти , дори единият път старата кола я бях забравил така в петък след работа и се усетих чак в понеделник след като бързайки за работа не открих ключовете вкъщи.Май само дето си правя каско!
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  4. #49
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    един познат пък му свиха колата преди бая години. някокло месеца не я намират и един ден приятелката му гледа тяхната кола с други номера и я карат в същия град.. баси наглярите - все пак Добрич не толкова голям град баси..
    та звани се на полицията ,казва се ко става ,коя е колата с кви номера е и тн и онея пак немогат я намерят ,че накрая я прибраха ама с 300 зора- ебаси и системата
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  5. #50
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Помня, преди няколко години в парламена се опитаха да прокарат поправка-колата да не стои на паркинг в полицията, с цел доказателство, а това да се протоколира и да се върне веднага на собственика-да, ама не.В залата го отхвърлиха набързо....
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #51
    Старши алфист ivo_red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Помня, преди няколко години в парламена се опитаха да прокарат поправка-колата да не стои на паркинг в полицията, с цел доказателство, а това да се протоколира и да се върне веднага на собственика-да, ама не.В залата го отхвърлиха набързо....
    Недайси Боже тея дето са ти я гепили да са извършили престъпление с нея, ще си изгние на паркинга пред районното. Преди време имаше такъв случай. Гепят му колата на човечеца и извършват престъпление. Безмозъчните с фуражки я запечатват с едни хартиени пломби и седя няколко години на паркинга. Джамбазите ги бяха пуснали под гаранция и си шарят, а колата на човека седи там и гние и не може да си я вземе, въпреки че доказва, че е негова. После била работела системата...Мани, недей...да не опираш до тая система, че жална ти майка. Работи, ама все в полза на престъпниците...
    (1996) 146 ti EX ( 2008 ) 159 Sportwagon 3.2 JTS

  7. #52
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Тамън преди десет години ми откраднаха Жабока.
    Пуснах жалба, както си му е реда в Дупница, но понеже нямах много време, реших да разчопля въпроса сам. Поговорих си с няколко "клиенти" от стари времена и след една нощ прекарана в пиянство и благи лафове вече знаех, че е в Бобов дол.
    Отидох, взех си я и оставих двамата юнаци в районното Управление.
    Де да си ги бях само бил. Що ми трябваше да ги карам там?!
    Тях ги окошариха, а на мен ми взеха колицата и карах Велик ден без кола.
    После с триста зора си я взех и то благодарение на здравите си връзки!
    Ето за това ни е скапана държавата!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #53
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_red View Post
    Недайси Боже тея дето са ти я гепили да са извършили престъпление с нея, ще си изгние на паркинга пред районното. Преди време имаше такъв случай. Гепят му колата на човечеца и извършват престъпление. Безмозъчните с фуражки я запечатват с едни хартиени пломби и седя няколко години на паркинга. Джамбазите ги бяха пуснали под гаранция и си шарят, а колата на човека седи там и гние и не може да си я вземе, въпреки че доказва, че е негова. После била работела системата...Мани, недей...да не опираш до тая система, че жална ти майка. Работи, ама все в полза на престъпниците...
    Това имам предвид и аз.

    ---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Тамън преди десет години ми откраднаха Жабока.
    Пуснах жалба, както си му е реда в Дупница, но понеже нямах много време, реших да разчопля въпроса сам. Поговорих си с няколко "клиенти" от стари времена и след една нощ прекарана в пиянство и благи лафове вече знаех, че е в Бобов дол.
    ........
    После с триста зора си я взех и то благодарение на здравите си връзки!
    Ето за това ни е скапана държавата!
    Така, но у нас протестите се свеждат главно за сметки и цената на бензина.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •