Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 53

Thread: !!!!!!Колеги моля за съдействие!!!!!!

  1. #31
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Default

    Как пък в цялата суматоха ще намерят и ключовета от колата! Неискам да те плаша колега но според мен това са хора(говеда) които те познават и са знаели кога те няма вкъщи....късмет при застрахователите щото и там е едно мазало.
    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  2. #32
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by DSlavev View Post
    И аз се присъединявам към "наеб***те" сутринта тръгвам за работа и какво да видя колата разбита и всичко каквото имаше вътре са взели дори счупените ми очила.
    Вярно неможе да се сравнява с това да ти откраднат колата, но си е доста гадно.
    Живем в една отвратителна държава, в която да ти разбият или откраднат колата е нещо нормално и на никои не му пука.
    тцтцтццт и ти ли бруте.много кофти ситуация.

    ПП. Моята кола не е снимана с нито един ключ и нито едно дистанционно. Имам 2 ключа + 2 дистанционни и един мастър ключ.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  3. #33

    Default

    Пичове в кои квартали живеете ?
    мене ме нема, в целата схема........

  4. #34
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    тцтцтццт и ти ли бруте.много кофти ситуация.

    ПП. Моята кола не е снимана с нито един ключ и нито едно дистанционно. Имам 2 ключа + 2 дистанционни и един мастър ключ.
    И моята не е снимана с ключове и дистанционни.Колега в фирмата в която работа има поне 10 сложебни коли които въртят по цял ден и те ще се оглеждат.
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

  5. #35
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default


  6. #36
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by slaviego View Post
    Някакво развитие по случеят колега? Дано всичко да се подреди както трябва.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  7. #37
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    Нищо!!! Но какво да искам при положение, че още не мога да разбера кой дознател ли е какви са не ги знам се занамава с моя случай. Само ми казват обади се на този, обади се на онзи ама него днес го няма. Една седмица вече.
    Държава та дрънка.

  8. #38
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by slaviego View Post
    Нищо!!! Но какво да искам при положение, че още не мога да разбера кой дознател ли е какви са не ги знам се занамава с моя случай. Само ми казват обади се на този, обади се на онзи ама него днес го няма. Една седмица вече.
    Държава та дрънка.
    Колега повярвай ми хващам ти вяра, първо ми разбиха колата на 50-100м от патрулка... След това претърпях ПТП причинено от дипломатически автомобил и есествено мен ме изкараха виновен въпреки че той мина на червено.... Както и да е дано успееш да се оправиш че в тая държава нищо не става ...

  9. #39

    Default

    К'во стана, има ли някакви развитие?
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  10. #40
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    След четири годишна сага,отказ на Левинс да изплатят колата и водене на дела, мога да се похваля, че вече ги осъдих окончателно.
    Днес ми се обади адвоката и ми съобщи радостната вест.
    Така че хич не му мислете, а си търсете правата ако смятате, че сте ощетени.
    Да се надявам скоро пак в редиците.

  11. #41
    Старши алфист ivo_red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by slaviego View Post
    След четири годишна сага,отказ на Левинс да изплатят колата и водене на дела, мога да се похваля, че вече ги осъдих окончателно.
    Днес ми се обади адвоката и ми съобщи радостната вест.
    Така че хич не му мислете, а си търсете правата ако смятате, че сте ощетени.
    Да се надявам скоро пак в редиците.
    Еееее, евалата, колега! Супер е, че все пак си успял да си получиш своето, пък макар и след 4 год. ходене по мъките. Нямам думи за тая скапана държава, в която всеки се опитва да те опъне отзад без лубрикант. Най-вече застрахователите. Доколкто съм запознат, особено в последно време, гледат да те мотаят до последно и да използват всякакви вратички, за да не ти платят, докато не ги заставиш по някакъв начин -най-вече в съда. А там знаем колко бързо протичат нещата. Все пак 4 год. не са никак малко. През тва време хем си без кола, хем и парите не ти дават, а иначе всноските си ги езимат от воле. От ушевите предполагам няма никакви резултати...то тея ако някога си свършат работата и разкрият нещо, ще бъда повече от изумен. Няма други такива безхаберници като тях. Дано скоро да си пак в сектата!
    (1996) 146 ti EX ( 2008 ) 159 Sportwagon 3.2 JTS

  12. #42
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Важното е, че независимо от всички атаки към съдебната власт тя все пак функционира.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  13. #43
    започва да се пристрастява NPP's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Козлодуй
    Posts
    92

    Default :)

    По-добре късно от колкото никога! На един колега му бяха разбили апартамента преди време и по същият начин му бяха задигнали ключовете и колата. Интересното в случая е ,че на колата имаше надпис,че се продава и номер за контакти и след една седмица някакъв човек се беше обадил да пита за колата. Оказа се,че е през няколко пресечки,а човека я заглеждал от няколко дена,че се возят някви в нея,харесал я и решил да се обади. Тъпото е,че полицаите отказаха всякакво съдействие!
    Alfa Romeo GTV 1.8TS eX
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer eX
    Lancia Kappa 2.0 eX

  14. #44

    Default

    Адмирации към човека победил в тази тежка война срещу застрахователите.
    Всички трябва това да правим, когато се почувстваме ощетени.

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  15. #45
    Старши алфист ivo_red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by NPP View Post
    Тъпото е,че полицаите отказаха всякакво съдействие!
    Остави съдействието, ама ако по някаква случайност ти намерят колата преди теб, започват едни драми. Познавам хора, които не могат да си приберат колите от техния паркинг, запечатани, макар че са си техни и то с години. Направо да ги закриват тея и да разрешават
    (1996) 146 ti EX ( 2008 ) 159 Sportwagon 3.2 JTS

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •