Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Brava-изпотяват ми се стъклата.

  1. #16

    Default

    Включвам се доста късно в темата но тази вечер го открих форума и се регистрирах.Според мен ( аз зад гърба си имам 37 години шофьорлък ) и доста сменени автомобили първо виж дали ти се губи антифриза.Ако кранчето или радиаторчето ти опускат то следва и нивото на антифриза да намаля.От две седмици притежавам ФИАТ ПУНТО 1.2 инжекцион и също се получи и при мен изпотяване но аз не бях пускал кранчето а само със студен въздух отвън обдухвах стъклото но ми направи впечатление че трябваше да дам най големите обороти на вентилатора и да пусна целия въздух само на предното стъкло.Ще пробвам сега като се застуди и пусна и парното да видя от къде епроблема и ще ви пиша.С поздрав Коцев.

    PS Аз съм госта дето пита какво означава HSD емблема на Пунтото.

  2. #17
    Guest

    Default

    А защо не пробваш с тези добавки за течове по охладителната система...? Така като слушам, явно теча не е обилен и би трябвало да ти помогне за някоя и друга година... аз така имах теч на радиатора (но за двигателя) и след третиране с подобен препарат вече 2-ра година нямам проблеми... Е, има и доста негативни мнения за подобен род измъквания от положението, но все пак не ти давам съвет да го правиш с червен пипер или боза...

    п.п.
    Само да те подсетя ако решиш да правиш нещо такова, да си включиш парното на колата до като трае процедурата по предписание

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    40

    Default

    С червено пиперче да си го кавардисаш може малко доматки и препържен лучец и разбира се сол на вкус Тия добавки са пунта мара

  4. #19
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default dobavka

    Naj-podhodja6tata dobavka za tazi zel(pi6e go i v edno upatvane za FIAT) e HOLTS Radweld-angliiska e qima ja po OMV-tata na 7-8 lv-sinja tubi4ka s narisuvan radiator s 4ervena to4ka-probval sam i na taja,i na predi6nata Alfa-dejstva bozotkazno!!!!-no se zabeljazva na drugija den
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  5. #20

    Default

    С нов радиатор нещата се оправиха.

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •