Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: И аз съм във филма вече :)

  1. #16
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    ...и земи и сложи едни джанти, че й стоят като на 20 годишна фиат крома така
    Що бе, тези са идеални за зимата, аз също карам с железни 16-ки, само си купих оригинални тасове. Но едни летНи Жанти си трябват - 17-ки е по-готино, ама гумите са по-скъпи.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  2. #17
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Е да за зимата, ама е лято А това с летните джанти ми напомня на една случка. Приятел си беше спрял Реното 19 с тасове до Севастолоп във Варна, за през нощта и на сутринта отиваме да вземем колата. При което едно циганче стоеше до колата на една пейка и му вика "батее много хубава колата дай няккоя стотинка че ти я пазих до сега, бодигард й бях", и моя приятел му вика "Е като ти харесва ти я давам за 1000 лева" при което циганчето му отговря "Аа бате не я искам няма леТни джанти", при което аз леш умрях да се хиля
    Иначе стига с офтопика. Ако вземе оригиналните джанти ще стане много красива. Тоя цвят ме кефи. Важното е да не загрозява колата с тасовете
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  3. #18

    Talking

    Quote Originally Posted by Коки View Post
    Честито колега, чудесно изглежда хубавицата. Поздравления за избора на този модел.

    П.П. Вземи сипи малко нафта, че резервоарът е на 0-та И да боднеш една запалка, че много грозно зее тая дупка там
    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Хаха и мойта ръчно си ги спирам, даже като се кача на друга кола ми е странно, че се спира само Иначе честито за колата и земи и сложи едни джанти, че й стоят като на 20 годишна фиат крома така
    Чакайте бе Вие ще го изядете още в началото...
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #19
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Чакайте бе Вие ще го изядете още в началото...
    Е па ако в началото не му вземем страха, кога?
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Лелее, вие ме сгънахте веднага бре . Това са снимки, които ми прати човека дето ми я продаде, така бяха изсмукали нафтата, че изгасна като я качвахме на платформата. А летните джанти ше почакат, че малку нанагорну ше ми дойде точно сега. Днеска направих трип благоевград - сф - блд и - 4.9 междуградско с клима по бордкомпа (ако може да му се вярва) и 8.2 софийско. Доволна работа бря.
    Питанка - по едно време, след като покарах със 180 взе да скърца нещо то предно дясно колело, където според мен е за смяна лагера на главината (не знам дали има връзка). Като понатисна спирачката и спре, пусна я - пак засвири. Спрях, тръгнах и не се чу вече тоя звук. Дали е притеснително, че утре викам пак към 200 км да навъртам . Накладки има, и крив диск също има (ма не много, че се усеща само над 100 като натискам яко спирачката)
    166, 2.4 JTD'00

  6. #21
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Razgrad
    Posts
    22

    Default честито и аз се варнах на пистата

    Пичове след 32 дена в бокса днес я запалих и мотора мърка като котенце Искам да благодаря на Румен и Лисан За тяхната отзивчивост и за това че винаги отговаряха на вапросите ми тъи като ми се наложи да я правя сам (Тук в Разград Няма на кого да я поверя мръсницата) Доста пари затворих в части но съм адски доволен от резултата. Наздраве!!!!!!!!!!!!!!

  7. #22
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    Лелее, вие ме сгънахте веднага бре . Това са снимки, които ми прати човека дето ми я продаде, така бяха изсмукали нафтата, че изгасна като я качвахме на платформата. А летните джанти ше почакат, че малку нанагорну ше ми дойде точно сега. Днеска направих трип благоевград - сф - блд и - 4.9 междуградско с клима по бордкомпа (ако може да му се вярва) и 8.2 софийско. Доволна работа бря.
    Питанка - по едно време, след като покарах със 180 взе да скърца нещо то предно дясно колело, където според мен е за смяна лагера на главината (не знам дали има връзка). Като понатисна спирачката и спре, пусна я - пак засвири. Спрях, тръгнах и не се чу вече тоя звук. Дали е притеснително, че утре викам пак към 200 км да навъртам . Накладки има, и крив диск също има (ма не много, че се усеща само над 100 като натискам яко спирачката)
    Тва за разхода направо гали ухото,ама другото с нафтата не много добре.А бе почти също като в цивилизованите държави.И на мен в Германия ми я продадоха така,само дето не като него едвам да я кача на платформата а я докарах почти до средата на Австртия, имаше в нея над 35 литра нафта.

  8. #23
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Quote Originally Posted by batzoro View Post
    Пичове след 32 дена в бокса днес я запалих и мотора мърка като котенце Искам да благодаря на Румен и Лисан За тяхната отзивчивост и за това че винаги отговаряха на вапросите ми тъи като ми се наложи да я правя сам (Тук в Разград Няма на кого да я поверя мръсницата) Доста пари затворих в части но съм адски доволен от резултата. Наздраве!!!!!!!!!!!!!!
    Баща ми я водеше мойта и я води като е при него при един Румен в Разград, негов приятел, който има сервиз. Ако искаш мога да ти дам някаква информация за сервиза.
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  9. #24
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    ...така бяха изсмукали нафтата, че изгасна като я качвахме на платформата...
    Абе джамбазин нема да пусне и една карфица аванта

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    ...Питанка - по едно време, след като покарах със 180 взе да скърца нещо то предно дясно колело...Дали е притеснително, че утре викам пак към 200 км да навъртам . Накладки има, и крив диск също има (ма не много, че се усеща само над 100 като натискам яко спирачката)
    Колега, недей да я пробваш с такива скорости преди да си направил всичко по нея и да си сигурен, че всичко е ОК. Кривият диск ако тресе над 100, смятай че при 200 направо ще ти избие волана от ръцете.
    Last edited by Коки; 29-06-2009 at 10:20.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  10. #25

    Default

    Честито колега, много безаварийни ......
    Това за разхода 8.2 в сф. направо ми се струва като с хибридно задвижване спрямо моите 10.5 !!!

  11. #26
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    sofia
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by em4o1 View Post
    Честито колега, много безаварийни ......
    Това за разхода 8.2 в сф. направо ми се струва като с хибридно задвижване спрямо моите 10.5 !!!
    Подкрепям....
    alfa romeo 166 2.4 jtd

  12. #27
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Да ви питам, каква температура потдържат вашите в извънградски условия, че гледам мойта около 70 държи, а в града си е 90. Май и термостат ше сменям
    166, 2.4 JTD'00

  13. #28
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    35
    Posts
    14

    Default

    Честито колега!Пожелавам ти много безаварийни километри и много да те радва!
    Alfa Romeo 145 1.9JTD

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by moniiii View Post
    Подкрепям....
    Аз стигам и 13-14, така че...........екстра
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  15. #30
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Quote Originally Posted by souze View Post
    Аз стигам и 13-14, така че...........екстра
    Между другото аз се опитвах в случая да карам икономично, за да видя до колко мога да сваля разхода. Гледах да не ползвам турбото и така
    166, 2.4 JTD'00

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •