Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 132

Thread: Интересувам се от...

  1. #16
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    До колегата qpwo.На фона на толкова много километри от значение ли са 1000 км.То за тоя мотор и 100 000 разлика не са от значение та...Друга ми беше мисълта а именно че не съм имал случай аз да бъда излъган до сега от германец ,турчин или арабин живеещ в Германия,де да знам може и така да съм уцелвал.И по тази причина като ми се наложи ходя до там и си купувам кола.И друго,не трябва да забравяме че това за което говорим денонощно тук в тоя е форум се нарича автомобил втора употреба.А колкото до цената,каквото можах направих по въпроса с пазаренето.Сега в настоящия момент обаче се мъча малко да я надигна с измислени ремонтчета и обслужваници които в друг случай не бих си мръднал пръста да ги направя.Златно правило е здрав пръст да не се превързва.А на колегата дето е мераклия за такава кола ще му кажа че мерак се гаси с пари.Гледай само да ти легне на сърце и действай.Аз преди да си я купя бях болен.От дете не бях се вълнувал така.Тази кола ти влиза под кожата и е потенциална съперница на всички съпруги.Влюбването в нея е гарантирано.

  2. #17
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by balev64 View Post
    До колегата qpwo.На фона на толкова много километри от значение ли са 1000 км.То за тоя мотор и 100 000 разлика не са от значение та...Друга ми беше мисълта а именно че не съм имал случай аз да бъда излъган до сега от германец ,турчин или арабин живеещ в Германия,де да знам може и така да съм уцелвал.И по тази причина като ми се наложи ходя до там и си купувам кола.И друго,не трябва да забравяме че това за което говорим денонощно тук в тоя е форум се нарича автомобил втора употреба.А колкото до цената,каквото можах направих по въпроса с пазаренето.Сега в настоящия момент обаче се мъча малко да я надигна с измислени ремонтчета и обслужваници които в друг случай не бих си мръднал пръста да ги направя.Златно правило е здрав пръст да не се превързва.А на колегата дето е мераклия за такава кола ще му кажа че мерак се гаси с пари.Гледай само да ти легне на сърце и действай.Аз преди да си я купя бях болен.От дете не бях се вълнувал така.Тази кола ти влиза под кожата и е потенциална съперница на всички съпруги.Влюбването в нея е гарантирано.
    Е колега видях разликата и се пошегувах... Навярно си видял емотикона след поста ми... Разбира се че нямат значение 368 или 369 ооо км...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  3. #18
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Не съм си и помислил такова нещо.Отдавна съм разбрал че в този форум има само интилигентни,добронамерени и помагащи хора.Поздрави!

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    Та викате че тоя Темпомат/Круиз контрол/Автопилот и т.н. не е точно екстра ?

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by BMWWW View Post
    Та викате че тоя Темпомат/Круиз контрол/Автопилот и т.н. не е точно екстра ?
    Не, казвам че самолетите имат автопилот, а колите имат темпомат/круз контрол. Яко е да го имаш но ако само тва и е кусура на колата може да го прежалиш...
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Хм такава функция "давай към нас и оня да ме вози" още няма А темпомат/круз контрол е едно и също.
    Има има ... казва се шофффер ... а иначе знам за темпомата (Германия/Европа ако не се лъжа) и cruise control (US предимно) че са различни названия на едно и също нещо
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  7. #22
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    Искам мойта да има или кожа или темпомат ако не и двете,като без едно от тях мога да живея Иначе колкото повече пиша тук толкова повече се самонавивам да ходя другия месец,направо колата е лудница ама можете ли само да ми кажете отзад тесна ли е?Щото като гледам снимки ми се вижда тесничка от седалката до предната седалка става на въпрос

  8. #23
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    Нормална е. Има и по тесни коли отзад.
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    мхм абе че ще взимам ще взимам ама знаете ли колко ще ме е яд че май вече има много 166 по пътя и дано да не стане като с голфовете че РЕВНУВААААААМ

  10. #25
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Passat 5, макар и с по-малки външни размери е по-просторен отвътре, но на девойките им е идеално.
    Аз съм 185 и не ми е приятно да се возя отзад.
    166 2.4 JTD

  11. #26
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    Quote Originally Posted by SoHm View Post
    Passat 5, макар и с по-малки външни размери е по-просторен отвътре, но на девойките им е идеално.
    Аз съм 185 и не ми е приятно да се возя отзад.
    Точно това се чудех Алфата е доста голяма отвън а на снимките растоянието за краката ми се струва малко в сравнения с е34ката примерно-нищо тфа не е кусур ами от любопитство се интересувам

  12. #27
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Ами колега аз съм 191 и зад мен трудно се влиза но като седнеш и се настаниш не е толкова зле. Ако си примерно 180 185 зад теб ще седна дори и аз без проблем. Задните седалки са изключително удобни (по удобни от предните). Има малко недомислие с предната пасажерска седалка. Поне на мен тя ми е много неудобна заради пространството за краката. Има една преграда долу която много неестествено скъсява разтоянието за краката. Но изглежда само на мен ми е правило впечатление ... и на баща ми всъщност (без той да е толкова висок). Без проблем сме се возили 5 човека до морето (4 момчета и 1 момиче) при положение че аз като най-висок шофирах а другите пичове бяха едри момчета.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  13. #28
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Мда много е дразнещо това за пасажерската седалка... един път се качи едно по-височко момиче и не бях преценил да дръпна още седалката, та умрях от срам като си сви кракатата
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  14. #29
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Мда много е дразнещо това за пасажерската седалка... един път се качи едно по-височко момиче и не бях преценил да дръпна още седалката, та умрях от срам като си сви кракатата
    ..... срамммммм..... а представяш ли си да ги беше дигнала.....
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    ..... срамммммм..... а представяш ли си да ги беше дигнала.....
    E, това вече не е срамно.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •