Results 1 to 5 of 5

Thread: За какво е тази букса?

  1. #1
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default За какво е тази букса?

    Намира се зад десният фар (ако се застане с лице срещу колата се пада левият фар). Седи затворена с черна капачка. По самия фар всичко е включено и функционира нормално, така че не е от него. Зад другият фар няма такава букса. Прилича на буксата за диагностика само дето тази е 2-пинова, но пък по цветове кабелите са като тези които са и на диагностичната букса. Дори по подредба са еднакви. В смисъл, че на диагностичната първият пин е празен, на вторият е черния кабел, а на терият сиво-червен. Та ако не броим първия празен на диагностичната букса все едно на 1-ви пин е черния, а на втори сиво-червения. Точно както са и тук! Но пък от друга страна да има 2 букси за диагностика, които да се намират в коша....съмнявам се.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1030032.jpg   P1030027.jpg   P1030028.jpg   P1030030.jpg  
    Last edited by detelazurno; 26-06-2009 at 16:29.
    The greatest of all scientific hobbies!

  2. #2

    Default

    управление на ABS Airback
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by KalinAlfista View Post
    управление на ABS Airback
    Мисля че си прав колега и на мен нещо такова ми казваха като ходих на последната диагностика че буксата от шофиорската страна е за ABS а от другата страна си е буксата за компютъра (диагностика)
    Fiat Punto 1.2 75 ELX
    EX-Alfa Romeo 146 1.9JTD Diesel surprise
    EX-Alfa Romeo 155 2.0 8V
    EX-Fiat Bravo 1.6 16V Sx

  4. #4
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by KalinAlfista View Post
    управление на ABS Airback
    Ако е така значи няма какво да се чудя, аз нямам нито ABS нито Airbag.

    Quote Originally Posted by Vlado_PK View Post
    Мисля че си прав колега и на мен нещо такова ми казваха като ходих на последната диагностика че буксата от шофиорската страна е за ABS а от другата страна си е буксата за компютъра (диагностика)
    Тази не е от към шофьора, а от към пасажера. А буксата за диагностика не седи там.
    The greatest of all scientific hobbies!

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    Ако е така значи няма какво да се чудя, аз нямам нито ABS нито Airbag.



    Тази не е от към шофьора, а от към пасажера. А буксата за диагностика не седи там.
    Не знам колега на мен на Алфата на Пунтото и на Бравото буксите за диагностика са ми на дясното бомбе закачени (в смисъл и 3-те коли карам на 1 място на диагностика и от там ги закачат) а до сега само на Алфата имам ABS и буксата на ABS-a и е от шофиорската страна!Може и да не съм прав но това съм виждал и това ми е обясниоло момчето дето ми прави диагностиките!
    Fiat Punto 1.2 75 ELX
    EX-Alfa Romeo 146 1.9JTD Diesel surprise
    EX-Alfa Romeo 155 2.0 8V
    EX-Fiat Bravo 1.6 16V Sx

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •