Quote Originally Posted by PEPINKO
до колегата Григор:

1.не съм псувал във форума
2.нито ме позанваш нито ме знаеш за да определяш дали сам седмокласник или осмокласник
3.не съм си намерил парите на улицата за да ги давам на този или онзи без да има очаквания ефект
4.щом във Ванто са видели ще сондата ми е за смяна как така не са видели че е откачена/ако бяха погледнали отдолу можеха да си направят труда да я включат и да видят тогава дали работи/
5.момчето което ми сложи сондата днес /случайно има компютър и след като го свърза към моя се видя че новата работи/.
6.по повод на това колко са коректни-когато оставих колата да ми почистят дюзите приемчика ми каза че ще струва 80,00 лева.след като ги почистиха ми казаха 120,00 лева,а впоследствие ми взеха 90,00 лева/след като двамата приемчика си поговориха/

ако имаш други въпроси
Колега, сега ще се обърна към теб ...
това, че си вбесен е видно, ясно и рабираемо ...
НО
бих искал да те призова да видиш темата "ремонти по 145" и по конкретно моите ...
може да видиш какво и за какво съм плащал в АутоИталия ...
аз също бачкам на заплата, не си бера парите по дърветата... и виждаш в какви разходи съм се вкарал, само щото не съм задал правилните въпроси в правилния сервиз
нищо не пречеше, преди да идеш там, да си пуснеш тема - така и така мисля това и това - вие как мислите - и за кое къде да ида ?
за дюзи доста хора ходят във Дунев - и Ванто нямат вана с ултразвук доколкото знам
за ламбда сонда, се седи на главата на Явор - тоя с брадата - диагностика и се гледа екрана, и ако избере грешен инжекцион му се казва, и ако сондата не мърда се пита дали не е прекъснат кабела - справка Григор ....

просто колкото по-подготвен идеш, толкова по-добре
обади се на някой от нас, никой няма да ти откаже да дойде с теб ...
и нещата ще минат по гладко ....


точно затова е клуба и форума, за да нямаме неприятни изненади или поне да ги сведем до минимум - като 'федерация на потребителите"