Проблема на Ванто, както и на ВСИЧКИ сервизи в които съм ходил, е преценката във времето и парите! Винаги казват време за оправяне, което е минимума и винаги реално става повече, както и винаги казват сума, която излиза също повече. Тук трябва да се съглася с мнението, че повечето БГ коли като почне да им се оправя едно нещо и то тръгват още сто неща, които е хубаво да се оправят и това не е проблем на сервиза, а на досегашната експлоатация на колата.

Друг проблем е малкото хора. Трябва да са поне с 1/2 повече според мен, но това касае само времето на оправяне на колата.

За седенето във сервиза съм съгласен, че е най-добре да им се виси на главата, но аз, както и много други колеги, не мога да отделя време през седмицата, освен ако не си използвам отпуската или после спя в офиса!

Затова аз съм си избрал Ванто, като сервиза с най-малко недостатъци и им оставям колата, когато нямам възможност да седя при тях. Имал съм проблеми, но те не могат да се сравнят с премеждията ми по други сервизи. Гаранцията също е нещо, което другаде не съм виждал и както повечето от вас знаят съм пробвал


Също консултацията във форума преди да се ходи на сервиз е най-доброто, което всеки може да направи