Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 105 of 105

Thread: Национална среща на 145 боксер с катализатор в Пловдив /НЕ на шега/

  1. #91
    Запален алфист BlueStorm's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    47
    Posts
    330

    Default

    :
    Originally Posted by 155_8000rpm View Post
    Аз досега недоумявах какво се случва и затова спрях да пиша и да взимам отношение,а и защото не се чувствам виновен за нещо!А сега изплюйте камъчето и кажете кой го е казал това нещо,защото аз не съм го чувал от никой...преди имаше заяждания за подписа ми но в него пише-превеждам:"последният истински алфов мотор",а не последната истинска алфа и ни най-малко не съм очаквал някой да се засегне от това и да ме обижда даже,защото не съм обидил аз никой...и съм далеч от мисълта,че съм нещо повече от другите алфа-драйвери...и че моята алфа е последната истинска...и че другите са фиятаджии,защото имаше и такива подмятания...
    Всичко друго освен това,което казах е плод на нечие въображение и клюки...Това ще е наистина последният ми пост по темата,ако пак остана неразбран...
    Колега, спокойно! Сигурен съм, че никой не е искал да те обиди и ако си бил въвлечен в този спор, то е било коствено или незаслужено.


    :
    Originally Posted by Alfa User View Post
    Тука искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча. Както каза и колегата 155_8000rpm, никой наоколо не е делил Алфите на истински и неистински (и разни сравнения с модели на ФИАТ са меко казано смешни, ако знаете историята на моделите на Алфа, които така плюете...) - подочухме слух за едно изказване от някой си по тая тема, дето ни озадачи и нас самите, но не искам да коментирам елементарни сплетни... Причините са повече от очеизвадни, но и тях нямам намерение да коментирам.
    Така че мисля че всички имат какво да преосмислят.
    Колега Алфа Юзър, чуй се само: "...искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча" ; "подочухме слух за едно изказване от някой си" ; "нямам намерение да коментирам" ?!?!
    Ха сега кажи ми каво да си мисля като чета това???
    Ето поради такива овъртания се получават подобни
    сплетни. Говори открито и без да премълчаваш, за да се преключи веднъж за винаги с тази простотия!

    Аз лично се надявам да се видим двамата в събота на Алфисти феста и да си отделим "малко време", защото от както се появи тази плюеница копнея да си поговоря с теб. Който ме познава добре знае, че не обичам да премълчавам и решавам подобни сплетни открито и в очи. Както и да е...
    ... надявам се зовът ми да не е "... в пустиня"!

    :
    Originally Posted by toki4a View Post
    само едно не мога да се сетя ! какво ви става на вас?

    делене на алфи и фиати глупости ..
    вие место да се сприятелявате се си мисля ,че не е така

    ---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

    да не се обиждат някои колеги от плд, ама взехте да ставате голфаджии[COLOR="Silver"]
    Токич, прав си! Отстрани е доста грозно. Трябва да му се види края на това вече. Започва да писва...

    Преди 15 мин. си пуснах това мнение, но някъде изчезна ( май го делнах без да искам ), та си го пляскам пак! Извинения!
    Fiat Tipo - Series 6000 <<149C2.046>> + momo pack
    Alfa145 16V TS <<AR67601>> + momo pack, RossoCorsa

  2. #92
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Тва модератора , машина викаш.
    Ама и ти бързо архивираш
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  3. #93
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder
    Айде да завърша нещата.
    Наистина, за да няма сплетни и глупости да си кажа какво знам и мисля.
    Това за истинските алфи и че нашите били фиати, Алфа Юзъра го обясняваше преди доооста време (1912 идваше със 164ката все още).
    Така е, не отричам да съм го казвал по една или друга причина, но за това ако си спомняте ви се извиних още тогава в една подобна тема... ИЗВИНЯВАМ СЕ И СЕГА, макар от тогава да съм се старал да не допускам такива изявления. Надявам се този въпрос да е решен вече.

    Quote Originally Posted by Speeder
    И от там като се почна... явно и още държи влага, а на мен просто ми е забавно и реших да се "изгавря" с тази темичка.
    Не, колега - не държи влага още. Аз спрях много отдавна да пиша по тия въпроси защото наистина няма смисъл в това да се засягаме и нападаме. Наистина, засегнах се за Италфеста, защото очаквах малко помощ - но и този въпрос е останал вече назад.
    Колкото до "гавренето" с темата, май наистина само ти и Милена го имате за майтап, защото бяха изписани доста кофти неща от много хора тук.

    Струва ми се че наистина всички имаме какво да осмисляме, и какво да променим. Приемам призива да поговорим и да се разберем, за да няма повече криворазбрани и неточно предадени думи. Пък и бирата май е достатъчно добро средство за подкрепа на разговора
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #94
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Не се занимавайте. Ако колегите искат да покажат уважение към италианските марки и към хората, които ги почитат да идват на официалните срещи - сряда и неделя. Всичко друго си е отцепничество, без значение от какво е продиктувано, то е ясно, че не е от добри чувства. Хората които се събираме сме готини и отворени към нови фенове - никой не сме върнали. Ходим на кафета, на годишни прегледи, дай боже скоро и на планина. Който не му е кеф .... прав му път. Не сме много, но сме приятели. Затова.... Юли батка след като се прибереш от Орфея, недей ги трий тея хави, нека си останат.
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  5. #95
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Като есенция на всичките ми мисли по повод последните 10-тина поста, мога да кажа, че отдавна си мечтая този дефектно и изкуствено създаден спор да се неутрализира, защото нека не забравяме че всички ние тук сме колеги, но не колеги от някоя фирма или институция случайно попаднали на едно място,които щем не щем да трябва да се уважаваме. А ние сме колеги в клуб по интереси и нашия общ интерес е един, той е именно идеята която ни обединява.
    В такъв случай всякакви подобни спорове и недоразумения са безумни, защото нямат почва ,нито пък перспектива.
    Аз вяврвам и съм убедена, че всички ние сме пленени от идеята Алфа, а това е просто идея а не конкретен модел(модификация), независимо дали под капака е с 4 цилиндри, 6 цилиндри, карбуратор, катализатор и т.н., идеята си е идея.Нормално е всеки да си има някакви по специфични предпочитания, но в крайна сметка идеята пак си остава едни и съща.
    Поне аз смятам така и така го чувствам. Правилна дума използвах , защото Алфа е просто чувство.
    И след като сме обединени под една обща за всички ни идея, не виждам защо да не се събираме заедно на едно място. Спомням си много добре, когато се събирахме преди време с доста от колегите(Speeder, Maina Core, MBlast, Integrale,vovata,Bluestorm, Billy Boy,.....извинявам се ако съм пропуснала някой ) на стадион Пловдив, че срещите ни протичаха изключително приятно и за мен беше удоволствие да съм там и ще се радвам отново да се срещаме, защото не доумявам наистина какво всъщност имаме да делим...бедна ми е фантазията честно.
    И ако някога, някой с нещо съм обидила, то със сигурност не е било съзнателно и предубедено и затова моля да приемете извиненията ми.



    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Ако някой се чувства засегнат или чете между редовете, да пише едно лично на Милена и тя ще му обясни какво съм имал в предвид.
    Имам чувството, че само тя е достатъчно широко скроена, може да погледне по-отгоре и да схване хумора.
    Другите ми се струва четат по една дума, не им харесва и се започва с дразгите.
    а колега Speeder с тая тема честно ме помля от хумор, а като вкара и проекта с тениските с катализатора, направо ме довърши, така не съм се смяла от много отдавна.Хиляди поздравления за свежата идея, която ме изкърти и наистина получих мускулна треска на червата от смях, браво :
    Last edited by milenamr; 19-08-2009 at 02:48.

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  6. #96
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    ``Наистина, засегнах се за Италфеста, защото очаквах малко помощ - но и този въпрос е останал вече назад. ``Виж какво Юзъре ще ти кажа нещо недеи да се засягаш.Както аз така и други колеги бяхме обявили някои по сбирките някои тука във форума а някои и на двете места че имат свободни места във колите си за итал феста аз лично и във форума и по сбирките бях обявил че при мен има три свободни места ама ти освен че не четеш форума и не идваш по сбирките си говориш това което ти оттърва така че спри да се правиш на жертва и да се измъквъш пак да повторя ловко от всяка ситуация,тогава ако беше проявил малко заинтересованост щеше да разбереш на кои колата е свободна а не след това да дрънкаш глупости на ляво и на дясно че никои не искал да те вземе проблема си остана тогава изцяло твои заради самия теб никои няма да доиде да те кани със бъклица и дрянЛек и приатен ден на всички колеги
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  7. #97
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Айде млъквайте всички
    Тая вечер ВСИЧКИ на Итали!
    Часа не помня колко беше. Май 19.00
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  8. #98

    Default

    Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
    1.споровете да престанат..,не че не е забавно
    2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
    3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
    4.и да се ОБИЧАМЕ
    Чакам днес повече на ИТАЛИТО

  9. #99
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by kritika View Post
    Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
    1.споровете да престанат..,не че не е забавно
    2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
    3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
    4.и да се ОБИЧАМЕ
    Чакам днес повече на ИТАЛИТО
    Хахаха, рече и отсече Приема се
    Само че за съжаление днес няма да можем да дойдем с Alfa User в ИТали, така че ще се видим направо в събота

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  10. #100
    Голям Привърженик BUH's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    UK, London
    Age
    35
    Posts
    245

    Default

    Quote Originally Posted by kritika View Post
    Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
    1.споровете да престанат..,не че не е забавно
    2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
    3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
    4.и да се ОБИЧАМЕ
    Чакам днес повече на ИТАЛИТО
    покрепям БаТ Емо с две ръце
    Peugeot 406 coupe 2.0 16v 01'-вс. екстри
    Fiat Bravo 1.8 GT 96'-Г.И. Фобос,пълен сток
    ех:Opel Askona 1.6i 88'

  11. #101
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Айде млъквайте всички
    Тая вечер ВСИЧКИ на Итали!
    Часа не помня колко беше. Май 19.00
    Хем подканяш хем те нямаОправдания не се приемат
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  12. #102
    Запален алфист BlueStorm's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    47
    Posts
    330

    Default

    Били, пак не си слушал! Ами нали пратих поздрави от него, като се обади по време на срещата. Каза, че няма да може да дойде, защото бил за риба и тъкмо започнало да кълве!
    Fiat Tipo - Series 6000 <<149C2.046>> + momo pack
    Alfa145 16V TS <<AR67601>> + momo pack, RossoCorsa

  13. #103
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Quote Originally Posted by BlueStorm View Post
    Били, пак не си слушал! Ами нали пратих поздрави от него, като се обади по време на срещата. Каза, че няма да може да дойде, защото бил за риба и тъкмо започнало да кълве!
    Мани го него.
    В главата му е само и единствено барманката от вагон ресторанта
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  14. #104
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by kritika View Post
    Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
    1.споровете да престанат..,не че не е забавно
    2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
    3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
    4.и да се ОБИЧАМЕ
    Чакам днес повече на ИТАЛИТО
    Ето това е наистина хубаво предложение. Съгласен съм на 100%, макар да не можах да дойда днес. Малко ми е натегнато тия дни, но живот и здраве (и с малко късмет) в събота ще се видим
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #105
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    Първо като започнах да чета и взе да ми става лошо. Викам си издебнаха ме да съм в Атина и пак стана скандала.
    НО, нещата свършват много добре.
    Браво и евала на всички участници. Точно така трябва да се разберат зрели и интелигентни хора!
    Ще станем за пример във форума.
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •