Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 245

Thread: Всичко за Алфа Ромео МиТо

  1. #166

    Default

    Чувствам се длъжен да информирам бъдещите собственици на МиТо, че ако вземете един шублер и измерите разстоянието на фугите при задните фарове, то ще откриете, че има разлика м/у лявата и дясната с 2мм.Ей тия немци не са добре.Другото , което видях от някакво ревю по телевизията е, че на предните седалки кожата отзад долу ниско не била зашита или залепена отдолу и ако си завреш разбираш ли ръката под седалката може да дръпнеш кожата нагоре и да видиш дунапрена отдолу.И последното беше, че се появи кондензация във фаровете, след като я прекара през автомивката.
    мене ме нема, в целата схема........

  2. #167

    Default

    sen7, явно аз съм смахнат, ама такива неща ме побъркват особено това за фугата и за конденза

  3. #168

    Default

    Просто се ядосвам, че Ролото можаха да го направят по-бързо, а уж сме със спортно сърце. Колкото за ремапите, то и по-голяма турбина може да се сложи, ма файдата каква е, кинтоизваждация винаги.
    Arena Coast Customs

  4. #169
    нов в бранша ilin4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    varna
    Posts
    53

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Тъпото е, че Поло ГТИ ще е с 1,4 турбобензин 180 коня и 0-100 км/ч за 6,9 сек. Май сме изостанали....
    не искам да се притесняваш след 2 месеца ще излезе мито 220hp сметни си ти секундите
    MiTo 1.4 155

  5. #170

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    sen7, явно аз съм смахнат, ама такива неща ме побъркват особено това за фугата и за конденза
    Няма нищо лошо в това да се стремиш към перфекционизъм , стига да си подготвен да се провалиш.И аз мразя някакви малки работи да ми развалят цялостния кеф, но чак да меря с шублер големините на фугите на колата - това е прекалено за мен.

    п.с. за това ли избра да се занимаваш с дизайн ?
    мене ме нема, в целата схема........

  6. #171
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by sen7 View Post
    Няма нищо лошо в това да се стремиш към перфекционизъм , стига да си подготвен да се провалиш.И аз мразя някакви малки работи да ми развалят цялостния кеф, но чак да меря с шублер големините на фугите на колата - това е прекалено за мен.

    п.с. за това ли избра да се занимаваш с дизайн ?
    Стига бе, фуги...
    Виждали ли сте отблизо последната С класа на Мercedes? Tолкова тъпо са измислили предния капак и калниците, че фугата минава по-цялата дължина на предницата и е толкова голяма, че спокойно мога да си пъхна кутрето вътре.

    В Aston Martin всички фуги ги мерят с шублер преди да излезе колата от завода, ама то и затова цената им е такава.

    За обикновени коли, нещата описани по-горе от колегата са просто смешни.

    Сещам, че в Audi Bild бяха класирали Audi Q7 V12 TDI пред Porsche Cayenne Turbo S, забележете, само и единствено заради по-ниския разход на Q7 и малко по-големия багажник.
    Просто защото нямаше други параметри, по които да е по-добро от Porsche-то.

    Всеки си ги гласи нещата както му изнася, нЕма да се нервите.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  7. #172
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by sen7 View Post
    Чувствам се длъжен да информирам бъдещите собственици на МиТо, че ако вземете един шублер и измерите разстоянието на фугите при задните фарове, то ще откриете, че има разлика м/у лявата и дясната с 2мм.Ей тия немци не са добре.Другото , което видях от някакво ревю по телевизията е, че на предните седалки кожата отзад долу ниско не била зашита или залепена отдолу и ако си завреш разбираш ли ръката под седалката може да дръпнеш кожата нагоре и да видиш дунапрена отдолу.И последното беше, че се появи кондензация във фаровете, след като я прекара през автомивката.
    Държа да ви уведомя че освен това с кожата на седалките другите две неща не ги намерих. Но колко хора си бъркат под седалката. Ще ме накарате да взема едно БМВ и да му открия двайсетина недоправици. Явно швабата си е шваба- т.е швайне- дай му да плюе това което не е немско. Кой знае какво МиТо са взели и колко са го търсили да е такова.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  8. #173
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Ми,явно това МиТо,не е чисто ново и е имало удар някъде отзад,за да се разместят фугите и стопа е пукнат и от там влиза вода и става конденз.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  9. #174

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Държа да ви уведомя че освен това с кожата на седалките другите две неща не ги намерих. Но колко хора си бъркат под седалката. Ще ме накарате да взема едно БМВ и да му открия двайсетина недоправици. Явно швабата си е шваба- т.е швайне- дай му да плюе това което не е немско. Кой знае какво МиТо са взели и колко са го търсили да е такова.
    По добре нещо на VAG вземи ,че там няй-ще ги заболи.Преди месец си бях намерил едно сборно списание от 2006 май с надо 20 теста,ей където и да участваше кола на VAG все на първо място беше.
    Там имаше и сравнение на 147 Фейс ,1чка и Опел Астра,естествено Алфата е последна.Най-дразнещото в статията беше ,че всъщност Алфата и Опела са с 1,9 JTD 150 ,ма според редакторите нещо тоя на Алфа не го бивало толкова,колкото ополския.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  10. #175
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Не казвам, че има недоправки в митото или че няма неща които леко дразнят, но картината не е лоша. Между другото това под седалката не го бях заглеждал, но и това не го видях. Вероятно ако се возят хора отзад от краката може да се откача.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  11. #176

  12. #177

    Default

    Това просто спира дъха,светло бъдеще го очаква това мито в моите ръце
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  13. #178
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=RmSTE6eM_uU&hd=1
    Много яка рекламка
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  14. #179
    Запален алфист mihail_mladenov's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Враца
    Age
    33
    Posts
    307

    Default

    много е готина рекламата на МиТо
    VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
    Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

  15. #180

    Default

    Quote Originally Posted by ilin4o View Post
    не искам да се притесняваш след 2 месеца ще излезе мито 220hp сметни си ти секундите
    Но 1,75 куб
    Arena Coast Customs

Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •