Page 1 of 41 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 605

Thread: "Новите" управляващи?

  1. #1
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default "Новите" управляващи?

    Темата е продължение на:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=34223


    Който гласувал, гласувал. Дано сме Били повече и дано сме гласували умно. Сега да видим каква я сътворихме.

    Кои ще са новите управляващи?
    Кой с кого ще се коалира?
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  2. #2
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    E работата е ясна, ББ и сините ще правят правителство, може да вземат и за цвят някой от типа РЗП или както им се казва там организацията, а в опозиция са БСП със сателитети си Атака и ДПС, РЗП и тука има мяст, други няма чай.Ако НДСВ не влезе ще бъде супер, хаха, не сме чак толкова тъп народ май, въпреки че има още много да се желае
    Last edited by fred; 05-07-2009 at 20:05.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  3. #3
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    РЗС са креатура на БСП.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  4. #4
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Прав си за РЗС-то, там схемата е сериозна ама хората не се вързаха. Добре се наредиха нещата, нека ГЕРБ и Костов да си правят коалиция, тъкмо както каза един колоега по рано Костов ще си върне на Доган. Най радващото е,че Доган е OUT, и разбира се момчето с очилцата(русначето).
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  5. #5
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    ГЕРБ ще са основна сила сега ..
    Трябва да видим с кои ще се коалират ..

    Предполага се , че с Костов .. чуваха се много неща и за РЗС ..

  6. #6
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Янев си е коумнистическа изднъка, то и аз това казвам-но не значи, че ББ няма да ги покани в правителството, а пък в крайна сметка Янето е в парламента заради Надка, тя го вкара с оня Дилов.Чудя, дали всъщност сините трябва да правят коалиция с Герб или само да ги подкрепят и да не се товарят с излишни негативи, ей това е важно
    Last edited by fred; 05-07-2009 at 21:00.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  7. #7
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Talking

    Както каза една приятелка...
    честито на всички простаци, мутри и селяни новината, че ще имат достоен представител в лицето на новия премиер.
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  8. #8

    Default

    за ГЕРБ ще се залепят Костов и РЗС.
    Янев вече заяви че ще подкрепи ГЕРБ
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  9. #9
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Мерси Вики, само да ти напомня че в мутренските среди има строги правила и съответни строги наказания за неспазването им. Предпочитам мафиотите да са на власт защото няма да допуснат проблеми. Когато има ясни правила те трябва да се спазват. Никой не спазва в тая държава правилата, и аз, ама аз поне си платих за неспазването им, а тея които ни упралвяваха досега са нагли крадци. Сигурен съм,че Бойки ще направи нещо по въпроса по един или друг начин

    А колкото до коалицията дано Костов да се съгласи да влезе в управлението защотото иначе става сложно. Надали ще откаже, по рано един колега ме подсети,че Костов има да връяа на Доган. Сега му се е паднало...
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  10. #10

    Default

    И аз Благодаря за хубавите поздрави!!! Искренно!

    Честито на всички българи и дясно мислещи и работещи хора!!!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #11
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    И аз Благодаря за хубавите поздрави!!! Искренно!

    Честито на всички българи и дясно мислещи и работещи хора!!!
    Не знам що, ама като чета тая тема и слушам кво се говори по телевизията, ми се струва, че сме се качили на машината на времето и сме се върнали в 2001 г.

    Същите възторжени писания, същите дитирамби и възхвали до небесата как дедо Сакс ще оправи държавата за 800 дни, как цяла Европа ще му помага, щото е благородник и роднина с всички монархически фамилии, как е докарал най-умните и кадърни мениджъри и управители на фирми от Лондонското сити и Нюйоркската борса за министри, как ще уреди безплатен нефт, щото е брачед (или кум) на некви шейхове и султани (на Мароко ли беше), как омразният, оял се Костов и корумпираното му правителство ще бъдат осъдени още на другия ден и всичките ще гният в затвора, как ще им конфискува имотите и ще ги върне на бедните и т.н., и т.н.....

    Поне едно от тези обещания да беше изпълнено? Едно-единствено? Подсетете ме, щото аз не се сещам.

    Толкова ли ви е плитка паметта? Пълна амнезия за 8 години?

    Апропо, през 2001 г. дедо Сакс спечели със почти същия процент на изборите.

    Нищо ново под слънцето... Българина винаги гласува ПРОТИВ и след около година-две се чеше, където не го сърби и се пита: "Кой ми сра в гащите?"
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by viki View Post
    Както каза една приятелка...

    Значи всички които са гласували за ГЕРБ са простаци,селяни или мутри,така ли?

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Не знам що, ама като чета тая тема и слушам кво се говори по телевизията, ми се струва, че сме се качили на машината на времето и сме се върнали в 2001 г.

    Същите възторжени писания, същите дитирамби и възхвали до небесата как дедо Сакс ще оправи държавата за 800 дни, как цяла Европа ще му помага, щото е благородник и роднина с всички монархически фамилии, как е докарал най-умните и кадърни мениджъри и управители на фирми от Лондонското сити и Нюйоркската борса за министри, как ще уреди безплатен нефт, щото е брачед (или кум) на некви шейхове и султани (на Мароко ли беше), как омразният, оял се Костов и корумпираното му правителство ще бъдат осъдени още на другия ден и всичките ще гният в затвора, как ще им конфискува имотите и ще ги върне на бедните и т.н., и т.н.....

    Поне едно от тези обещания да беше изпълнено? Едно-единствено? Подсетете ме, щото аз не се сещам.

    Толкова ли ви е плитка паметта? Пълна амнезия за 8 години?

    Апропо, през 2001 г. дедо Сакс спечели със почти същия процент на изборите.

    Нищо ново под слънцето... Българина винаги гласува ПРОТИВ и след около година-две се чеше, където не го сърби и се пита: "Кой ми сра в гащите?"

    Така е,всичките са един дол дренки,НО важното е да не ни управляват турци.500 години стигат.

  14. #14
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by victtorbg View Post
    Така е,всичките са един дол дренки,НО важното е да не ни управляват турци.500 години стигат.
    Ех, де да беше прав.
    Както и да е.
    Нека има дадем 100 дни.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  15. #15
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Pinko има нещо вярно, но избирането на управляващи е като купуването на вафли от магазина, купиуваш си и ако не ти хареса, следващия път си купуваш друга марка. В момента ГЕРБ е новат марка вафли и ще ядем от нея, дай боже да са качествени..Но разликата между мадридския горски и Бойко е огромна, място за сравнение няма..
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

Page 1 of 41 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •