Page 2 of 41 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 605

Thread: "Новите" управляващи?

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    ........

    Ами аз лично съм краен Костовист от 1992 година до днес и почти съм сигурен, много години напред!!!
    Но в момента единствено това беше варианта да бием шута на самозабравилите се комунисти и притурките им дпс и какво ли не още...

    Да, подкрепям 100% Борисов към момента и имам твърди сигнали, за сериозни промени в поведението му.
    Това си е мой избор.
    Обичам мъжкарите, мъжкарите до дупка. Мразя путовци.

    Всеки има право на глас.

    Винаги съм бил силно десен. Никога не съм гласувал различно освен частично сега.

    Демократично и спокойно, както и миролюбиво изчаках лъзци комунисти да си веят коня с ДПС ....

    Благодаря.... сега е ред на по-добрите.

    Ако ме предадат, аз не съм комунист обработен и веднага ще ги критикувам и порицая!

    Поздрави на всички демократични българи.
    Last edited by proper; 05-07-2009 at 21:17.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #17
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by tanatos View Post
    Но разликата между мадридския горски и Бойко е огромна, място за сравнение няма..
    Верно, единият е слуга на другия. В буквалния смисъл.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #18
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Търтей, бил е слуга сега едва ли и силно се надявам да не е.Но след година ще си проличи...
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Не знам що, ама като чета тая тема и слушам кво се говори по телевизията, ми се струва, че сме се качили на машината на времето и сме се върнали в 2001 г.

    Същите възторжени писания, същите дитирамби и възхвали до небесата как дедо Сакс ще оправи държавата за 800 дни, как цяла Европа ще му помага, щото е благородник и роднина с всички монархически фамилии, как е докарал най-умните и кадърни мениджъри и управители на фирми от Лондонското сити и Нюйоркската борса за министри, как ще уреди безплатен нефт, щото е брачед (или кум) на некви шейхове и султани (на Мароко ли беше), как омразният, оял се Костов и корумпираното му правителство ще бъдат осъдени още на другия ден и всичките ще гният в затвора, как ще им конфискува имотите и ще ги върне на бедните и т.н., и т.н.....

    Поне едно от тези обещания да беше изпълнено? Едно-единствено? Подсетете ме, щото аз не се сещам.

    Толкова ли ви е плитка паметта? Пълна амнезия за 8 години?

    Апропо, през 2001 г. дедо Сакс спечели със почти същия процент на изборите.

    Нищо ново под слънцето... Българина винаги гласува ПРОТИВ и след около година-две се чеше, където не го сърби и се пита: "Кой ми сра в гащите?"
    Пич, ако някога се видим, и аз не позная че си ти, да дойдеш и да ми кажеш - "Преди време във форума на Алфа Ромео ми обеща да ме черпиш колкото мога да изям и изпия където и да е........насреща съм.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Не знам що, ама като чета тая тема и слушам кво се говори по телевизията, ми се струва, че сме се качили на машината на времето и сме се върнали в 2001 г.

    Същите възторжени писания, същите дитирамби и възхвали до небесата как дедо Сакс ще оправи държавата за 800 дни, как цяла Европа ще му помага, щото е благородник и роднина с всички монархически фамилии, как е докарал най-умните и кадърни мениджъри и управители на фирми от Лондонското сити и Нюйоркската борса за министри, как ще уреди безплатен нефт, щото е брачед (или кум) на некви шейхове и султани (на Мароко ли беше), как омразният, оял се Костов и корумпираното му правителство ще бъдат осъдени още на другия ден и всичките ще гният в затвора, как ще им конфискува имотите и ще ги върне на бедните и т.н., и т.н.....

    Поне едно от тези обещания да беше изпълнено? Едно-единствено? Подсетете ме, щото аз не се сещам.

    Толкова ли ви е плитка паметта? Пълна амнезия за 8 години?

    Апропо, през 2001 г. дедо Сакс спечели със почти същия процент на изборите.

    Нищо ново под слънцето... Българина винаги гласува ПРОТИВ и след около година-две се чеше, където не го сърби и се пита: "Кой ми сра в гащите?"
    Добре де, мама му стара.
    Прав си, в това спор няма.

    ОБАЧЕ! Досега не знам колко месеца вече се опява да се гласува. Ето, избирателната активност е висока. Гласувахме.

    И сега, били сме избрали мутра, престъпник, пак някой ни срал в гащите! Е кого да изберем бе, да му е** м****та?! НЯМА КОГО - ВСИЧКИ СА СКАПАНЯЦИ!

    Кажи ми, как да се "оправим"? Като не гласуваме, били сме родоизменници и незнамсиквоси. Като гласуваме - гласували сме против някого и сме избрали пожарникар и незнамсиквоси.

    А кажете тогава, като сте толкова умни - какво да се направи, а? Имаме ли избор, наистина?
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  6. #21
    идиоДче didiod's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен/Свищов
    Age
    40
    Posts
    940

    Default

    чета,чета и само песимизъмами как искате да има промянаот тук нататък повечето няма да гледат какво ще се прави,а ще сочат и ще мятат с пръст и ще си казват видяхте ли,казах ви аз...колеги колко л*йна се из*раха през последните 10-тина години,сметнете колко метене го чака новия премиер пък после ще чакаме резултати начисто
    Аlfa Romeo 156 1.8 ГИ

  7. #22
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Няма песимизъм. Просто някои помним кое от къде идва и сме реалисти.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  8. #23
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    Няма песимизъм. Просто някои помним кое от къде идва и сме реалисти.
    А, знаем кое откъде идва, ама и песимизъм има.
    Положението наистина е толкова засрано, че новото правителство, каквото и да е то, ще види много зор.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  9. #24

    Default

    половината българи са ревльовци и мрънкачи, а да не говорим и намаленото количество тестостерон при половината поне мъже. Не напразно и такъв премиер имахме.

    На слабите и комплексираните винаги някой им е виновен.
    По лесно е винаги да мрънкаш отколкото да кажеш ДА аз заставам зад ето това!

    Говоря принципно, не за някого.
    Но е ясно, че комплексарите почват да реават от днес още...още преди ракията вечерта...

    ..а другите... другите работят и гледат позитивно... и търсят причините винаги в себе си, а не в другите....

    Време е за по-добрите!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  10. #25
    идиоДче didiod's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен/Свищов
    Age
    40
    Posts
    940

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    Няма песимизъм. Просто някои помним кое от къде идва и сме реалисти.
    Кой чакаш да дойде
    Аlfa Romeo 156 1.8 ГИ

  11. #26
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    На слабите и комплексираните винаги някой им е виновен.
    По лесно е винаги да мрънкаш откоклото да кажеш ДА аз заставам зад ето това!

    ..а другите... другите работят и гледат позитивно... и търсят причините винаги в себе си, а не в другите....

    Време е за по-добрите!
    Аз па не се сещам за човек, който толкова да се оправдава с другите като ББ - все някой му е виновен. Все някой му пречи, все други са виновни...

    Тва не е позиция за мъжкар, а на лигльо. С тая разлика, че нашия лигльо е доста по-мускулест от средностатистическия лигльо. Ама ако сме си избирали премиер заради мускулите и мъжествената физиономия, значи имаме мноооого сериозен проблем...

    Ако беше папа, вероятно щеше да обвинява за некадърността си Господ - щото само той е над него...
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  12. #27
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Напълно подкрепям pinko.
    Честито ново НДСВ!!!
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #28

    Default

    Нищо ново под слънцето... Българина винаги гласува ПРОТИВ и след около година-две се чеше, където не го сърби и се пита: "Кой ми сра в гащите?"
    не мога да разбера, защо трябва да говорим ей така патетично за нищо....

    Това са точно на комунистите теориите....

    Приказки, които фащат кидиш някъде, но не и сред дейни и образовани хора.

    Това горе може да се каже след всеки избор...за Бога, все някой печели, после губи, ако не се справи..... някои му казват демокрация....


    АЗ съм си гласувал винаги и единствено за Костов и винаги съм бил доволен от работата му. ВИНАГИ!

    Не съм се чесъл никъде, а псевдо царя го ненавиждам.

    В днешният ден само ГЕРБ и Синята Коалиция са алтернатива на всичко това което мразя в останалите. Трябваше да ги подкрепим за да махнем предателите.

    Имам ли право на избор???
    Имам ли право на глас???

    ДА! Благодаря
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  14. #29
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Всъщност вече видях един който намаза от изборите - бареков

    А сега по-сериозно - проблемът на изборите в България е че се случват веднъж на 4 години и през останалото време няма контрол.

    А е крайно време гражданското общество да се случи.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  15. #30
    идиоДче didiod's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен/Свищов
    Age
    40
    Posts
    940

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Напълно подкрепям pinko.
    Честито ново НДСВ!!!
    Що Костовото СДС и Станишевото БСП по-добро ли беше ?щото аз не се сещам ако не ги харесвате и тях двете какви политически пристрастия имате и ако нямате значи само се лае...а кервана ще си върви
    Аlfa Romeo 156 1.8 ГИ

Page 2 of 41 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •